Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Lubię Octavię i nie mam nic do podszywania się pod postacie z bajek/filmów/anime etc. ^^

A: Takie to...oko zwyczajne. Napis ma brzydką czcionkę. No niezbyt mi się podoba jeśli mam być szczera. 

S: A to już mi się podoba~ Całkiem ładny chłopaczek. Widziałam ładniejszych, ale brzydki nie jest. I fajnie zlewa się z czarnym tłem  :fluttershy5:

U: Czemuż ja tak mało rozmawiam z ludźmi...praktycznie mało kogo znam na forum naprawdę. Z widzenia owszem. O ile pamiętam, i z tego co widzę na profilu, to bardzo lubi Islandię z Hetalii. W ogóle kraje nordyckie. Ja tam za mało ich poznałam. Wolałam Francję i Anglię i w sumie nadal wolę :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Na nick to to pasuję, ale podobać mi się nie podoba.

Avatar: Fajnie, że w takim kółku. I w ogóle polandball na zawsze w naszych sercach, więc aprobuję.

Sygnatura: huehuehue Daję okejke.

Userka: Za małą ją widuję, aby mieć jakiekolwiek zdanie. Aż dziwi mnie bierze, że ma aż tyle postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To jest to coś co mam z nim wspólnego, nigdy nie zmieniliśmy nicku i chyba nigdy nie zmienimy.

A: Hej! Całkiem fajna łopata

S: Smukłe aż do bólu, pozbawiona wszelkich głupot takich jak JPG czy GIF-y. A tak poza tym Churchill sypał naprawdę dobrymi tekstami. 

U: Dość fajny człowieczek, z tego co zauważyłem z duszą game-yera (tak się pisze?)  Da się porozmawiać i pożartować, choć może sprawiać wrażenie sztywnego. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Szybka Ćma. A są wolne? A może zajęte? Wait... pokręciłaś. Ćmy są super!

A: Zły człowiek chce zgnieść ćmę. Nieładnie.

S: Te linki nazywają się tak strasznie... że boję się w nie kliknąć :v nie licząc ostatniego. 

U: Jak na razie widziałam tylko w tej zabawie. Niezbyt aktywny użytkownik. Po postach w grach trudno mi ocenić :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ćma, do tego szybka.

A: Ubiję za ten pasek u dołu awka. Ubiję, ubiję, ubiję!

S: Cytaty. Podlinkowane, chociaż tego ni trzeba, a link do obrazków jest już oddzielny. To psuje efekt.

U: Świerzok, można tak przynajmniej uznać. W dodatku młódka. Młodsza ode mnie. Ma "o mnie" na białym tle, co bardzo wali w oczy na czarnego wersji forumę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: eeeee... nieeee

Avatar: Jakiś hiński chłopiec z pistoletem. Dzieci w jego wieku powinny uczyć się na egzamin gimnazjalny, a nie latać z bronią. Anime logic, jednak jako avatarek to to się sprawuje nawet ładnie.

Sygnatura: Nie wiem nawet, czy to jest ona, czy on... Art ładny (chociaż to ucho jakoś w oczy kuję), a obrazek w sygnaturze... przeczytałem za "pindora" za pierwszym razem.

Userka: Oczywiście wraz z drastyczną zmianą avatara i sygnu, nick też trzeba było zmienić, bo tak. Teraz nie mam bladego pojęcia, kto to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: – Je*ane gady… słyszałem, ale nie mam bladego pojęcia czego chcą!

– Płazy.
– Co, ku*wa?
– Salamandry to płazy.
To właśnie mi się kojarzy z Twoim nickiem, czyli najlepsza postać z Wiedźmina 1 - Talar :v
A: Shovel Knight. Bardzo ładny i sympatyczny gif. W grę tę nie grałam, ale coś mnie kusi by zagrać. Mimo że nie przepadam za nowymi grami z taką starą grafiką, ale wydaje się bardzo fajna.
S: Dwa cytaty. Oba bardzo...dobre. Podobają mi się. 
U: Teraz mogę powiedzieć o wiele więcej niż kiedykolwiek ^^ bardzo dobry użytkownik. Bardzo fajnie i ciekawie się z nim rozmawia, raczej żadnych zarzutów wobec niego nie mam :3 Na forum pisze, nie boi się mówić co uważa, +
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Previously Captain! Where is Actually Captain?

A: Kangur! Nie lubię ich ._.

S: Ładny obrazek. Ale lepszy cytat.

U: Zawsze stara się napisać jak najwięcej z czegoś co można opisać jednym słowem. Znaczy się... Ja tak uważam. Osoba jest najwyraźniej pozytywnie nastawiona do życia. :v

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: wszyscy znają BiPa ;) długie to i sprawia, że wszyscy się mylą co do płci, ale to nic

A: pierwsza reakcja  :lunaderp: ...a potem przyjrzałam się i widzę, że ramię wychodzi "z szyi" w dziwnym miejscu i frunie w górę pod dziwnym kątem XD

S: urocza, ale obrazek jest w kiepskiej jakości

U: aktywny, przyjazny i o ile wiem pracuje. Propsy za nagrody! ...zaraz... "przyjaciel Diamond Tiary"

17yaug.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmienny i bardzo dobrze :D

A: Fajnie się prezentuje, choć Daring Do nie jest moim ulubionym kucem.

S: Podoba mi się napis i przesłanie.

U: Chyba moja ulubiona osoba na tym forum. Zawsze trzeźwo myśląca i racjonalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie kojarzy mi się z niczym konkretnym i w sumie nie widziałem go nigdzie indziej więc w zasadzie dam okejkę

A: Ładnie narysowany kucyk, prawdopodobnie ocek tej pani. Dla mnie spoko choć w zasadzie przydałoby się mu więcej kolorów.

S: Smok, ładny i fajnie wykonany.

U: Zasadniczo to nie znam, choć kojarzę i to w sumie wszytko co mogę powiedzieć o tejże userce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cholera, ciężko by było tu cokolwiek nowego napisać, bo nie za wiele się zmieniło. A może to i dobrze, stary dobry Sosen zawsze rozpoznawalny ;)

A:Jakaś postać z anime, tak taki spostrzegawczy jestem  :aj3: .  Nie będę tutaj się upokarzał moja ułomnością w tej dziedzinie ''wiedzy'', próbując odgadnąć z jakiego konkretnie. A poza tym, nie gustuje w fioletowej skórze :ming: 

S: To jak zwykle Sosen udowadnia nam że jest nadal tym samym co kiedyś, nie zawiodłem się! Hej zaraz jest spolier...

U: Co go widzę to przypominam sobie że istnieje takie coś jak SB, i może czy by warto było tam się czasem pokazać?  Tak czy siak gość jest w porządku, po tym względem nic się nie zmieniło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mało oryginalny, ale ma go odkąd pamiętam, więc może zostać.

Awatar: Całkiem fajny ten OCek, chociaż ja zrobiłbym dłuższy ogon, wyglądałby kozacko.

Sygna: Jakiś latacz, od zawsze twierdziłem, że samoloty>helikoptery, ale sygna jako taka jest spoko.

User: Mam mieszane uczucia. Z jednej strony wydaje się okej, a z drugiej potrafi palnąć bezsensownym postem, za który wyrywa warny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi troche jak połączenie imienia i nazwiska z dodatkową literą. Średnie jak dla mnie, ale też nie najgorsze :)

A: Batpony z nickiem. Awatar schludnie wykonany więc plusik.

S: piłkaż i po raz kolejny nick. Nie przemawia do mnie, ale schludny, więc plusik.

U: 3 raz widzę (thanks...) i wydaje się być miły i warty bliższego poznania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...