Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Alciapl v2

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?

Recommended Posts

Seriali praktycznie nie oglądałem, był jeden taki który obejrzałem przed zaczęciem MLP. Firefly, czysty geniusz, ode mnie 10/10 praktycznie z miejsca, i humorem i klimatem bez problemu mnie przekupił. Szkoda że ma tylko 14 odcinków, bo niestety FOX go kiedyś anulowało.. Powinni smażyć się za to w specjalnym piekle :twiangry:

Znowu "Czas honoru" zacząłem oglądać od 1 do 6 sezonu i "Powstania", no ludzie jeden z najlepszych seriali TVP.

• Upvote 1

Jeśli anime można zaliczyć do seriali, a wydaje mi się, że tak, to aktualnie oglądam Soul Eatera. 

Ja oglądam ostatnio kapitana bombę, generała italię i pora na przygodę. Z tego najbardziej bombę, obejrzałem wszystkie odcinki po kilka razy. Szkoda ze już go nie kręcą:flutterbad:. To była niesamowita seria.

Gdy znajdę chwilę wolnego czasu, oglądam Narcos, który polecił mi chłopak. Przyznam, przyjemny, choć i tak nic nie pobije Westworld. 
Uwielbiam też produkcje mało znanego Rooster Teeth, mówię tu o RWBY (może ktoś coś jednak słyszał?) i RvB. 

godzinę temu BeckerProPl (official) napisał:

Ja oglądam wszystko co animowane

(Oprucz wujcio dobra rada oraz kornisz i fistach)

*oprócz

Wszystko co animowane? A żółwik z mojego avka też wydaje się znajomy? :starry:

Guest

Dobra, oto co ostatnio zacząłem oglądać:

• Initial D
  • Pokemon Sun & Moon
  • The Grand Tour
  • Sherlock
  • Doctor Who

Przed kucykami próbowałem się przekonać do m. in. The Walking Dead i Gry o Tron, ale mnie nie wciągnęły.

Ostatnio zacząłem oglądać trochę kreskówek:

• Steven Universe
  • Star Butterfly kontra siły zła
  • Rick i Morty (musiałem :rainderp:)

Chciałbym też wrócić do jakiegoś serialu, ale jeszcze nie wiem jaki wybrać :v

Zastanawiam się oglądaniem serialu Kamen Rider, ładnie się tam biją, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka wydaje mi się, że tam w zasadzie nie ma fabuły.

Po obejrzeniu Regular Show (9/10 sam serial, a finał 110/10) przerzuciłem się teraz na Gravity Falls, bo to krótkie, skończone i niby dobre, a po pierwszych 2 odcinkach wnioskuję, że dosyć szybko się za niego zabiorę, bo mocno wciąga.

• Upvote 1

Cóż jako ze wszytko co wyszło z Miraculous mam obejrzane, to postanowiłem obejrzeć Star Kontra siły zła, oglądam nieregularnie i często mieszam odcinki z 1 i 2 sezonu, ale jak na razie ogólna ocenę serialu mam 8 na 10 (sezon 1 przynajmniej dopóki nie pojawia się Toffiee uważam za dosyć sztampowy i prostacki. bo umówmy się Ludo to taka trochę ciota jeśli chodzi o bycie tym "bad" guy, bo niby chce rządzić wszechświatem za pomocą różdżki, ale nie ma planu jak to zrobić, zaś Toffie to niedosć ze ma cel to jeszcze ma plan jak go urzeczywistnić i jeszcze konsekwentnie go realizuje, dlatego to mój ulubiony zły z tego Uni). Sporo w tym serialu nawiązań do klasyki Anime (na pierwszy rzut wybija si oczywiście Sailor Moon, z resztą sama autorka oficjalnie przyznała się do bycia fanka Usagi i spólki, ale są też subtelnisze nawiązania do np DBZ np scena z sprzedawcą z Mewni który pokazuje swoje wyroby rodzicom Marco w sposób ala Bulma). Postacie kobiece mają bardzo rożne i ciekawe charaktery i tworzą z Marco coś w rodzaju harem (fani przez ten nieszczęsny Blood Moon Ball najczęściej łączą go z Star, ale ja nie jestem fanem Starco, bo dla mnie Star jest zbyt słodka i infantylna , aby być jego dziewczyną i bardziej preferuje jego ship z Hekapoo, bo umówmy się że jak ganiasz za dziewczyną nawet jeśli na początku nic do neij nie czujesz to gonitwa sprzyja rozwojowi relacji, a ze Star czegoś takiego nie uświadczyliśmy do tej pory, no chyba że 3 sezon będzie czymś takim )

9.10.2014 at 19:16 Kuracyja napisał:

Hm... co by tu napisać?

-> Katastrofa w przestworzach

-> Ranczo

-> Tabaluga (tak, oglądam nadal, a co! ming.png )

-> Gra o Tron

-> te wszystkie "Apokalipsy..." na NatGeo

Spoiler

A dla beki "Jej Wysokość Zosię"

Przydałby się update tej sytuacji...

Ranczo wypadło z łask bo się skończyło, Gra o Tron też spadła z oglądania, Apokalipsy już rzadko. Jak dorwę Katastrofę to oglądam. Tabaluga też wypadł z oglądania (tak naprawdę znam cały serial na pamięć, odcinki mam ponagrywane). Za to Zosia... no, wtedy to oficjalnie było dla beki, skończyło się zupełnie inaczej. Do aktywnego oglądania też się to nie zalicza, jak znajdę czas to obejrzę.

A, no i pozostała jeszcze jedna kwestia...

Spoiler

7zCxnAo.jpg

• Upvote 1

Pisałam już kiedyś w tym temacie, ale może jeszcze coś powtórzę i coś dodam, oglądam:

* Żółwik Sammy i spółka- najlepszy serial animowany świata, kreska i kolorystyka stoją na bardzo wysokim poziomie, ponadto humor- z jednej sceny potrafię śmiać się godzinami, no i jeszcze każda postać oryginalna na swój własny sposób, warto obejrzeć (może uda mi się kiedyś nagrać i udostępnić), a niedługo drugi sezon, na który z niecierpliwością czekam

* Tabaluga- kocham gierki słowne Arktosa, no kurna on potrafi rozwalić system! Mimo wszystko jednak preferuję Tabalugę, bo wg mnie jest przystojniejszy  mądrzejszy i sprytniejszy... i też ma fajne teksty (np. Siadaj na swojego pingwina i żegnaj!), nie znoszę Szwabów, ale serial jest bardzo dobry

* Atomówki- nowe mają spoko odcinki, ale mają też wiele kontrowersyjnych scen, za to stare wg mnie są lepsze, ulubienica to oczywiście Brawurka, ogólnie serial dobry, z chęcią do niego wracam

* Ranczo- najlepsza scena ever: wójt goni Witebskiego z siekierą, a ksiądz z kościoła z krzyżem wychodzi, ogólnie serial świetny, z humorem, postacie są poniekąd karykaturą typowej polskiej mentalności, status: zakończony, a ja wciąż nie mg trafić na ostatni odcinek xD

* Ojciec Mateusz- uszczypliwy Możejko, fajtłapowaty Nocul i ksiądz na rowerze, który z jednej strony odprawia msze, a z drugiej jeździ na rowerze bez kasku jako pierwszy demaskuje winowajcę, wykorzystując swój detektywistyczny talent i zdolności dyplomatyczne; świata przedstawionego dopełnia malowniczy Sandomierz i moi dwaj ulubieni policjanci: Marczak i Gibalski, no i są jeszcze: choć stara, to jednak młoda Babcia i humorzasta, ale troskliwa Natalia 

Co do seriali animowanych, które wypisałam: to oczywiście nie są wszystkie, mam narysowane całe swoje TOP10, zastanawiam się nad stworzeniem takiego tematu, ale rysek to trochę niewypał, więc nwm czy jego też tam wstawić...

Edited by GosiElla

Ostatnio do mojej listy dołączył Samurai Jack. Jedna z lepszych kreskówek jakie oglądałem. Trzeba się tylko trochę przyzwyczaić do stylu animacji.

Jeżeli o kreskówki chodzi to: "Gravity Falls", "Star Butterfly VS The Forces od Evil".

A ogółem z seriali to dwa polskie z TV4: "Policjantki i Policjanci", "Sprawiedliwi - Wydział Krymianlny". :rainderp:

Wilczek na straży prawa to wypada wiedzieć jak pracują koledzy po fachu i jak im uczciwie za to płacą.

Edited by Wilczkowa
Dopisek

Doctor Who. Okropny kicz i tandeta. Nie sądziłam że coś TAKIEGO może mi się spodobać, ale...lubię to. Nawet bardzo.

MLP ma konkurencję :D dotychczas to był jedyny serial, który kochałam.