Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

Cóż, muszę powiedzieć, że kucyki w G4 są na prawdę ładne. Gdyby ankieta dotyczyła G3, to najładniejsza postacią było by dla mnie drzewo :) Ale do rzeczy:

 

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Twilight. Nie wiem dlaczego, po prostu jest dal mnie bardzo ładna.

 

Drugie miejsce przypada Rarity. Wielu ludzi mówi, że to dzięki masie szpachlowej nałożonej na twarz, lecz dla mnie, Rarity to klasyczne piękno.

 

Trzecie miejsce jest mocno oddalone od pozostałych dwóch, lecz nie oznacza to, że Cadence nie jest ładną postacią.

 

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że wybierając tą trójkę, kierowałem się tylko i wyłącznie serialem, a nie żadnymi clopami i saucy które niszczą ten fandom.

 

Pomimo, iż nazwa tematu mówi o kobietach, klaczach, to chciałbym również wymienić kucyki płci przeciwnej. Oczywiście, jako mężczyzna, nie potrawie powiedzieć, czy dana postać płci męskiej jest przystojna, czy też nie, wybrałem te postacie, które dla mnie po prostu fajnie wyglądają.

 

Na pierwszym miejscu usadowił się Król Sombra, który wygląda naprawdę epicko w tym swoim stroju.

 

Drugie miejsce należy do Shining Armora, który już normalnie wygląda dość dobrze, to w swoim ślubnym stroju wygląda jeszcze lepiej.

 

Trzecie miejsce należy do Flima i Flama, którzy nie dość, że są miomi ulubionymi postaciami, to wyglądają naprawdę fajnie. 

Edytowano przez Talar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

*patrzy na swojego awatara*

*patrzy na swój podpis*

Chyba znacie odpowiedź :D

 

Ale tak na poważnie... Z trudem ograniczyłem się do czterech

Pierwsze miejsce definitywnie Sunset Shimmer. To spojrzenie, te kolory, ta grzywa... Ach...

 

Następna prawdopodobnie Fleur de Lis. Głównie za specyficzną budowę ciała.

 

Trójeczka to Trixie. Nie wim czemu. Jest sexi i koniec tematu

 

Czwarte miejsce: Rarity. Za spojrzenie i kolorystykę. Zauważyłem że mam jakąś manię. Same jednorożce -_-

 

Powyższe wypisałem biorąc pod uwagę tylko serial lub spin-offy. Gdybym brał też uwagę fanarty to byłaby zupełnie inna sprawa. Nadmienię też że brałem uwagę arty które oficjalnie uznawane są za saucy i clopy. Mam swoje własne zdanie na ich temat. Powiem tylko że jest to zdanie w stu procentach odmienne od zdania Talara.

Tak więc, spis postaci od najpiękniejszej biorąc pod uwagę "zakazane" arty.

 

Pierwsza jedyna i niepowtarzalna: Twilight.

 

Druga troche mniej śliczna: Trixie

 

Trzecia lecz wciąż przepiękna: Rarity (głównie ze względu na ask Lil' Miss Rarity)

 

Idąc torem myślenia Talara, zrobię też ranking postaci męskich.

 

Numero uno: BigMac

 

Number two: Sombra

 

第三の場所: Fancy Pants

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cholerę sensowny ten temat, nie ma co. Nie wiem, czy chodzi o sposób narysowania, czy mi się podoba, czy co innego.

 

Dobrze, to może tak. Jako że jestem człowiekiem wstrzymuję się od komentarzy na temat "najpiękniejszy kucyk". Żaden, oto jest moja odpowiedź. Po pierwsze, one nie istnieją. Po drugie, mniej ważne jeśli wziąć pod uwagę punkt pierwszy, to są zwierzęta.

 

Jeśli chodzi o sposób narysowania i przedstawienia w serialu są to: Chrysalis, Nightmare Moon i Twilight Sparkle. Jak powiedziałem, ze względów estetycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miss Equestria 2013 ?

Ponyville : Rarity

Canterlot : Celestia/Luna

Crystal Empire : Cadence

Clousdale(?) : Fluttershy

Chyba że chodzi o ich dziewczęce wersje, jeśli tak to Rarity i Twilight :yay:

 

Fly-shy nie mieszka w Cloudsdale  :squee:

 

To ja podzielę inaczej....

 

Alicorn - Luna,Luna everywhere. Nightmare Moon przez te jej oczy <3 i jako jedyna jest czarna + zbroja = dead  :rarityderp:

Jednorożec -  Rarity i Twilight podobają mi się tak samo ale Sunset też ma urok. Vinyl Scratch,ma takie śliczne kolory, i te oczy!

Pegaz - oh...Fluttershy i Spitfire ( z uczesanymi włosami) te ogniste kolory <3

Klacz ziemna - Applejack jest prześliczna przez tą swoją "naturalność" i KAPELUSZ. Bon Bon ma ładnie skombinowane kolorki i ładną fryzurę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

najpiękniejsza klacz?
 
Ok, przedstawię moje ulubienice w tej krótkiej liście:
 
nr 1. Możecie się trochę zdziwić, ale Vinyl Scratch! Głównie z powodu tych pięknych czerwonych oczu, pięknego umaszczenia i niesamowitej grzywy. Acha i przez muzykę!
 
nr 2. Zdecydowanie księżniczka Luna! Za piękną gwiaździstą grzywę i pogląd na świat. 
 
nr 3. Na tej pozycji plasuje się Twiligh Sparkle! Za piękny umysł, grzywę i całą resztę!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dla mnie piękne są Cadance, Trixie, Octavia i Rarity. I jeszcze Fleur, Lyra, Snowdrop, Sunset Shimmer, Fluttershy i Twinkle.

Dla mnie każdy kucyk jest piękny, ale one przesadziły

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię moją listę:

1. Rarity i Raindrops

2. Fluttershy i Cadence

3. Lyra i Vinyl

 

Rarity - Za tą cudną grzywę i te oczy.  Jest idealna <3

Raindrops - Kolor grzywy, ciała i oczu są piękne. Ma w sobie to piękno, którego nie umiem wytłumaczyć.

 

Fluttershy -  Jest naturalnie piękna. Długa grzywa i cudne oczy.

Cadence - Podobają mi się zaciemniane skrzydła, oczy inne niż u wszystkich i ładne kolory w grzywie i ogonie.

 

Lyra - Ma przecudne kolorki a do tego złote oczy. ;3

Vinyl - Fajnie wygląda w tych swoich okularkach i ma zaczepistą grzywę. C:

 

Gdybym musiała wybrać jednego, mój głos padłby na Rarity.

Jeżeli natomiast podzielilibyśmy kucyki na takie kategorie:

 

1. Mane6

2. Background pony

3. Princess

 

Wyglądałoby to tak:

1. Rarity

2. Raindrops

3. Cadence

 

C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby było coś takiego że fani danych kucyków kłócą się" ( tak naprawdę to nie) i przegadują,dlaczego akurat ta jest najpiękniejsza,wiem że dla każdego będzie inna, i dla każdego nadal zostanie ta sama ale właśnie fajna była by taka kłótnio-dyskusja żeby jeszcze lepiej poznać danego kucyka i wykazać się sympatią do danej postaci.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie takie rozmyślania zahaczają o foalcon

Z całym szacunkiem, ale chyba nie wiesz, co to foalcon. Póki co nikt nie podał tu nic bezpośrednio lub pośrednio z tym, a wymieniane są tu same dorosłe klacze, o foalconie nie ma mowy, szczególnie, że ten wątek nie ma na celu jakiegoś propagowania clopów, lecz zwykłej wymiany zdań w kwestii estetyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najpiękniejszą jest Chrysalis, ale ponieważ ona nie jest kucykiem to zaszczytne miejsce przypada księżniczce Nocy. Tytuł wicemiss niech łapie Cadance.

Celly i RD (tą drugą uwielbiam) z wyglądu są dla mnie lekko kiczowate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...