Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

A wiecie, że Siper już napisał, że będzie ciemny styl? :drurrp:

Mnie zaś trochę martwi, że silnik dość długo się zastanawia, zanim łaskawie umieści posta. Nie wiem, to jeszcze się da zoptymalizować, czy to feature?

A i Siper: dodaj jeszcze, by linki otwierały się w nowej karcie.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że Siper już napisał, że będzie ciemny styl? :drurrp:

Mnie zaś trochę martwi, że silnik dość długo się zastanawia, zanim łaskawie umieści posta. Nie wiem, to jeszcze się da zoptymalizować, czy to feature?

 

Ciemny styl to jeszcze brzydszy styl. Chyba, że zrobią lepszą kolorystykę niż na poprzednik silniku :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja jestem? Celestynko najdroższa człowiek się przyzwaczaii a później zmieniają wygląd strony o 180* (O! Nie wiem gdzie są stopnie na klawiaturze)

Nie będę się wypowiadał o technikaliach bo nie znam się, tak więc nic mi do tego. Do stylu też się mogę przyzwyczaić.

Ale odpowie mi ktoś po ciężką szarlotkę to wprowadzono? Jak na razie jestem tylko skonfundowany (zresztą jak przy pierwszej zmianie wyglądu forum) i nie wiem po co wprowadzać jakieś zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>narzekanie na aktualizację

Ale wiecie, że wraz z upływem czasu będą przywracane poprzednie funkcje(?)

Admini przecież muszą poprzepisywać linijki kodu. To trochę zajmuje,

Edytowano przez Garin
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy aktualizacja to dobre słowo. Zwykle mówi się tak na modernizację mającą coś ulepszyć, dodać itp. A tu widzę potężny downgrade. Taką stronę uczyłem się robić w 1 gimnazjum.

To słaby jesteś, bo w gimbazie lepsze robiłem. 

Garin jako jeden z nielicznych tutaj myśli i rozumie, że przepisanie wszystkich funkcjonalności zajmuje trochę i zostaną one wprowadzone w najbliższym czasie.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...