Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Hakowania. 

Zaraz znajdę twoje nagie fotki :3

Jedyną nagą grafikę przedstawiającą mnie znajdziesz na moim avatarze. Zdjęcie znajdziesz w "daj moje foto", ale nie jest gołe :cyg: 

Gołe klaty i sterczące suty?

Phi.

Mam katany.

Sterczące suty są ostrzejsze od katan :wow2: 

Link do komentarza

Ale otworzyłeś spoiler, a to duży postep. Zawsze mogłem od Kasi zaciułać yaoi obrazek z Gintamy i go wstawić. :spike:

Pls, istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania, po otworzeniu spoilera zacząłem powoli scrollować i jak zobaczyłem, że to Dolan'or to zobaczyłem całe. :ming:

Newfags gonna newfagin :spike: 

Link do komentarza

Jedyną nagą grafikę przedstawiającą mnie znajdziesz na moim avatarze. Zdjęcie znajdziesz w "daj moje foto", ale nie jest gołe :cyg: 

Sterczące suty są ostrzejsze od katan :wow2: 

Still can fap to this.

Pierdzielę, znowu będę musiał tsową ekipę znaleźć. Nie mam czym mózg zająć :|

Edytowano przez Gronkling
Link do komentarza

Szab, fejsbuk się wysypał, więc nie mogę poszukać grupy mojego kierunku, nie znam nikogo z uczelni, wyjechałam dziś do domu, bo nie spodziewałam się, że coś mi nagle wyskoczy/myślałam, że te plany będą zrobione po ludzku.

Ja się w tej chwili po prostu boję, bo nie chcę opuścić zajęć pierwszego dnia, a zebranie organizacyjne mamy dopiero 2.10... Piękny początek studiów, kutwa.

Nie stresuj się tak. Masz prawo czegoś nie ogarnąć zwłaszcza na początku. Prowadzący i inni pracownicy to rozumieją, serio. To też są ludzie. Już fb działa, poszukaj grupy kierunku, popytaj. Będzie ok :D 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...