Skocz do zawartości

Odcinek 5: Sisterhooves Social (Siostrzany Sojusz)


Lukiner

Recommended Posts

  • 1 month later...

A mnie się odcinek bardzo podobał! Miał wszystko, co być powinno. OP rodzice, OP efekty specjalne i OP humor.

No i Rarity + Sweety Belle i Applejack + Applebloom! Zawsze byłem ciekaw relacji między tymi siostrami xD

No i plan na ten konkurs był po prostu niezawodny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się podobał. Nie był może najlepszy, ale ma wszystko co powinien mieć porządny odcinek, żeby móc go oglądać i się przy tym bawić. A przynajmniej nie umrzeć z nudy. (Tarr, zdajesz sobie sprawę, że napisałeś praktycznie to samo co ja, tylko trochę wcześniej?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny odcinek. Raczej dla tej młodszej części bronies.

Nic specjalnie porywającego (...)

eeyup

miałem nadzieję że wyjdzie z tego kolejne cacko jak Lesson Zero, ale jednak ten odcinek okazał się być dosyć spokojnym i luźnym w którym poznaliśmy rodziców Rarity, którzy okazali się prostymi Kowalskimi (albo bardziej by tu pasowały państwo Bundy/Smith) i podrzucili na tydzień SB dla Rarity, a sami pojechali na wakacje, aby odpocząć od miniaturowej piankowej apokalipsy

hmmm co tu jeszcze

....

....

....

Carrot Top ma siostrę, a Derpy chyba ma dwie córki xd

Dołączona grafika

no to tyle atrakcji jak na ten odcinek.... OK dobra

(dat song) > wszystkie inne możliwe wersje Rarity (fanmade lub oficjalne)

w końcówce gdy piankowe siostry pisały list to zabrało jeszcze fragmentu w którym Luna i Celestia razem odczytują go :(

Dołączona grafika

no nic czekam na kolejny odcinek, bo po tym poziom szału i wariacji opadł :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONADTO! Ten list tyczy się tylko sióstr ;>

imo przesłanie dotyczy ogólnie rodzeństwa jeżeli się nad tym trochę pomyśli, tylko że akurat ciężko by tu było pokazać braci, gdy akurat takowych nie uświadczyliśmy do tej pory + wiadomo kto jest docelową grupą mlp ;p

yawn why ten odcinek był taki bez energii :< na samą myśl aż ogarnia mnie sen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We're Applepie! Aż się nie chce wierzyć że Rarity ubrudziła się dla kogoś. Chociaż w sumie można to uznać jako maseczkę błotną O.o

No właśnie, nawet ja nie podejrzewałem, że jest to możliwe, szczególnie bez żadnych oporów. Aż warto sobie przypomnieć odcinek 8 pierwszego sezonu, wtedy nie byłoby to do pomyślenia, żeby Rarity mogła się aż tak poświecić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yawn why ten odcinek był taki bez energii :< na samą myśl aż ogarnia mnie sen

Jak mam ochotę na energię i akcję, to puszczam sobie film z Brucem Willisem :P W MLP oczekujemy chyba w dużej mierze po prostu eksplozji pozytywnych emocji- a na brak takich nie możemy narzekać.

Odcinek oceniam bardzo pozytywnie. Wreszcie polubiłem Rarity, bo jakoś wcześniej nie mogłem się do tej postaci przekonać :blush:

Btw. imho dużo lepszy niż poprzedni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...