Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
2 minuty temu Celly napisał:

Znowu daje zdjęcie swojego ryjka. Bo mogę, bo jestem kotkiem i mogę miauczeć. Taki troche rudy kotek :3

Miau =^.^=

 

Ukryta zawartość

 

jesteś śliczna, zajęta i tak daleko ode mnie :(((( :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał:

Przestań, to przecież twoja dziewczyna, nie moja xD A tak w ogóle, to skąd wy jesteście?o_o

 

Na początku to dzieliła nas prawie cała Polska xD. Dlatego wymówka "tak daleko ode mnie" jest inwalidą.

 

Aktualnie mieszkam w stolicy a @Celly w jakimś Wygwizdowie Górnym, aka Typowa Polska dziura, aka Zambrów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Ja nie wierzę w związki na odległość. Mojej jasno dałem do zrozumienia, że jak wyjedzie mi do Niemiec do roboty (bo takie ma plany), to będzie koniec z nami :P

W związku potrzebuję bliskości, przytulania, całowania i całej reszty :D

Mimo wszystko szacun, że jesteście razem pomimo odległości i szczęścia, oraz wytrwałości życzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał:

No i git. Ja nie wierzę w związki na odległość. Mojej jasno dałem do zrozumienia, że jak wyjedzie mi do Niemiec do roboty (bo takie ma plany), to będzie koniec z nami :P

W związku potrzebuję bliskości, przytulania, całowania i całej reszty :D

Mimo wszystko szacun, że jesteście razem pomimo odległości i szczęścia, oraz wytrwałości życzę :D

 

Od kiedy się przeprowadziłem ( głównie z tego powodu) już tej odległości nie ma i często się widujemy. Ale tak czy inaczej dzięki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Od kiedy się przeprowadziłem ( głównie z tego powodu) już tej odległości nie ma i często się widujemy. Ale tak czy inaczej dzięki.

Spoko, macie do siebie 130 klocków, więc nie jest źle xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Mates napisał:

No i git. Ja nie wierzę w związki na odległość. Mojej jasno dałem do zrozumienia, że jak wyjedzie mi do Niemiec do roboty (bo takie ma plany), to będzie koniec z nami :P

W związku potrzebuję bliskości, przytulania, całowania i całej reszty :D

Mimo wszystko szacun, że jesteście razem pomimo odległości i szczęścia, oraz wytrwałości życzę :D

 

Ponad drugi rok żyje w związku na odległość, dzieli nas 370km a ja pracuję w systemie czterobrygadowym... da się raz na tydzień przez kilka dni widzieć i daję rade więc bez przesady :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Eter napisał:

 

Ponad drugi rok żyje w związku na odległość, dzieli nas 370km a ja pracuję w systemie czterobrygadowym... da się raz na tydzień przez kilka dni widzieć i daję rade więc bez przesady :P

Podziwiam i szanuję. Ja bym tak nie mógł. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...