Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Spoko, luuzik :D 10/10 Avatar: Cały czas ten sam 9/10 Sygna: Tak jak wyżej, ale podoba mi się bo słodko to wygląda że tak powiem 100/10 User: Jest okej, często go tu można zauważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Estherenn, ciekawa nazwa 9/10 A: Nowy, lecz o starej tematyce koto-ludzi 9/10 S: Zupełna nowość tutaj :o 10/10 U: Ostatnio coś się nie widzieliśmy wcale, ale myślę, że nadal się będziemy spoko dogadywali xD 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

N: Ciekawy, podoba mi się 10/10 ^^ A: Piękny, genialny i po prostu brakuje słów by go opisać. Głowa też mi chodzi jak paczę na niego xD 10/10. S: 10/10 też U: Wydaje się w porządku, jak większość z tego forum zresztą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Ujdzie jeszcze, ale taki zły nie jest 8/10 Avek: Już jakiś nowy, ale podoba mi się ^^ 10/10 Sygna: Non stop ta sama, no cóż z jednej strony smutek z drugiej radość 7,5/10 User: Często ją tu można zauważyć, jednakże nic do niej nie mam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Swahili - coś jakby z Afryką 10/10 A: Super kucyk, Trixie zawsze super wygląda xD 10/10 S: :o Intrygujący ..... :lolface: 10/10 U: Jedna z niewielu pegasis na forum, raczej jeszcze nie rozmawialiśmy, ale raczej się dogadamy xD 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare (uprzedziłaś mnie więc... here we go again)

NICK - Ok, wiem że chodzi o kucyka, ale rozłóżmy to na czynniki pierwsze: "bella" - piękna; mina - twarz (lub mina co to robi BUM jak się na nią nadepnie, ale ja wybieram to pierwsze). Podsumowując - "Pięknatwarz", "Piękneoblicze" :lyra2: Ładne - 10/10

-AVATAR - Jakby to ujął Król Julian: Morris tam się jakiś chaos dzieje! Nie do ogarnięcia! Ja domyślam się, że Rarity stroi się na spotkanie ze Spikiem :fluttershy5:

-SYGNA - fajny obrazek i jeszcze fajniejszy podpis. Krótko, zwięźle, węzłowato i na temat - 10/10

-OCENA KOŃCOWA - bardzo sympatyczny user, który pomaga jeszcze sympatyczniejszemu userowi pisać ciekawie zapowiadającego się fica. :fluttershy4:

Nick - mimo że jej nie znam to wydaje się być zupełnym przeciwieństwem swojego nicku. Ma poczucie humoru, jest bardzo sympatyczna... kurcze nie znam jej, ale nie da się jej nie lubić :lyra2:

Avatar - lubię tą świąteczną serię. Nic dodać nic ująć - 10/10

Sygnatura - Ok, nie przepadam za animowanymi sygnaturami bo mulą stronę, ale ta o dziwo działa płynnie. A do tego przedstawia jedną z fajniejszych scen - 10/10

Ogólnie - Pisze znakomicie zapowiadające się opowiadanie, ożywiła mój temat... jak to mówił Siara - "Ty jednak jesteś De Beściak" :fluttershy4:

EDYTKA

Sygna: Cóż.. Każdy ma smutne momenty w życiu, a do dziewczyn jakoś sam nie mam zbytnio szczęścia ale co poradzić, może się to kiedyś zmieni. O i teraz dylemat mam, ale łap te 9/10.

Szczerze? Od wielu lat cale moje zycie to jeden wielki "smutny moment", a najmniejszym, o ile w ogole jakimkolwiek problemem jest tu dziewczyna. Od lat powtarzam sobie: "moze kiedys sie to zmieni" - owszem, zmienia - na gorsze :fluttershy3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Bez jakiejś rewelacji, ale jedno trzeba przyznać że jest krótki i fajnie się go wymawia 6,3/10. Avatar: Jako że lubię takie klimaty to dam mu 10/10. Sygna: Cóż.. Każdy ma smutne momenty w życiu, a do dziewczyn jakoś sam nie mam zbytnio szczęścia ale co poradzić, może się to kiedyś zmieni. O i teraz dylemat mam, ale łap te 9/10. User: Da się lubić, widać że potrafi pogadać mądrze, nic do niego nie mam ;). A i zapomniałbym ma świetny gust muzyczny :YEtmX::crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Z niczym mi się nie kojarzy,lecz łatwo je zapamiętać 9/10 A:Taki bardzo...zimowy 10/10 S:Nie ma ani cytatu,ani obrazka,lecz ma link i życzy miłego słuchania ^^ 8/10 U:User aktywniejszy ode mnie mimo iż konto założył później ode mnie 11/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Moja Malinka, nawiazanie do tytułu serii^^. 12 to wiek, więc tu też bez żadnej rewelacji. Nick oceniam na 8/10

Avatar: W końcu jakiś uśmiech, lepsza uśmiechnięta Derpy niż smutna 10/10

Sygnatura: Kolorystycznie moim zdaniem nie pasuje. Zamiast niebieskiego można było by użyć srebnego tła, byłoby bardziej estetycznie^^. Derpy też tak nie na miejscu, ale za to, że jest to sygnatura zrobiona, a nie ściągnieta z internetu daje 7/10.

Ogólnie: Malinka jest dobrym użytkownikiem, miło było ją pocieszać jak miała chandrę. Daje jej 8/10

Zaraz ocenie Elizabettę, ale kot woła

Nick: Pierwszy raz widzę taką wersję imienia Elżbiety (chyba, że twoje imię Eliza^U^). W obydwu przypadkach genialne w swojej prostocie 10/10

Avatar: Odrazu do głowy mi przychodzi Winnetou i inni Indianie. A do tego to wszystko się rusza. 10/10

Sygnatura: Superowa Dashie. Jej zajebistość przekroczyła obecnie poziom 120%. Tutaj też w pełni zasłużone 10/10

Ogólnie: Wszystko wygląda ciekawie, ale po postach widzę, że pisze bardziej lakonicznie. Gdyby tutaj był shoutbox, to by sie ciągle tam udzielała. W dodatku...jest piratem. Daję dyszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...