Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

@Hurric4nePL

Jeśli chcesz, aby było równo, musisz spełnić dwa wymagania:

- wartość myszy musi być liczbą dziesiętną z zerami po przecinku, tzw. 1,00; 2,00 itd.

- wartość bohatera musi być dwa razy większa od wartości myszy.

 

@PervKapitan bawi się w voodoo spray. :v

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hurric4nePL

To ty żyjesz? xD Ostatnio się zastanawiałem kiedy na forum wrócisz :D

 

A tak to, piszecie, że 12 grudnia event świąteczny?

Ja chciałem by był 6 grudnia, ale cóż ...

@Lucas Ogólnie to po około miesięcznej przerwie wracam do OW, także jak ktoś chce to niech pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu MasterOfRainbows napisał:

@Hurric4nePL

To ty żyjesz? xD Ostatnio się zastanawiałem kiedy na forum wrócisz :D

 

Tak żyje ;_; studia no ... 

Trzeba dziś ponabijać trochę postów to coś powstawiam :D

 

 

45 minut temu Lucas napisał:

@Hurric4nePL

Jeśli chcesz, aby było równo, musisz spełnić dwa wymagania:

- wartość myszy musi być liczbą dziesiętną z zerami po przecinku, tzw. 1,00; 2,00 itd.

- wartość bohatera musi być dwa razy większa od wartości myszy.

 

Możesz dać jakiś przykład , bo tak średnio to rozumiem ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to ująć. Spodziewałem się srebra, max golda, bo widziałem już co ten system w 3 sezonie wyrabia. 7 wygrane i 3 przegrane -> 2634 punkty czyli platyna. Serio byłem w szoku, tak samo po meczach to widać, bo czasem miałem w ekipie osoby z 4 gwiazdkami, a nawet kogoś poniżej 100 poziomu. Serio, Blizz coś kombinuje z tymi rankingami :twilight3:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie długo by opowiadać ... ale no ... opowiem. Moja ulubiona postać to Wdowa nie tylko przez wygląd :braun: ale i przez jej uzbrojenie, karabin snajperski i szturmowy w jednym :braun: no ale jak mi kumple mówili ( z punktami elo w okolicy 3000) żeby jedną postacią nie grać. No to się posłuchałem i w pierwszych 10 meczach: 2 wygrane 8 przegranych ,dostałem 1660(silver ?) i następnie wygrałem 5 meczy i miałem 1920 i od tamtego czasu rozegrałem może z ... 20-25 meczy i tylko 2 wygrałem. Wkurzałem się strasznie bo jak wybierałem wdowę to już, darli mordy :'( że troluje itd :rapidash2: no to zmieniałem na Żołnierza √5776, Dive czy na wsparcie ale i tak przegrywałem ...

Ale czasem grałem i tak wdową, no i pewnego razu przegrałem z takimi statami

 

statywdowa.png

(z likwidacji złoto, zabici przy celu złoto i z obrażeń srebro (nie wyświetla medali bo zbyt wcześnie ss zrobiony))(Sory musiałem się pochwalić XD)

ponieważ typ z naszej drużyny powiedział że nie będzie mnie boostować ................................................................. i graliśmy mecz w 5 :>

 

Albo sytuacja z dziś grałem cały czas tym DJ i miałem 25 eliminacji (srebro) a ze mną w teamie 4 dps'ów ;_;

 

Także wesoło :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz MasterOfRainbows napisał:

CHALLENGE ACCEPTED xD

Raz grałam na przeciwko takiego, co tylko Bastiona pickał, to potem skończyło się to tak XD:

 

 

A moje staty nie są zbyt wybitne, wyglądają tak:

7m9ElKz.jpg 

 

 

:rainderp: a tak serio to większość postaci wypróbowałam na koncie Uszatki, dlatego wygląda jakbym nie próbowała innych w ogóle :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...