Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Tric (jestem raperem a nie zerem) Łatwy do zapamiętania, przyjemny w wymowie Avatar: jest ok, tylko ten hełm trochę za duży mi się wydaje Sygnatura: Moja bania jest zbyt słaba, by to zrozumieć... User: Nie miałem z nim styczności jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam ares, niech wam będzie i nawet piórko zachowałem :) n: Nadal jak czytam ten nick widzę Kratosa na kiblu. a: Nie jest ważny wygląd awatara, lecz treść jaką ze sobą niesie. Uwielbiam. s: Kaleczenie Polskiego języka nie jest zabawne. u: Nadal go nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrobiłem kilka z serii robo-twilight aby trollować pierwszego broniego jakiego spotkałem :P

Następna będzie adekwatna do stanu po usunięciu tej sygnatury :D

PS. Ostatni opis był do Sratosa, nie ciebie. Dziwne rzeczy się tu dzieją....

nick: Lepiej niż standardowy

avek: hmmm hym hyhmm

sygna: Coś o tym, że poprzednie pokolenie zamiast zostawić nam coś w spuściźnie jak poprzednie pokolenia okradły nas zistawiając problemy, zniszczoną planetę i same dłógki. A teraz jeszcze zganiają na nas winę. Nie, nie zganiają. To anturalne, że każde pokolenie o nastepnym i poprzednim źle sie wyraża i zawsze w tym samym kontekście. A dlaczego? Bo sdą inne.

user: Słyszałem, ze jest człowiekiem, ale nie będę mówił kto takie plotki roznosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Korek, koreczek :3 Awatar : Flaterszaj . Sygnaturka : Mafijna rodzina z Ponyville . Jest po mojej stronie , NLR rządzi ! \m/ User : Spoko koleś, lubi się śmiać z mojego nicku, ale szybko się to kończy śmiercią.. prawda kotuś ? :D Taa, super gracz w tfa i w ogóle spoko znajomy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Cloud Kicker Avek : Cute RD, jednak wcześniejszy był lepszy :D Sygna : Twi z wyrzutnią zwojów :rainderp: i mądrym tekście o Rindfleischettiketierungsaufgabenubertregungsgestesa :D User : Znam z kilkunastu tematów, jak najbardziej spoko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...