Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "Come my minions, rise for your Master!"


Dolar84

Recommended Posts

Triste - podziwiam cierpliwość. A rozważałeś dokupienie zwyczajnej klawiatury do laptopa? Klawiatura mojego od jakiegoś czasu stroi fochy, więc sobie sprawiłem najzwyklejszy podajnik klawiszy, podpiąłem i nie muszę się wkurzać, że mi jakieś przyciski nie działają.

VV tej chvvili planuję kupno novvego laptopa. Zmieniłem już napęd, kartę dźvviękovvą (niby działała, ale czasami odmavviała posłuszeństvva). Mam klavviaturę do tabletu, vvystarczy zvvykła przejścióvvka na USB, ale nie vvidzę sensu. Jak tak dalej pójdzie, będę vvymieniał "monitor". Poza tym ma 7 lat i jest po przejściach - przepięciu.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłano 23 opowiadania

Hm... Może się uda być w pierwszej dziesiątce...  :aWe6O:   Nie, no kogo ja chcę oszukać :raritylaugh:

 

Ale tak na poważnie, skoro ta edycja cieszyła się AŻ takim zainteresowaniem, to może warto przemyśleć ustalenie nie tylko miejsc 1-3, ale też do pięciu czy dziesięciu włącznie? :rd7: Oczywiście bez żadnych nagród, tylko tak dla "statystyki" . Lubię liczby :D

 

PS: Triste... Podziwiam cierpliwość. Na szczęście mnie coś takiego nie czeka, bo piszę na telefonie, więc nie ma opcji, żeby wysiadł pojedyńczy przycisk :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez nagród? Dolar mógłby dać przegranym chociaż cukierki w ramach pocieszenia. A tak w ogóle to domagam się szynki szwarcwaldzkiej!

 

A tak poważnie - fajna rzecz statystyka, ale imho się nieco mija z celem przy fanfikcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznę jeszcze dzisiaj i postaram się, żeby to było jak najszybciej. Myślę, iż tak za dwie ery geologiczne wszystko będzie gotowe A tak na poważnie to postaram się uwinąć w tydzień-dwa.

 

No skoro to ma trwać te dwie ery geologiczne, to nie wiem, czy dożyję... ale zawszę mogę pomóc przy sprawdzaniu ff!  :rdblink:

Ale tak całkiem serio - Mam takie pytanie, myślę, że nieszkodliwe. Ile osób i kto sprawdza te ff? Naprawdę tylko Dolar? Tak pytam, bo o nikim innym nie słyszałem, a przynajmniej nie przy tej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale tak całkiem serio - Mam takie pytanie, myślę, że nieszkodliwe. Ile osób i kto sprawdza te ff? Naprawdę tylko Dolar? Tak pytam, bo o nikim innym nie słyszałem, a przynajmniej nie przy tej edycji.

 

Edycje specjalne sprawdzam i oceniam sam. W normalnych dysponujemy sztabem, ale to poletko należy do mnie :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tylko Dolar

Brzmi strasznie... pracowicie. Brrr...

 

Jeśli chodzi o statystyki, to zamiast dodatkowych miejsc wolałbym dodatkowe wyróżnienia. Każde byłoby wtedy równe i nie byłoby wtedy "najgorszych z najlepszych". A jak jakiś ranking się pojawi, to zapewne tym na samym jego dole będzie bardzo smutno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy inni coś tam sobie klepią o tym, jak pisali opowiadania na konkurs... a ja rzucam wam wyzwanie.

Osoba, która znajdzie wszystkie smaczki/nawiązania w napisanym przeze mnie fiku otrzyma darmowy request na rysunek*. Co wy na to?

*) Oraz tańczącego Eliphasa.

5AP7T.gif

Uroczy, nieprawdaż?

Edytowano przez Ilfin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pisanie opowiadania zajęło dość dużo czasu min. dla tego, ze postanowiłem połączyć kanoniczne nawiązania do mitologii greckiej z mitologią nordycką. Wymagało to ode mnie stworzenia swoistego miksu i własnej koncepcji świata, oraz oczywiście wiedzy o mitologii( bądź na wieki pochwalom, wysławiona i szlachetna wikipedio). Efekt jest... zadowalający. To przynajmniej moje zdanie. Przy okazji udało mi się przedstawić w fanfiku moją osobistą teorie na temat genezy jednego z serialowych antagonistów. Innymi słowy jestem usatysfakcjonowany swoim utworem. Oby tylko czytelnikom się spodobał. :fluttershy3:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie moje opowiadanie a stracicie około dwudziestu minut swojego cennego życia. Czy będziecie z tej straty zadowoleni, czy nie to już pozostawiam wam do osądzenia. Nie mogę też nic zaoferować gdyż jestem anonimową osobą w internecie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...