Skocz do zawartości

Projekt "Children of the Night"


Lukiner

Recommended Posts

Obejrzałem, nie podoba mi się.

 

Cztery minuty zaledwie intra, które w mojej opinii nie miało nic wspólnego z celem tego projektu, gdyż film ten nie ukazał ani cząstki tego, co miało się w nim ukazać.

 

Muzyka wypadła... średnio. Nic specjalnego, natomiast animacja wyszła całkiem dobrze.

Link do komentarza

A mnie najbardziej urzekla muzyka. Piekna animacja wg mnie zasluguje na 1 miejsce z animacjami z Luna, a melodia... Piekna, poprostu piekna. Bede sobie to przed spaniem puszczal bo przy tej piosence czlowiek moze sie uspokoic. A co do objetosci materialu to sie z Tricem zgadzam, film za krotki, wyglada jak intro do czegos o wiele, wiele dluzszego. Ale niw narzekajmy na cos co mamy ^^

Link do komentarza

Kurde! A już miałem zaciesz, że wrzucę to tutaj jako pierwszy  :rainderp:

 

Animacja zachwyciła mnie grafiką, ale nie wiem czemu, myślałem, że to będzie dłuższe. 

 

Podoba mi się intro. Bardzo. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza

Taaa... Jeśli dobrze zrozumiałem to fabularnie prezentuje się to mniej więcej tak "Hej Dzieciaki! Chcecie być silniejsze? Chcecie się bawić całymi dniami/nocami? Zabiorę Was do ziemi obiecanej, a tak bo nie mam nic lepszego do roboty. A może Celestia się nie dowie. W końcu jesteście tylko dziećmi z Canterlotu..."

 

Motyw zapożyczony z "Pinokia"

 

Wykonanie jest za to jak najbardziej ok.

Link do komentarza


Kurde! A już miałem zaciesz, że wrzucę to tutaj jako pierwszy :rainderp:

 

Wyprzedź WA Arjena Gwiezdnego Zbawiciela w czymkolwiek dotyczącym Luny, a zostaniesz wpisany srebrnymi literami w listę jej fanów :ming:

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, projekt katował mnie od jakiegoś czasu, przypominając o sobie i zmuszając do nałogowego słuchania pojawiajacej sie w nim piosenki, która skutecznie wywołuje u mnie ciarki (lub też napady epilunepsji*). Kiedy zobaczyłem, że projekt został ukończony, niemal spłynąłem z fotela. A potem zobaczyłem czas trwania filmiku.

I się pogniewałem ._.

To, co dostaliśmy, to najwyżej zalążek historii, którą można było opowiedzieć. Owszem, wygląda ładnie (jest to w pełni subiektywna opinia takiego estetycznego pariasa jak ja), ale kończy się w momencie w którym powinno nabierać tempa (mniej więcej tak jak polskie autostrady).

 

 

 

 

 

 

 

 

* Bliżej nieokreślone napady drgawek spowodowane niezdrową ekscytacją.

Link do komentarza

Szczerze mówiąc, zapomniałem o tym projekcie. Pewno dlatego nie miałem żadnych oczekiwań wobec projektu i dlatego mi się nawet podobał. Ładna animacja, ładne kolory, tylko... faktycznie wygląda jak intro do czegoś większego. Nie pamiętam jak zapowiadali ten projekt (czyżby zawód w stylu Double Rainboom?). 

 

Jednak nie szczególnie spodobał mi się głos Luny. Nie wiem, jakiś taki dziwny. No i ruch ust naszej Pani Nocy nie zawsze pasował do śpiewanych słów. 

 

No ale, nie mam co narzekać, dzięki tej animacji zrobiłem sobie utwór, bo tak :v

Link do komentarza

Jednak nie szczególnie spodobał mi się głos Luny. Nie wiem, jakiś taki dziwny. No i ruch ust naszej Pani Nocy nie zawsze pasował do śpiewanych słów. 

 

Ta piosenka nie była tworzona specjalnie dla fandomu. Muzyka pochodzi z filmu "Labirynt Fauna". Krótko mówiąc, tutaj dyskutujemy o PMVce, nie o nowym utworze. 

Link do komentarza

Pozornie animacja przypomina bardziej tę Disney'owską aniżeli flashową. Ma ona jednak odmienny styl od tego, co prezentuje MLP:FiM, przez co niemożliwe jest stwierdzenie, która animacja jest lepsza. Wszystko to kwestia gustu.  :) Prace nad nią trwały strasznie długo, ale końcowy efekt jest bardzo dobry. Poniżej zamieszczam materiał z polskimi napisami. Miałem sporo frajdy przy nich.  :fluttershy5: 

http://www.youtube.com/watch?v=EQRtWTZC9OA

Link do komentarza

Bardzo mi się podoba, tylko czemu takie krótkie! Czekam na całość z wielką niecierpliwością. Nie bede na razie narzekał na grafikę czy oprawe dżwiękową, nie tylko dlatego że mi się podoba ale też dlatego, że czekam na pełną wersje.

 

Cóż, jak już było wyżej pisane - te 261 sekund to wszystko :luna4:

  • +1 1
Link do komentarza

Andrzej:

 

Tylko kiedy będzie coś dłuższego? (jeżeli to było coś w rodzaju pierwszej części albo wstępu do dłuższego filmiku)

 

Cóż, jak już było wyżej pisane - te 261 sekund to wszystko :luna4:

Link do komentarza

Może jak napiszemy do autorów prośbę o rozwinięcie projektu to coś wysępimy ? Jak na dość krótki filmik bardzo dużo czasu im to zajęło ale...no weźcie spróbujcie zrobić sami coś takiego,naprawdę wymaga pracy i czasu ;_: Efekt oczywiście świetny,to cieniowanie...jedyne co mi nie pasuje to zbyt cienkie skrzydła Luny,może ma takie jak szybko lata? I tak mimo wszystko animacja świetna i głos tej kobiety z filmu pasuje do Luny a jednocześnie nie pasuje.  :TWcU3:

 

Jeśli ktoś zrozumiał moją wypowiedź,oznacza to że jeszcze nie pochłonęły go internety.   :luna:

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...