Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Ja się dzisiaj załamałem. Mój kolega ze studiów wypróbował sobie OV bo był darmowy weekend. Tylko, że jak gadał o OV to przez 3 min nie wiedziałem o czym mówi, bo nie dość, że powiedział, że "gra wyszła" (co dla mnie zabrzmiało, że niedawno wydana :pinkiep:), to nazwał ją "Nadzegarek" ............. Nie. Po prostu nie.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

No, bo można tak śmiechowo przetłumaczyć Overwatch... :v Jak Ty masz opiekunka Pinkie nie rozumiejąc prostego żartu? :spike: 

 

W końcu się zorientowałem, ale nie idźmy od razu w dosłowne tłumaczenia gier wideo, bo to po prostu momentami żałosne. Dla mnie to tak jakby wszystkie imiona w serialu zostały przetłumaczone na polski. Nadal byłoby fajnie :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cheese napisał:

 

W końcu się zorientowałem, ale nie idźmy od razu w dosłowne tłumaczenia gier wideo, bo to po prostu momentami żałosne. Dla mnie to tak jakby wszystkie imiona w serialu zostały przetłumaczone na polski. Nadal byłoby fajnie :P?

Ekhem. Żart. Ekhem, mówi Ci to coś? :rainderp:  Wątpię, by on chciał by gra została tak przetłumaczona.

Nie rozumiem ludzi, że jak coś lubią to muszą być na ten temat sztywni, jak ktoś zażartuje to HUR DUR JAKI GÓPI JAK MOŻE TEGO NIE WIEDZIEĆ. Wyluzuj, bo to creepy ;_;

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Ekhem. Żart. Ekhem, mówi Ci to coś? :rainderp:  Wątpię, by on chciał by gra została tak przetłumaczona.

Nie rozumiem ludzi, że jak coś lubią to muszą być na ten temat sztywni, jak ktoś zażartuje to HUR DUR JAKI GÓPI JAK MOŻE TEGO NIE WIEDZIEĆ. Wyluzuj, bo to creepy ;_;

 

Ostatecznie gry kolega nie kupi, bo za droga i ma inne gry do przejścia. Mówił to samo rok temu, więc jeszcze lepiej :fluttershy3:

Ja po prostu nie lubię tłumaczeń, które nie trzymają się sensu (bo co ta nazwa ma do stricte gry), a ten przykład to pokazuję. Mnie to osobiście nie rozśmieszyło, a załamało. Wiadomo, "Polacy nie gęsi i swój język mają", ale niech chociaż trzyma się to kupy. Już nazwa spin offu nadchodzących Star Warsów "Łotr jeden" mnie rozbawiła i jest adekwatna do filmu jak i oryginalnej nazwy angielskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cheese napisał:

 

Ostatecznie gry kolega nie kupi, bo za droga i ma inne gry do przejścia. Mówił to samo rok temu, więc jeszcze lepiej :fluttershy3:

Ja po prostu nie lubię tłumaczeń, które nie trzymają się sensu (bo co ta nazwa ma do stricte gry), a ten przykład to pokazuję. Mnie to osobiście nie rozśmieszyło, a załamało. Wiadomo, "Polacy nie gęsi i swój język mają", ale niech chociaż trzyma się to kupy. Już nazwa spin offu nadchodzących Star Warsów "Łotr jeden" mnie rozbawiła i jest adekwatna do filmu jak i oryginalnej nazwy angielskiej.

Ale to nie jest tłumaczenie... to jest ŻART ;_;

 

Tak samo jak oglądam sobie filmik: 

 

 

 

Śmieszny, zabawny. Ale ludzie dają milion łapek w dół, bo zamiast załapać żart, to "O NIE, NIKT NIE BĘDZIE OBRAŻAŁ MOJEJ ŚWIĘTEJ GRY, ŁAPKA W DÓŁ!"

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PervKapitan

Niektórym ludziom żarty są niezrozumiałe, a innym suabe.

Powyższy materiał mnie nie śmieszy, ani nie obraża.

 

A nie niech będzie jakikolwiek event, byleby było coś godne posiadania. W przypadki Walentynek czekałbym na coś z D.Vą.

 

@Cheese Tym bardziej, że od niedawna.

Spoiler

583341e2c9694_Screenshot2016-11-2019-37-

Niech robi co chce ta, jego portfel.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Symmetra była głównie wybierana na obronie pierwszego punktu. Jak drużyna przegrała, tracąc punkt, taki gracz zmieniał na innego bohatera bądź przy niej pozostawał, stając się z reguły nie przydatny dla drużyny. Czas na zmiany. Przedstawiam Wam nową Symmetrę!

Spoiler

 

00:20 – Wielkie zmiany Symmetry
01:33 – Aktualizacja Symmetry: Jakośc rozgrywki
02:04 – Aktualizacja Symmetry: Zmiany superzdolności
04:30 – Aktualizacja Symmetry: Photon Barrier (Nowa umiejętność)
06:02 – Aktualizacja Symmetry: Zmiany wieżyczek
07:24 – Aktualizacja Symmetry: Zmiany w podstawowych atakach
08:03 – Odpowiedź na reakcje społeczności na PTR
09:26 – Oasis (Nowa mapa)
10:31 – „Pozostań w grupie” (Nowa funkcja społecznościowa)

 

Streszczenie:

Symmetra stanie się pierwszą postacią posiadająca dwa ulty. Pierwsza - teleporter, dostanie jedynie zwiększone zdrowie. Naciskając natomiast dwukrotnie Q, będzie można wybrać drugą umiejętność - generator tarczy.

 

Generator tarczy podobnie jak teleporter będzie można rozstawić w dowolnym miejscu na mapie. Jak sama nazwa wskazuje, będzie on dostarczał tarczę na określonym obszarze. Coś w stylu kopuły Winstona.

 

Dodano również nową umiejętność – Bariera fotonowa. Działanie można porównać do tarczy Reinhardta lub D.Vy. Jest to bariera, która leci w linii prostej. 

 

Zmieniono także ilość dostępnych wieżyczek, która teraz wynosi 6, zamiast 3 na początku meczu. Cooldown to teraz 10 sekund zamiast 12.

 

Zostanie dodana nowa funkcja społeczności - "Zostań w grupie".

Umożliwi to pozostanie z graczami, którzy również skorzystali z tej funkcji. Będzie dostępna po każdym zakończonym meczu.

 

Dla tych, którzy słyszeli o przyszłej mapie Osasis - mapa typu kontrola, która zawita wraz z nowo dodanymi skoczniami . Ukaże się ona na PST niedługo po tym jak wyląduje tam Symmetra. Same zmiany bohaterki mają zostać zaserwowane na PST wkrótce - mowa pewnie o 1 grudnia, kiedy wystartuje 3 sezon rywalizacji na oficjalnych.

EDIT:

Te i jeszcze inne zmiany zostały wprowadzone już bieżącego dnia. :yay:

Pisząc o innych, mam na myśli kwestię Boop dla Sombry oraz, że pojedynki 1v1, 3v3 są dostępne w grze dowolnej.

 

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się PTS z Symmetrą tak szybko. No ale ten tego... :v 

 

Spoiler

DrZ9SCN.jpg

 

A cytując jednego z graczy, który już się zapoznał z nową Symmetrą:

Cytuj

Nowa Symmetra jest kozak. Ulti ma ogromny zasięg, a tarcza...strzelam, że ją odrobinę znerfią bo Soldier strzelając 2x pełnym magazynkim + 2 granatnikami nie mógł jej rozwalić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postaci homoseksualnej, to był mój błąd zrozumienia jak i wielu innych. Tutaj oryginalna odpowiedź z Q&A wraz z jaśniejszym tłumaczeniem.

Oznacza to, że twórcy chcą rozwinąć uniwersum o relacje miłosne,. Do tej pory mamy relacje Hanzo-Genji (braterskie) i Ana-Fara (o matko i córko :)) oraz ogólnie przyjazne (bądź nie). Nie mamy jeszcze żadnej pary. 

 

Co do świąt, znajdziecie tutaj angielskie interakcje międzyludzkie. Sombra bawi się w najlepsze. :lunahug2:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...