Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "Come my minions, rise for your Master!"


Dolar84

Recommended Posts

Clop edycja - Hoffman,zrobiłeś mi dzień. Leżę i kwiczę.

 

A w sumie - czemu nie? Zadanie - napisać seksiaste opowiadanie w taki sposób, żeby mogło pójść do działu ogólnego. Może ludzie nauczą się w końcu pisać clopy, jak Dolcze zdyskwalifikuje 100% prac :lol:.

 

Dlaczego by nie zrobić edycji o parodiach?

 

Pewnie wszyscy poszliby w random, bo to najprostsze :D.

 

Albo Dolar zrobi listę chętnych piszących, a potem zleci im pisanie w tym stylu, w którym im wybitnie nie idzie? To byłoby takie złe i tak dolarowe

 

Pomysł wybitny, tylko skąd biedny Dolar ma wiedzieć, jaki styl komu nie idzie? To przecież jakiś debiutant może zadeklarować, że nie idą mu romanse, a potem pierdutnąć drugiego "Romea i Julię" :D. I dupa, bo co to za radość, jak coś komuś dobrze wychodzi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idąc dalej, eh... muszę to powiedzieć. Nie do końca zgadzam się z recenzją ,,Obłędu". Akurat czytałem wczoraj i muszę powiedzieć, że dałem się wciągnąć. Niestety jest jedno ,,ale" - na początku znalazło się za dużo ,,było". Jestem wredny i powiem otwarcie - śmiałem się w ten sposób: ,,He, he, ciekawe czy w następnym zdaniu też będzie >>było<<. O! Jest! A w następnym? Znowu! Do tego tekstu można by dać polecenie: policz wszystkie wyrazy >>było<<". Najmocniej przepraszam za takie wścibstwo, ale to zepsuło klimat. Wszedłem do tego utworu z negatywnym nastawieniem, ale potem... potem wielkie ,,Łał!" Cóż, nie piszę recenzji, ale uważam, że to opowiadanie zasłużyło na wyższą notę, ale ,,było" się wystrzegaj. Tak w ogóle, po wciśnięciu ctrl + f i wpisaniu ,,był" pojawia się 136 rezultatów. Bez tego, śmiałe 8,75/10

 

I dlatego właśnie jest 6/10. Generalnie jestem bardzo fatalnym pisarzem polskim, który cierpi na liczne przywary, najgorsza z nich oczywiście angielski szyk przestawny. Opowiadanie było również na siłę skracane by zmieściło się w limicie oraz gdy przyszło co do czego nie miałem czasu na korektę. Dlatego zanim to opublikuję najprawdopodobniej przepiszę to opowiadanie na nowo. 

 

Z drugiej strony, bardzo dziękuję za jakże pochlebną opinię. Już chędożąc moją fałszywą skromność, wiem, że akurat uchwycenie klimatu oraz główna idea opowiadanie została rozpisana wyborowo i na tym zamierzam się skupić. 

 

A tak poza tym, to gratuluję zwycięzcom. Wiem, szybki jestem. Mi się osobiście najbardziej spodobało opowiadanie Ylthin, było doprawdy świetne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Dzięki tej edycji, w której poszło mi jak (nie)poszło, wpadłem na pomysł... hmm... trudno to powiedzieć opowiadania. Swoją drogą nie lubię słowa fik/fic. Fikać to można koziołki. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a wena i chęci dopiszą, na stronie pojawi się "Poradnik Złego Lorda" (złowieszczy śmiech, bomby i takie tam). Autorem będzie Spike, a całość utrzymana "dość" luźno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...