Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Alciapl v2

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?

Recommended Posts

Ostatnio bardzo polubiłem serial na Nickelodeon "Harmidom". Taka prozaiczna kreskówka o chłopaku, który ma 10 sióstr. I każda z tych postaci jest naprawdę wspaniała. Praktycznie wszystkie głosy dublują się z "MLP: Przyjaźń to magia", znaczy się można spotkać głos Rarity, Rainbow Dash, Babs Seed czy Zecory. Mówię oczywiście o polskiej wersji. Takie proste, życiowe problemy pokazane w tak zabawny sposób. Dla mnie to raczej kreskówka roku (a już na pewno z Nickelodeon).

-Doktor who

-Sliders:piąty wymiar

-większość seriali które lecą na Disney Channel,Disney xd,Cartoon network,boomerang,nickelodeon.

Guest

Indiana Jones - wszystkie części, Gwiezdne Wojny - wszystkie części, Ted 1 i Ted 2, MIRACULOUS LADYBUG, Ranczo i Pingwiny z Madagaskaru.

3 godziny temu Lucas napisał:

Zootopia :awesomeface:

To jest serial :rarity5: 

godzinę temu BiP napisał:

To jest serial :rarity5: 

Ludzie podają także filmy, nie tylko seriale. Więc czemu by nie? :rainderp:

Przykład: Ted, Star Wars

Edited by Lucas

- Scrubs (po raz kolejny)

- Wikingowie

- House of cards

Poza tym czekam na kolejne sezony The Walking Dead, Gry o tron i Teen Wolf.

- 13 posterunek I, II;

- Allo Allo!;

- Alternatywy 4;

- Zmiennicy;

- Dr House;

- Family Guy;

- Futurama;

- Nieustraszony (ten z czarnym pontiakiem trans am z czerwonym pływającym światełkiem)

- Simpsonowie;

- Dragon Ball Super;

- Ghost in the shell

- Star wars clone wars;

To chyba tyle. :crazytwi:

3 godziny temu Zexel napisał:

Już cię lubię :twilight4:

To są dwa najsłynniejsze seriale na świecie. Lubienie kogoś za to jest jak lubienie kogoś za to, że gra w lola...

• Upvote 2

55 minut temu fallout152 napisał:

One Punch Man

Polecam! :soawesome:

Jedyny minus tego anime to liczba odcinków. Jest tylko 12 odcinków zwykłych, 6 specjalnych i 1 bonusowy (Road to Hero). Dobrze, że ma być drugi sezon (chyba w październiku).

Za dużo by wymienić x) Oglądam masę seriali/kreskówek/anime. 

Podam po jednym z wyżej wymienionych które ostatnio oglądałem :) 

Serial - Utopia (polecam)

Kreskówka - TeenTitans Go (jak się jest fanem starych tytanów to boli w oczy ale jak się zapomni o starej wersji to to potrafi być bardzo śmieszne :P )

Anime - Boku Dake ga Inai Machi (Bardzo ciekawy shounen polecam-tylko końcówka mi się średnio podoba ale jest ok :P )

9.08.2016 at 22:11 Bronek napisał:

Polecam! :soawesome:

Jedyny minus tego anime to liczba odcinków. Jest tylko 12 odcinków zwykłych, 6 specjalnych i 1 bonusowy (Road to Hero). Dobrze, że ma być drugi sezon (chyba w październiku).

Jak obejrzałeś już wszystkie odcinki, to mi powiedz (tak/nie) czy będą jakieś gejowskie szipy, bo jestem przy 7 odcinku i zaczynam nabierać pewne podejrzenia (to jednak "chińska bajka"). 

W 8 albo 9 odcinku (chyba) wystąpi bohater rangi S, który jest 'gejem'. Będzie to też parodia czarodziejki z księżyca. Oglądaj sam zobaczysz.

W końcu uległam hypowi i zaczęłam oglądać ,,Stranger Things". Jestem na 3 odcinku, i na razie całkiem wciągnęło. Klimat jest, gra aktorska na wysokim poziomie, wkurza mnie jedynie główna bohaterka. Mało kiedy zdarza mi się by w moim guście znalazł się serial który koncentruje się na dzieciach, a tu tak jest. Muzyka trzyma wysoki poziom. Całość kojarzy mi się z ,,Twin Peaks", pomimo iż to różne klimaty, to nawet główny wątek podobny. Fajnie też, że są długie, szerokie ujęcia, miło się ogląda.

Czekam na więcej, i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

Edited by Selenium

Ostatnio spodobało mi się Steven Universe, ale nie mogę powiedzieć, że jakoś szczególnie oglądam ten serial. Po prostu przeglądam różne losowe odcinki, piosenki i fragmenty. Denerwuje mnie, że jedyne źródło jakie chciało mi się znaleźć zawiera mieszaną listę odcinków: jedne są po polsku, inne po angielsku, a część to w ogóle nie działa i to zniechęca najbardziej. 

oj dużo seriali się oglądało ostano w oczekiwaniu na nowy sezon mlp na yotube obejrzałem sobie Miraculum: Biedronka i Czarny Kot nawet dosyć fajne podejście do tematu superbohaterów, a te duszki (chyba się się zwą Kami lub jakoś tak) są urocze, a Chat Noir to mój ulubiony super bohater (oczywiście jak na razie bo obejrzałem jedynie 3 odcinki sezonu 1)