Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Kojarzy mi się z ulicą jakiegoś tam Nokturna (jakoś tak się nazywała) z Harrego Pottera. Byłoby fajnie, gdyby nie to "l" na końcu, bo tak to mi się również kojarzy ze słowem fornal, a jak słyszę fornal, to widzę jakiegoś lumpa czy menela :(

Avatar: Ten napis na górze z daleka jak korona wygląda. Geneza tego zapewne jakaś jest, ale i tak jest śmieszno... Kasiu.

Sygnatura: Gif nie wiem, z czego jest, ale wygląda spoko. Nawet bardzo spoko. Mikroskopijne linki do jakiś prac zawsze przyjmuję z otwartymi ramionami.

Userka: Chyba nigdy nie rozmawialiśmy, lecz i tak osoba raczej na plus. Nie taki mały plus, lecz taki większy. Bądź sobą, a będzie Ci dane.

 

 

edit. bo zmieniła

 

Avatar: Nie wiem, dlaczego akurat on, ale i tak huehuehue.

Sygna: Nie lubię jej twarzy, strasznie mnie odtrąca. Gif znacznie gorszy, niż poprzedni, moim zdaniem.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zastanawia mnie, dlaczego akurat Talar, i czy ma to jakikolwiek związek z pieniądzem.

Awatar: Całkiem prosty i fajny. Podoba mi się.

Sygnatura: Nudna. Nie żeby koniecznie musiały być obrazki, ale te cytaty specjalnie się nie wyróżniają.

User: Jak jest słusznie napisane powyżej - nie rozmawialiśmy. Znam tylko z obserwacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Samo "Sajback" podobało mi się bardziej, ale jak wolisz. W miarę.

Awatar: Jakiś dziwny rysunkowy pies, nie podoba mi się zbytnio.

Sygna: Obrazek nie działa. Cytat czasem prawdziwy, czasem nie, zależy w sumie od osoby.

User: Zdarzyło mi się rozmawiać kilka razy, od dawna nie zamieniłem nawet słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Drzewko, (chyba już ostatnie na forum?)

A: Postać z ciekawej gry, którą może kupię.

S: Nie wiem skąd ona jest, ale wygląda jak z gry...

U: Jeden z bardziej zaufanych osób na forum. Spoko kolega i regent :enjoy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick dobrze znany na forum. W końcu jest to określenie fanów serialu. Jak dla mnie fajny

A: Bardzo fajna Luna. Fajnie rusz pyszczkiem

S: Wszystkie księżniczki Equestrii. No cóż zabrakło tylko najmłodszej ale i tak naprawdę super wygląda

U: Obecny avatar Sweetie Belle. Wrzuca dużo artów na forum. Ogólnie w porządku user

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie sposób przegapić. Mi średnio się podoba.

Awatar: Poprzednie były lepsze, ale ten również jest w miarę okej. Niech będzie.

Sygna: Nie lubię anthro, więc średnio mi się podoba. Gif z księżniczkami był najlepszą Twoją sygnaturą.

User: Rozmawiałem kilka razy. Wrzuca milion artów do kucowych galerii i w przeciwieństwie do mnie lubi chyba clopy i saucy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pisałam już o nim kilka stron wcześniej. Kilkanaście też. Dużo razy już o nim pisałam. Podsumowując: szanuję.

Awatar: Logo, symbol czy co tam jeszcze Bractwa Stali z Fallouta, bo grał w Fallouta New Vegas. No i fajnie, post-apo zawsze w cenie.

Sygnatura: Całkiem fajny art z Blackjack. Jedyne co jest w nim niefajne, to oczy. Jakieś takie bez wyrazu.

User: Ktoś, kogo mogę nazwać przyjacielem i kto wie o mnie całkiem sporo. Oprócz tego ktoś, kogo oceniałam tu pierdylion razy i ktoś, kto chciał żebym oceniła go po raz kolejny. Jest w tym coś uroczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wolałem Nocturnal! Oh, wait. Teraz może być, dużo lepszy według mnie.

Awatar: Tamten był fajny, to zmieniła. Nie mam pojęcia jak mogła mi to uczynić, foch.

Sygna: Jakiś gif z Bioshocka, ponieważ gra w Bioshocka i jak widać Bioshock jej się spodobał. Jest okej.

User: I kolejny raz zostałem, pod groźbą focha, zmuszony do oceny. Jest totalnie fajna, bardzo dobra przyjaciółka, choć na wielu rzeczach się po prostu nie zna. Zapewne będzie mieć o to problem, ale prawdy nie zmieni. :spike:

 

No chyba Ty. ~Nocturnal z pozdrowieniami. Pozdrowienia pozdrawiają.

Bezprawne edytowanie, będzie ban. :kappa: ~Gold

Czekam z herbatką.

Edytowano przez Nocturnal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i pomysłowy.

A: Nie wiem co to jest i zdecydowanie wolę arty z kucykami, czy innymi zwierzętami.

S: Fajny kucyk, więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

U: Spoko Moderator, który prócz warnowania i banowania, czasem też pomaga radą i nie tylko :brohoof:

ps 


Gif z księżniczkami był najlepszą Twoją sygnaturą.

Też tak myślę, jednak...

Wersja dłuższa, jest już niezgodna z regulaminem, jedynie wersja skrócona się jeszcze mieści w normach, jednak niestety strasznie mi zamulała tablet i wolałem zamienić ją na obrazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Arek to średnie imię, a nazwisko typowo nietypowe dla ludzi nietypowo typowych. Spełnia rolę, jaką chciałeś, lecz jakbym musiał ocenić to jako po prostu nick... to jest słabo.

Avatar: Puacząca buzia. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Sygnatura: Internetowy humor bardzo, jednak ciekawi mnie to tło. Co to jest?

User: 4chanowy śmieszek. Jednak pod tą osłoną dziwnych, internetowych żartów, które raz śmieszą, a raz nie, skrywa się osoba czułą i moralnie jak najbardziej prawidłowa. koleś na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jedną z lepszych postaci w grze Wiedźmin, a więc jak najbardziej na plus. 

A: Rozpikselowany i brzydki robot :C Nie podoba mi się. Ale kwestia gustu. 

S: W sumie niczego sobie te cytaty, ale brakuje mi obrazka (powiedziała nie mając obrazka we własnej sygnaturze). 

U: Kojarzę go z widzenia, ale jestem zbyt leniwa by przeczytać ścianę tekstu, którą sobie na profilu zamieścił. Wiem więc tyle, że jest młodszy ode mnie, lel. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uszatka. Kojarzy mi się z sówką. Taką ładną sówką. Dlatego jest to ładny nick.
A: Poni. Bardzo ładny. W dodatku tematycznie, bo śnieg, czyli zima (przydałoby się trochę śniegu w mojej mieścinie :v ). Brak zastrzeżeń.

S: Taka jakby reklama gry. Zagrać nie zagram, bo sesja. Czcionka ładna, oczywiście rozmiar przepisowy :rainderp: . Ale liczyłem na coś więcej, jakiś gif albo obrazek :<
U: Aaaaaleeeeeduuuuużooooonaaaaadruuuuuud :3 . Osobiście słowa nie zamieniłem, ale widuję ją często na forum. Opiekunka działu Whoovesa. Bardzo aktywna, o czym świadczą liczne nagrody. Raczej nie przypominam sobie by mi czymś podpadła. To znaczy, że jest do dobry użytkownik. Oby tak dalej! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imesh, klasyczny i ciekawy nick.

A: Jedna z najlepszych Fluttershy na forum :yay:

S: Kamień, nożyce, papier, kto tego nie zna?

U: Poprzednia :sweetiebelle: i mój znajomy od bardzoooo dawna!

EDIT: Octavia byłem tylko :scootaloo: i :sweetiebelle:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Powróciła do korzeni, no i dobrze bo te nowe nicki zupełnie nie pasowały i w sumie ciężko było ja rozpoznać. 

A: Czyżby idealny kandydat na męża? 

S: Poloniści odnajdywali by w tym gifie różne głupoty, oczywiście gdyby był stworzony przez jakiegoś wielkiego artystę, zawsze mnie to śmieszyło. Ale tu widzę tylko jakiegoś gościa. 

U: Wkracza na lepszą drogę życia, choć się pogubiła (chodzi o nick) Jedna z bardziej znanych użytkowniczek forum, co mnie nie dziwi bo jest naprawdę ogarniętą osobą, choć nie we wszystkim się z nią zgadzam 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ni zmienny od dekad (Dobra, przesadzam).

A: Czyżby postać z Sonic'a?

S: Helikopter. Kilka stron temu napisano mi jaki. Wciąż ni pamiętam. ;_;

U: Wilk. Może tylko dla mnie, ale jedyny słuszny na forum. Innych ni uznaję. Swoją drogą - lubię go.

Edytowano przez Lisica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...