Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N Mój OC podpowiada, że pochodzi od imienia i nazwiska. Też tak chciałem, ale "Pawjan"... sami rozumiecie :rainderp: 
A Sympatyczny OC, który zapewne zna RD i nie raz jedną ze swoich maszyn wykonał ogłuszający Sonic Boom.
S Fantastyczny art (wycinek tapety?) oraz kilka linków.
U Mimo, że nie znam, to jako forumowy fan lotnictwa wyróżnia się (na plus) z grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:...kojarzy mi się z jakąś muzyką....

A:Czyżby Vinyl ostrzygła Octavię?

S:Widzę,że Cadence czyta Twilie i Shining'owi książkę

U:Kojarzę z widzenia.Często miał fajne sygnatury związane z muzyką i kucami.Za pewne dobrze się spisuje jako avatar Dj PON-3/Vinyl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oryginalnie, pozytywnie, cud miód malina i palce lizać. :v
Avatar: Niezmienny, kochany, psychiczny, matko, jak ja cię lubię za ten avek.
Sygnatura: Linki, motywujące "You suck" i cudowny Jack Sparrow. 
User: Mam w znajomych, lubi aktualizować status, fajnie rysuje, lubię te wilczko coś.

Octavia:
Nick: Mrs Octavia, Octavia mało oryginalnie, ale ładne podkreślenie płci w formie Mrs. co niektórym myli się z Mr.
Avatar: Stary, została przy tym, nie mam pojęcia kto to, ale anime a anime gardzę.
Sygnatura: Tęsknie za Troublemakerem :(
User: Dobra towarzyszka do rozmów na PW, spoko userka, znana spamerka. :v

Edytowano przez Daffy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kojarzy mi się troszkę z jakimś japońskim imieniem

A:Przywykłam już do niego,ale wciąż się go boję...

S:"You suck"...jak to motywuje ._.

U:Gra w TF2.Ma strasznie pokręcony profil...co dodaje mu trochę uroku.Średnio się dogadujemy,ale mam nadzieję,że to się niedługo zmieni.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: W jakiś nieodgadniony sposób wzbudza we mnie skojarzenia w wspaniałą grą, jaką jest Mount&Blade.

Avatar: Ładny, ktoś się postarał, ale tak na mój osobisty gust nieco przesłodzony. To chyba właściwość kucyków.

Sygnaturka: Obrazek z jakiegoś anime. Nie znam się na tym, więc przykro mi, nie jestem w stanie nic powiedzieć. Przynajmniej nie cytaty.

Użytkownik: Nie znam go osobiście. Może kiedyś będzie okazja, kto to może wiedzieć. Moją najładniejszą sygnaturkę musiał, cholera, pokolorować na taki zgniłozielony kolor...

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czasem nie trzeba wymyślać nicku, bo prostota się wyróżnia.

A: ,,Wznieśmy rządy, wprowadźmy komunizm'' ? (jeżeli jet to komunistyczna flaga) 

S: Kilka optymistycznych cytatów.

U: Porządny i stalowy user, zdecydowanie + 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU, ciekaw jestem czy jest on efektem zamiłowania do tych wspaniałych stworzeń...

A: Świetny OC'ek, jeżeli sam zrobiłeś ten avatar to masz mój szacunek, świetna robota.

S: Link do galerii oraz OC

U: "Wrodzona miłość do maszyn" - widać to, wspaniała pasja... Cenię sobie ludzi z pasją. Poza tym user bawi się w airsoft oraz jest aktywny na forum :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tavusia, Tavi i wszystkie inne zdrobnienia :lunaderp: No i jeszcze taki kuczyk i samochód i pewnie inne różne rzeczy :derp3:

Avatar: Hetalia jeżeli się nie mylę, I like it :x

Sygnatura: Hetalia i linkiii.

User: Bardzo miła, pozwoliła użyć swojego rysuneczka jako awatar na forum, lubię ją :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Moim zdaniem, bardzo nowoczesny i mało popularny przy czym szlachecki (jeśli coś wam tu nie pasuje to powiem że za dużo dziś się najarałem..)

A: Cadence is owesome :D

S: Nie znam się na anime więc nie będę nadbyt komentować więc powiem że fajna

O: Nie znam tej osoby bardzo dobrze gdyż nie zamieniliśmy ani słowa więc posłużę się opinią ogólną...[5 min później] Po krótkich przeczesaniach oznajmiam że od 1 do dziesięciu Yargolek, moim zdaniem zasługuje na 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Hmm...przez te "de" kojarzy mi się z Francją ale nie teraźniejszą tylko z około 18 wieku.Może jeszcze dodać do tego "Hrabia"?  :yay: 
A:Dat szeksi plot! xd
S:Chciałabym to przeczyta ale za małe literki ;_;
U:Widuje w offtopie i czasem w sesjach,wydaję się być kumaty i miły.Chyba umie gotować :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Oktafia...nic mi do głowy nie przychodzi... :/

A:Nie ma to jak sweterek/kołderka/kocyk zrobiony z flagi Islandii?

S:Nawet ładna,ale trochę za jasna dla mnie.

U:Co tu mówić...Uwielbia Hetalię ,ma obsesje na punkcie Islandii i ogółem krajów Nordyckich kocha Islandie.Pewnie nie pamięta czasów,kiedy zrobiła mi rysunek z moimi OC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Malinusia,Pewnie od maliny ale co ja tam mogę wiedzieć.

A: Nie wiem czy to facet czy kobieta, ale sam rysunek jest całkiem całkiem.

S: Czy ten gość przypadkiem niema na sobie zbyt dużo ciuchów? 

U:Miła userka + ogarnęła już liczbę wypuszczanych przez siebie statusów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...