Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Bardzo fajny i oryginalny nick, przez te "U" na końcu.

A:Hemhem... toż to jakiś helikopter jest. Niestety nie znam się na nich i nie wiem, jaki :v

S:How to train you dragon w spoilerze i chamskie reklamy. Gut.

U:Dosyć go lubię, pomaga mi w unicestwieniu tej osoby razem z Flippyn'em. Ale nawet nie znają jej imienia. Trochę pomocy wykorzystałam.

Edytowano przez ' Hidoi Mesu Okami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Zbyt cukierkowy, idealny dla niej.

A:Ładny... wilk... pies... nevermind.

S:Nie ogarniam jej obrazków, pochodzą z jakichś filmików na YT.

U:Cieknie od niej różowiością od początku profilu, nie umiem z nią pisać sensownie, gdyż zmienia się w szopa o 1 w nocy. Ma za dużo postów, a repkę za fotki do galerii. Myśli, że pisałam o niej, kiedy AKURAT nie o nią chodziło. Ach, te jej udawanie poważnej i mrocznej. Ach, ta jej nienawiść do mojej depresyjnej sygnatury. Ma przypinkę z yatty na profie :v Co do zalet - przy niej nie musisz być super poważny :v Zawsze chciałam się o niej tak rozpisać <3

Edytowano przez ' Hidoi Mesu Okami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hanoi Hidoi Mesu Okami Kawaii Sugoi Moe Inu Desu Ne~? Tak japońsko!
A: Ogon ciut taki... nijaki. Ale kto nie lubi zadów kuców wystających z krzaków? 
S: Od razu mi się nasuwają dzikie polskie rapsy Bonus Wola RPK. Ale to przez te łańcuchy.
U: Cieszy mordkę na myśl, że gdzieś na świecie być może jakieś wstrętne dziecko łamie kręgosłup nogę. Jak uroczo :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Skodzia Tavi de Lya :3 bardzo fajny i oryginalny ... a nie jakaś ,,księżniczka luna 12" , ale to taki szczegół. :v

a : nie wiem kto to , a z nikim mi się nie kojarzy x3

s : urocze autko :lunaderp:

u : dużo postów i nagród. jest ok.

 

 

____________________________

 

 

 Myśli, że pisałam o niej, kiedy AKURAT nie o nią chodziło

 
Nigdy tak nie myślałam, nawet nie wiem o co chodzi :v a może... kiedy tak myślałam?
Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest dosc "zwyczajny" dzieki czemu wpada w oko.

A: Spoko Pinkie.

S: Pakiet reklamowek.

U: Jeden z moich starych znajomych, prowadzi quiz o Pinkie i udzial sie w moich quizach.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: KucoBracia i PegaSiostry.
A: Bleh kolory. Od razu mi się przypominają Afroamerykanki przy kości w odblaskowych, przymałych ciuchach :eww:
S: Takie... urocze... Hnnnnnnnnnnnggggggggggg-
U: Podziw, że chce mu się wstawiać nowe arty codziennie praktycznie, a ile nagród się za to dorobił! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

N: Nie mam pojęcia co on znaczy... Naprawdę ciężko jest mi go ocenić.

A: Chyba jesteś 4 osobą na forum, która ma w avatarze postać z tej kreskówki. Swego czasu interesowałem się flipnotami, jednak ta seria nie przypadła mi zbytnio do gustu.

S: Wielce oryginalna   :rarityderp:

U: Niezbyt częsty gość na forum. Średnio jeden post na miesiąc to nie jest zbyt dobry wynik :drurrp: Chyba jak dotąd nie zamieniliśmy ze sobą nawet słowa, więc naprawdę nie wiem jak ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krzysztof, kojarzy mi się z dosyć sławna osobą w naszej klasie. Ciekawe...

A: Aplejack!!! tylko tutaj ma jakieś dziwne..... języki? I ogon? A tak poza tym, całkiem nieźle!

S:  Nie rozumiem za bardzo sytuacji na obrazku, aleeee... Celestia może  wytłumaczyć  :molestia:

U: Nie widuje go za często, ani nie rozmawiałem. A więc dowiedzmy się czegoś!. Ma trochę zainteresowań i jest skromny. No to jeszcze zdanie do podbudowania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cały fandom w jednym nicku... rozpoznawalny :P

A: Twilight alicorn to jak Giertych ministrem edukacji :P

S: Gif za AJ i tym różowym ADHD, nieco za szybko zapętlony - męczy oczy.

U: Znam osobiście, od czasu do czasu się spotykamy :wow2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eter xD

A: Zecora wiedźmin :zecora:

S: :applebloom:

U: Ziomal poznany w zeszłym roku, oboje jesteśmy z Lunania, obecnie tylko my dwoje się spotykamy z całego Lunarnego fandomu. To on mnie wyciągnął na mój pierwszy meet i drugi też. Obecnie byliśmy razem na ASG... :brohoof:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wciąż ten sam, nigdy nie zmieniany.

A: Ładny, na pewno lepszy od tego, który widziałam ostatnio. Jednak jakość mogłaby być lepsza.

S: Parę razy już oceniałam i wciąż nie wiem, z jakiego to momentu w odcinku. :ming:

U: Pisze bardzo dużo postów, jest aktywny i ma sporo nagród. W dodatku bardzo miły, przynajmniej patrząc na posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Charakterystyczny, krótki, łatwy do zapamiętania. Co najważniejsze, nie ma niepotrzebnych członów.

Awatar: Toothless z "How to train your dragon", całkiem ładny.

Sygna: Również z HTTYD, tym razem gif i obrazek w spoilerze. Nawet, nawet.

User: Widziałem kilka razy, świetnie rysuje. Pełna aprobata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​N: Długi, ale ciekawy, oryginalny nawet i łatwy do spamiętania.

A: Mój dawny awatar, świetna Rarity!!!

S: Spoko Vinyl, dobre kolory...

U: Długo nie zamieniliśmy ze sobą nawet słowa, ale jakiś czas temu to się zmieniło i dochodzę do wniosku, że jest spoko. Pomagał mi w doborze nowego awatara xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawie bierze w ogół wszystkich nas.. Mi się podoba.

A: Jeden z ładniejszych artów z Twilight jakie widziałem. Wykonanie jest ciekawe. Dziwne są trochę przednie nogi, ale to tylko drobnostka. 

S: Stara nie zmieniona, taka trochę z humorem, a przynajmniej tak to odbieram.

U: Czasem gdzieś tu i tam go widzę, jednak nie rozmawiałem. Z tymi ponad  5-tysiącami postów na karku można śmiało powiedzieć że jest aktywny. Ogólnie z tego co wiem dość lubiana osobowość na forum.  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n : lisica-chan.. *wpisuje w google grafika* co widzę : anime, pastelowe pieski, piłeczkę, jakiś kucyk, rysunek i ... o cukierki :lunaderp:

A : A ja i tak uważam , że to kolorowa piłeczka :3 

S : Zielony psuj... i tekst ,,Chcesz cukierka? idź do Gierka, Gierek ma to ci da, kopa w tyłek i papa" a nie ;w; to nie to x3 

U : Po emotce Applejack widać, że nie przepada (chyba) za tym co ma wilka w nazwie ^^ Ale ogólnie jakby ją oceniać to nie było jej jakiś czas, a ja na to nie zwró... wracając do oceny jest spoko ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: MaLinka, lubiem maliny. Smaczny, więc oke.

A: Ozu i Gil. Taki suodkie, jak najbardziej yay :x.

S: Własnoręczna, a zdanie pełne sensu i bez spamu, zatwierdzam.

U: Bardzu fajna, mój cyganek i według dalszych pokrewieństw ciocia :wow:. Zostanę przy cyganie, a userki nie ma jak nie lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...