Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Władca pierścieni, bardzo :v. Podoba mi się, władca zawsze na plus.

A: Chińskie bajki, nie znam, nie lubię nie wypowiadam się :ming:

S: Za Chiny ludowe nie mam pojęcia co to za zdeformowana postać z kocimi uszami i ogonkiem... słodkie rzeczy jakoś do mnie nie przemawiają :ju1Xa:

U: Regent najlepszego taboretu z mane6, widuję go tu i tam, lubi kulturę otaku (nie znam się mogłem pokręcić nazewnictwo :v) jednak nie dane było mi poznać bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eternal - czyli wieczny. Krótki, wchodzi w ucho, łatwy do zapamiętania. Zastrzeżeń brak.
A: Sexy anthro Zecora :molestia: . Jak na moderatora działu - musi być znak, że jest avatarem :derp6: . Ładny art, duży plus za przeźroczyste tło  :aj5: 
S: Również art z Zecorą. Dobrze wykadrowany - dzięki temu pasuje, jako sygnatura.
U: No nawet się z nim piwa napiłem :x . Można powiedzieć, że jedna z pierwszych osób, którą poznałem na tym forum. Bardzo dobry człowiek z ogromnym zamiłowaniem do airsoftu. Oby więcej takich było na MLPPolska! :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imesh. Czytany od tyłu - Hsemi. Czytane na głos podobnie jak " chce mi". Fajny nick, głęboki

 

a: Crosover rarity z uniwersum trona. Kocham 100/100

 

s: Chamska zrzyna z atomówek. Sory, nie kupuje

 

U: Jest moim fanem bo dał honorka zegarmistrzowi za danie mi tytułu "forumowego grafika". Swoich fanów kocham więc go kocham. 26vg.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hmmm... Ja nadałbym mu imię. Trochę głupio być takim bezimiennym.

Awatar: Dlaczego ten kot patrzy na mnie, jakby chciał wypomnieć mi jakiś ciężki błąd z przeszłości? ;_;

Sygna: Profil Steam i całkiem urocza grafika. Podoba mi się.

User: Widzę jakiś... ~2 raz. I to chyba tylko w tym temacie.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podążanie za złotem zawsze na propsie... dodatkowo nigdy nie zmienił i łatwo zapamiętać. Dla mnie spoko.

A: Wokalista Selputry w zarąbistych kolorkach... Aprobuję :v

S: Niezmienna Inkie(?) Pie grająca na gitarze fajna jest

U: często widuję na SB, czasem gadam daje mi do oceny swoje dzieła... przez co czuję się wyróżniony :spike: ogólnie dobry człowiek i dobry mod :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jaki był taki jest. Zbyt bardzo charakterystyczny, a wiec wątpię aby kiedyś myślał o jego zmianie. A poza tym nikt by mu nie pozwolił :ming: 

A: Wygląda jak pewien pokemon, tylko nazwy nie pamiętam. Tak czy siak bardzo sympatyczny.

S: To jet bardzo w stylu Sosny.

U: Najczęściej siedzi za SB, bardzo sympatyczny człowiek, który wie co dobre.  :molestia:  Mimo że jakoś nie pale się do zdobywania odznak to ta z ''$ 'wygląda fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kotek bez imienia. Jest pewnie albo bezdomny, albo jego właściciele go nie kochają :(
A: Widzę, że szybko avatar z Paint'a. Przez kilka minut zastanawiałam się, czy to kamień, czy strój. Moja logika mówi kamień, jednak jak się przyjrzałam, to stawiam na kota mutanta w szarym stroju, lel.
S: Autoreklama własnej osoby, avatar z Doktora, nice. O, Flutterszajs.
U: Widzę pierwszy raz, nie, zmienił nick. Lubi koty i Pinki Paj. O, mieszka w Warszawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ja bym jednak tego kota jakoś nazwała x'D

A: Te oczga... takie meow <3

S: Ten spoiler, to normalnie jakaś czysta esencja słodkości :'D Taki Flutter-Wiking, no xD ... nie ma nic słodszego :'D

U: Przyznam szczerze, że widzę go pierwszy raz. Wydaje się być w porządku c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmienny nick co jest według mnie dobre

A: Pinkie Pie naprawdę fajnie wygląda na tym avki

S: Kilka linków no i oczywiście obrazek który zdradza kogo najbardziej lubisz. Ogólnie wykonanie tego obrazka jest jak dla mnie fajne

U: Widuje w różnych tematach. Prowadzi quiz Pinkie Pie. Nie miałem okazji pogadać. Ale wydaje się naprawdę sympatycznym użytkownikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A:Z kreskówki której niestety nie znam.

S:Gif z postaciami z tej samej kreskówki.

 

Akurat to co jest na avku, a to co jest na sygnaturze, robiły dwie różne osoby :'D

------------

KamilPL 94

 

N: Można z niego dużo wywnioskować!

A: Nasza kochana różowa Pinkie! Nigdy nie zmieniany c:

S: Z sygnatury możemy dowiedzieć się, że lubisz rysować i całkiem dobrze ci to wychodzi!

U: Jeżeli dobrze kojarzę, to prowadzi Pinkie-quiz. Zawsze wita wszystkich nowych na forum. Świetny user! C:

 

vbjsbfvbeskjfesbfke D:

 

Magus

 

N: Na początku przeczytałam "Magnus" :'D Pomysłowy~

A: Troszkę rozmazany, ale jak jest Sombra, to jest git ;w; 

S: Również Sombra. Bardzo ładny art~

U: Kojarzę z widzenia. Gratki za dużo nagród :'D

Edytowano przez Beret
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Magiczny... kojarzy się też z... musztardą. Nie pytajcie czemu...

A: Sombra. I te spojrzenie... brr...

S: Sombra? Nawet ładna (nie widzę bo fon jak nie Sombra... )

U: Znam dobrze i lubuję :3 fajnie się z nim gra :)

Eh...

N: beret. Stylowe nakrycie głowy doprawdy :3

A: Kotka... kojarzę z takiej jednej map all men are pigs

S: nie widze bo fon... możliwe że animacja Lupis.

U: Bardzo lubię ją i jej dzieła '3

Edytowano przez Sajback Gray
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze podobał mi się ten nick :'D Kojarzy mi się z cofaniem przez to "back" ( zapewne nie tylko mi :'D )

A: ... ten no... trudno mi ocenić... własny art xD Wybacz :'D

S: Gif z świetnej części mapy Lupis! ;w; Wielbię to ;w;

U: Fantastyczny user. Przyjemnie się z nim rozmawia. Wielbi pieski i świetnie tańczy  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...