Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: No a ja nadal nie wiem o co chodzi z tymi syrenkami.

A: Stary dobry avatar z SB, jak zawsze na + 

S: Jak zawsze podwajamy zabawę !!! Wiiiii... !

U: Czasem spotykam naprawdę spoko user, można porozmawiać. należy do tej pozytywnej grupy userów

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mrs. Octavia, Oktaweńka, zawsze będzie mi się kojarzyć z urodziwą damą ze szczurem na ramieniu. :x
Avatar: Wieje nowością, nie mam pojęcia kto to, ale anime, więc jak dla mnie fuuuuj.
Sygnatura: GDZIE JEST TRAŁBEL MEJKER JA SIĘ PYTAM! :(
User: Spoko userka, opętana przez animce, ma słodkiego szczura (lub miała)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Coś długiego, coś co przeczy zasadom dobrego nicku (Krótki i charakterystyczny)

A: Nie znam tej postaci, ale wygląda charakterystyczne.

S: Gif + cytat, jest jeszcze kilka linków. razem wygląda to całkiem nieźle

A: Mało widziałem (chyba że zmienił nick,avatar,sygnę.)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kojarzy mi się ze zwrotem wilku/wilczku

A:ile razy mam się jeszcze poniżać mówiąc,że wygląda jak pies? xD Ogółem fajny.

S:Powiem szczerze: helikopter nawet nawet,ale druga część już nie za bardzo mi się podoba...wygląda prawie jak zmontowana w Paincie.

U:W miarę miły.bardzo aktywny...no przepraszam,że zarejestrowałeś się kiedy miałam bana(lipiec),a już masz ponad 300  postów.To dla mnie dużo jak na taki krótki okres.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nie wiem czemu,ale kojarzy mi się z tym: https://www.youtube.com/watch?v=TIM3veo156A&list=PLXghjCgNAul7wvW8oKzSgeoa2NFpmOIC2&index=54

A:Ładny.Mam dziwne przeczucie,że te okulary są doklejone za pomogą Gimpa/Photoshopa lub czego kolwiek.

S:Zawsze wyobrażam sobie,że te paski to ławka,a na (niewidocznym) końcu sygny jest maskonur.

U:Fanka Hetalii i yaoi.Ostatnio dużo gada o Amnesii(czyżby ci się spodobała?).Często z nią spamowałam,przez co ją lubię.

Przy okazji...już nie uważam się za emo.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BRONIESiPEGASIS - wszystko w jednym, w skrócie BiP ^^. Jeden z najciekawszych i najbardziej rozpoznawalnych nicków :D .

A: Piękny art z Celestią :3 .

S: Szkoda, że zasady spowodowały, że sygna musi być ukryta :octcry: . Nie wiem, czy nie najlepsza sygnatura na całym forum :rdblink: .

U: Na pewno ogarnięty i dojrzały użytkownik. Oby więcej takich :giggle: .

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z genetycznie modyfikowaną, mechaniczną osą, używaną w wojsku do likwidacji przywódców terroryzmu

Av: Nawet pasuje do powyższego zdania.

Sygna: Mądry cytat (+100 pkt do fajnego wyglądu bo po angielsku) i jakiś tam link (wcale nie chamska reklama)

User: Widuję w offtopie, dosyć często, choć nie było mi dane z nim/nią rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Spinwide, wujek Google nic nie wie, co oznacza że jest oryginalny, wymyślony samodzielnie. Co się chwali +

A: Jakaś postać która wypiła trochę soku malinowego.

S: Ten to się rozkręcił.

U: Mało widziałem więc nie mogę zbyt dużo powiedzieć, ale mogę stwierdzić że jest  awanturnikiem (7 warów) 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...