Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

...

Chciałem napisać, że ow nie zasłużyło na nagrodę e-sportwoje gry roku, ze względu na wysoką, nazwijmy to "aktywność ", Doty i cs'a w e-spoercie. Wiele światowych turniejów, olbrzymie pule nagród, nowe drużyny i gracze jak i zmiany w samych grach. ow, z tego co widzę, słyszę i śledzę, prezentuje się dosyć biednie jeśli chodzi o e-sport.

Stwierdziłem, że jednak tego nie napiszę, bo wciąż panuję to olbrzymia euforia na temat tej gry i nawet takie słowa będą uznane za olbrzymi hejt i że w ogóle nienawidzę tej gry.

I w sumie hejt na mnie i tak się pojawił, więc dzięki ziomek, zajebisty jesteś. I weź tu se wyrób opinie, że ludzie potrafią normalnie i bez jakiegoś krypto-rasizmu spoglądać na tych, którym się ta gra nie podoba...

 

I jeszcze żeby rozwiać wątpliwości: tak, nie lubię tej gry, lecz nie lubię tej gry z "niecodziennych" powodów i jak dotąd nie spotkałem się jeszcze, aby ktoś w internecie podzielał moje zdanie na ten temat. Na prawdę spierdolone do granic możliwości jest to, że dla olbrzymiego grona osób ci, co nie lubią tej gry, od razu są uważani za 12-letnich bezmózgich hejterów z pryszczami na ryju i bez dziewczyny, którzy tak na prawdę lubią tą grę tylko są za biedni aby w nią zagrać i szkalują wszystkich tych, co ją mają. Panie Geralt, Pan właśnie zachowanie takiego obrońcy ow'a gdzie wszędzie widzi potencjalnych hejterów właśne perzejawia, więc pozwoli Pan, że zakończę ten dialog właśnie w tym miejscu.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Talar

Nikt by Cię nie hejcił za to, że nie lubisz tej gry :rainderp: bardziej mnie śmieszą te posty "NAPISAŁBYM COŚ, ALE NIE NAPISZĘ". Mnie tam śmieszą fanatycy każdej gry :v tak samo jak i hejterzy, przykro mi więc, że zawiodłam Cię, nie spuszczając się nad tym, że OW dostało jakąś nagródkę :rd6: 

4 minuty temu Talar napisał:

że ludzie potrafią normalnie i bez jakiegoś krypto-rasizmu spoglądać na tych, którym się ta gra nie podoba...

Jak na razie to nikt nie wiedział co chcesz napisać, tylko to, że nie chcesz tego napisać bo nie zbaitowałeś nas swoim postem :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, już mnie tu hejcili mocno w tym temacie. Zresztą, walenie konia do ów wyników i tak dostałem (bo te dwa posty mi wystarczyły).

9 minut temu PervKapitan napisał:

bo nie zbaitowałeś nas swoim postem :spike: 

No właśnie zbejtowałem, bo te dwa posty-odpowiedzi (uszatki i Lucusa bezpośrednio pod moim) mi do tego wystarczył. I nawet nie wnikam w to, czy to ironia (bo z rozpoznawaniem jej mam chorobową trudność).

 

A jeżeli te dwa posty to byłą na serio ironia, to sorry, ale asperger nie wybiera.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz takie posty, które nakręcają ludzi wstępnie negatywnie na twoje przyszłe słowa. Nie "hejcę" ciebie ani tego, że nie lubisz OW, tylko właśnie samo to zjawisko, dla mnie całkowicie idiotyczne i niezrozumiałe. Mogłeś od razu napisać swoją opinię na temat esportowego OW i zostałaby przyjęta o niebo lepiej niż te dziwne gadanie na początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Talar napisał:

No właśnie zbejtowałem, bo te dwa posty-odpowiedzi (uszatki i Lucusa bezpośrednio pod moim) mi do tego wystarczył. I nawet nie wnikam w to, czy to ironia (bo z rozpoznawaniem jej mam chorobową trudność).

 

To nie była ironia. Przynajmniej w moim wypadku. Przy takiej popularności i hajpie jaką miało OW to serio mnie to nie dziwi i nikogo nie powinno. 

 

A, że OW nie powinno być brane w tym roku pod uwagę w takiej kategorii to już inna sprawa :wow: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku była to ironia. 

Jest mi wielce obojętne czy gra dostanie jakąkolwiek nagrodę. 

Równie dobrze OW mógł jej nie dostać, lecz z tego co mi wiadomo, Blizzard od początku kierunkował Overwatch w stronę e-sportu. A znając firmę tych nagród można było się spodziewać. 

Czy nagroda najlepszego e-sportu może zostać powtórnie przyznana tej samej grze w kolejnych latach? 

Jeśli nie, a CS:GO dostał wcześniej, to nie będzie już brany pod uwagę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Hurric4nePL napisał:

Mam pytanie do was, czy da się tak zrobić aby mieć taką samą czułość przy celowaniu jak i bez celowania grając Wdową ? ;d

Opcje/Sterowanie/Trupia Wdowa i modyfikujesz czułość u mysz (bez lunety) i u bohater (z lunetą).

 

Przykład:

Spoiler

ScreenShot_16-12-04_18-11-46-000.jpg

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu Lucas napisał:

Opcje/Sterowanie/Trupia Wdowa i modyfikujesz czułość u mysz (bez lunety) i u bohater (z lunetą).

  Pokaż ukrytą zawartość

ScreenShot_16-12-04_18-11-46-000.jpg

 

 

No dobrze modyfikuję, ale skąd będę wiedział czy one są takie same( ponieważ 10 czułości podstawowej nie jest równe 10 punktom czułości przy celowaniu przez lunetę). A muszę to wiedzieć bo chcę na wszystkich postaciach mieć taką czułość jak właśnie i Wdowy przy celowaniu ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...właśnie zje*ałam, zrobiłam megaśmieszkowego potga, chciałam go nagrać, ale ustawiłam za duże ustawienia w OBSie i se spieprzyłam, bo przez to miejscami filmik ma 10 fpsów... no, wyłączyłam już OW więc nie nagram tego drugi raz z mniejszymi (normalnymi) ustawieniami, bo highlighty się kasują, heh.

 

jednak mimo tych okropnych fpsów dodałam go:

 

 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...