Skocz do zawartości

Pucyki kony? [sesja][gra][zapisy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jednak Coffe nadal leżała skulona. Bo to , że jakiś obcy kuc przyjdzie jej powiedzieć ,,ej wyłaź " stwory wcale nie kolorowe na dwóch nogach nie są groźne. To dla niej to nic nie znaczy.  

gdy usłyszała ich rozmowę wychyliła się lekko zza krzaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak właściwie, to spotkaliśmy się pierwszy raz... - odpowiedziała dla Lawa - ja mam na imię Cherry - skoro ludzie się przedstawili, to czemu ona nie miałaby tego zrobić? Ostrożnie podniosła kopytko, aby podaç je dla mężczyzny - i miło mi was poznać - przekonała się do nich. Gdyby chcieli zaatakować, to przecież mieli ku temu już wiele okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law popatrzył na klacz która usiadła obok. Spojrzał na nią. Po chwili ni stąd ni zowąd zaczął ją głaskać. 

- Zawsze chciałem to zrobić... - stwierdził.

 

 

((Sorki że tam wyżej nie napisałem że Law podał rękę Cherry ale nie zmienię tego teraz)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice obudziła się. Czuła, że wszystko ją boli. Zobaczyła na ziemi jakąś karteczkę i podniosła ją. Zorientowała się, że na drzewie jest strzałka i bez zastanowienia poszła w tym kierunku. Po chwili zobaczyła kucyki i kilku ludzi. Co to za miejsce? Gdzie ona jest? Po chwili postanowiła podejść.

-Cześć. Jestem Alice. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za miejsce?-zapytała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Mhm... - powiedziała Almudena zobaczywszy sytuację. - To może ja wrócę do lasu - rzekła, jednak usiadła na polanie, trochę dalej od reszty i zaczęła się im przyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...