Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

No i znów temat się kopci.OCEŃ Użytkownika nie NAPISZ JAKI MA NICK I ZALICZ SE POSTA. Nick: Pan RadoxX? Not sure what it mean. 6/10 Avatar: yhhh...jakby z hitmana ściągnięte i takie niebardzo jak dla mnie 3/10 Sygna: Fajne nawet ale...co ma Pinke do Slipknota? 5/10 User: Nie znam ale wygląda mi na metalowca ( /) ) nie mogę ocenić kogoś kogo nie znam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NicK:Elizabetha,iza :D 7/10 avek:bardzo ładnie narysowana dashie,jestem pod wrażeniem 9/10 Sygna:też jestem pod wrażeniem,chodź nie pod aż tak wielkim jak w przypadku avka, 8/10 User:Niestety,nie znam za zbyt dobrze,więc nie oceniam(ale wydaje się być fajna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-NICK: KorQ - Ciekawe od czego ten korek? -AVATAR: Fluttershy -:fluttershy3: Fluttershy przerobiona na skauta z TF2 lub słuchająca muzyki lecz stawiam na to pierwsze. -SYGNA: Kucyki z bronią palną szykujące się na wojnę. Zapewne Wojtek by z chęcią się do tej wojenki przyłączył. -OCENA KOŃCOWA: Rozbrykany użytkownik naszego forum. Najbardziej lubi Fluttershy która najprawdopodobniej jest jego przeciwnością: Cytat z profilu "zacznijmy od tego że mam ADHD [...]". Na forum spędza dużo czasu (prawie 3 dni aktywności) mimo, że ma tylko 29 posty nabite lecz dużo dużo więcej w wymiarze Discorda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: Chief- szef, hmmm ciekawe 9,5/10 avatar: świetny art Fluttershy 10/10 sygna: jest boska (widziałam ten filmik) 12/10 ocena końcowa: user-a nie znam (tak jak większości tu obecnych) ale wydaję się w porządku i na pewno ma dobry gust do artów, ta sygna jest na serio prześwietna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick:Moonlight-księżycowe śwaitło,fajny nick :D 10/10 avek:bardzo ładny rysunek(prawdopodobnie celestia,lub OC) 9/10 sygna:zbiór wszystkich rysunków,są rewelacyjne ! 10/10 user:jest naprawde fajny,widziałem jej posty,i moge w każdym razie polecić ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...