Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Trochę zaczynam spamować w tym temacie,ale to już ostatnia ocena na obecną chwilkę, ponieważ trafił mi się w miarę znajomy user z widzenia:P Nick:Pawlex Avatar:Kiedyś był Pyro i było spoko,teraz jest coś tam(nie znam nazwy),ale także jest spoko :) Sygnatura:Kojarzy mi się z Resident evil,mój ulubiony film o zabijance zombie :3 User:Ogółem fajny,da się z nim popiasć na różne tematy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tak jak jeden pegaz, Cloud Kicker, kopacz chmur :) Avek: Cloud Kicker budząca się z koszmaru? A może ujrzała coś strasznego, np. pielęgniarkę z taaaaaaką strzykawką. Sygna: Broń Republiki, drżyjcie wrogowie! User: Ogarnięty user, już nie byle świeżak, sporo reputacji, ogólnie pozytywnie :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arjen - Dzięki za miłą ocenę :D Tak samo o tobie sądzę. I to jest Daisy na Awatarze, ha ! ^^ Topic : Nick : Niebieski Drift tak mi się to kojarzy :D Awatar : Właśnie, zawsze mi się podobał. Super, naprawdę spoko Awatar . Sygnaturka : Ołów.. Ołówek Power ! Baj Spromultis . Fajnie .. User : Spoko, zawsze lubiłem (chodziarz słowa nie zamieniłem xD ) i zwracałem uwagę na super Awatar .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jackpoint Avatar: Taki jak na początku istnienia jego konta. Sygnatura: Przekierowuje do tematu jego autorstwa. User: Powiedziałem o nim już tyle rzeczy na offtopie, więc nic już mówić nie muszę :) Dodam tylko, że zakumplował się chyba ostatnio z Colgate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem godzien, by kogokolwiek oceniać, ale to w końcu zabawa nie? Nick: Therinius Również bardzo oryginalny. Podoba mi się. Avatar: hmm... Szczerze? Luna do oryginalności za bardzo nie podchodzi. Sygnatura: To co wyżej User: Nie miałem z nim jeszcze styczności, ale jak czytałem jego posty, to wydaje się bardzo ogarniętym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...