Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "Come my minions, rise for your Master!"


Dolar84

Recommended Posts

Wiecie co? Wyciągnąłem wnioski z tego, że moje opowiadanie było tak napchane opisami, że Dolar czytał je trzy dni. Następnym razem mam zamiar napisać fanfik, który będzie się skupiał głównie na akcji, a nie na określaniu architektury. Ale będzie rzeź... :chrysalderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar tak swoją drogą nie powinna reklama tej edycji konkursu zniknąć z głównej rozkładówki "Co nowego" na pierwszej stronie? Wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę,  :aj: kolejna specjalna edycja konkursowa. Klikam a tutaj "Come my minions, rise for your Master!" :burned: Chyba najwyższa pora na kolejny konkurs...  :v6Jdq:

Edytowano przez Kamikun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba najwyższa pora na kolejny konkurs... 

 

To co? może jutro? Akurat chciałem iść się legnąć, ale pod wpływem ciekawej książki wpadł mi do głowy pomysł na kolejne ,,super opowiadanie" (ileż to nie uchowało się do następnego ranka, ale tym razem będzie inaczej :fluttershy4: ). Tak więc rozmyślanie nad fabułą całkiem mnie już rozbudziło i jestem gotowy.  :rdblink:

Już?  :rainpriest: Będę czekał jak na Dzielną Do, przynajmniej dopóki się nie wyśpię i nie zacznę logicznie myśleć.

 

A tak na poważnie: co właściwie było kluczem do popularności tej edycji konkursu? Warto zadać sobie te pytanie, aby w przyszłości powtórzyć dużą liczbę uczestników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że temat antagonisty. Jakby nie patrzeć jest on dosyć wdzięczny i daje prawdziwy ogrom możliwości. Na tyle, że mam w planach zgodnie z najlepszymi hollywodzkimi standardami zrobienie kiedyś sequela tej edycji :D Odcinanie kuponów działa zawsze, więc dlaczego nie tutaj? :D

 

Ale następna (prawdopodobnie wystartuje 11 października) na pewno będzie inna. Tak więc rozgrzewajcie klawiatury :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Niklasa! :lunahug2: Mniejszy limit słów, to byłoby coś - powrót do "dawnych" edycji, gdzie wyzwaniem było się zmieścić w wyznaczonej ilości. W końcu trzeba utrudniać życie uczestnikom, nie? :lol: No i nie zapominajmy o rygorze czasowym. Im mniejszy tym lepiej (bo większe wyzwanie), nie? :rdblink:

Następna edycja będzie "specjalna" czy zwykła? Jeśli ta pierwsza, to może powtórka z zeszłego roku :rainderp:

Edytowano przez Foley
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale następna (prawdopodobnie wystartuje 11 października) na pewno będzie inna. Tak więc rozgrzewajcie klawiatury :D

Błagam, błagam, błagam... dzień wcześniej ;) Niewielka różnica dla reszty, dla mnie dość istotna. Nie dość, że idę do pośredniaka to tam jeszcze coś...

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Werteryzm albo legendy arturiańskie? Jak dla mnie bomba!

Chyba nie wiesz co mówisz, co później będziesz musiał czynić... O legendach arturiańskich się nie wypowiem, ale o Werteryźmie również, gdybym to zrobił dostałbym warna za słownictwo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Niklas

Piękny pomysł. Genialne, ale wówczas debiutanci, by odpadli, niestet

 

Ano. Albo napisanie ficów, których gatunku jest mało na forume? :wow: Ale wtedy Dolar musiałby to sprawdzić dokładnie, a raczej po czytaniu 23 ficów mu się nie będzie chciało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edycjach specjalnych tagi ogólnie są dowolne, z nielicznymi wyjątkami w postaci banów [Gore] i [Clop]

 

Każdy lubi się nad czymś pastwić. Czy to coś ogólnie uznanego (a ja jestem rebeliant i będę mieszał z błotem, hehe), czy też "najlepszy z najgorszych" (ubaw można mieć do zawsze), co jakiś czas powraca to do nas w postaci sygnałów, pastiszu, nawiązań. Dlaczego by nie zrobić edycji o parodiach? Każdy będzie mógł wybrać książkę/ film/ grę którą uwielbia bądź nie znosi, przenieść to do świata kucy i obśmiać.

 

Chociaż pewnie i tak jakieś 30% będzie o czarnych polakach i pegazach z ponywil ;P

 

 


Ano. Albo napisanie ficów, których gatunku jest mało na forume? :wow:

 

Clopów jest mało na forume ;P Ale takiej edycji to ja nie chciałbym zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...