Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

4 minuty temu Bronek napisał:

Mam takie pytanie:

czy będzie się dało wejść na serwer z innego launcher'a (oczywiście po zainstalowaniu paczki modów)? Decowy launcher mi nie działa, bo mam XP.

Tak.

ip: mc.everfree.pl:25565

Paczkę modów pobierzesz z tej samej strony co launcher, ino musisz scrollnąć niżej: https://everfree.pl/download.html

Wersja minecrafta: 1.5.2

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer otwarty
po wejściu na serwer użyjcie komendy /warp Twój_Nick (np /warp Onyx) aby przenieść się w miejsce, gdzie można sobie spokojnie budować.
Gdyby się okazało, że ktoś potrzebuje teren wyższy niż cztery kratki - nie ma problemu. Możemy go podnieść, jednakże jeżeli budowla już jakaś istnieje uczestnik będzie musiał przenieść ją samodzielnie.

Gdyby ktoś zechciał się dopisać nawet teraz to oczywiście może, wystarczy tylko napisać o tym tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo początkowych problemów udało mi się wbić. Miałem taki problem, że forge nie mógł pobrać potrzebnych plików, bo nie są już hostowane. Na szczęście udało mi się je pobrać z innego źródła (jak ktoś chce, to mogę podesłać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Przybywam z nową dawką problemów! :v Cieszycie się? :rainderp:

1. Czy to tylko u mnie mody nie działają czy po prostu są wyłączone na serwie? 

2. W paczce modów nie było moda ponyfikującego. Nazywa się "Mine Little Pony", tak? Czy jak sam zainstaluję to będzie prawidłowo działał na serwie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie.

Jest tu jakiś niezniszczalny materiał? Nie chcę, żeby ktoś kopiąc zepsuł mój pomysł :) Niech się jury pomęczy. Aha, szkoda, że nie można używać TNT. Idealny do "wybuchowych" pułapek. I jeszcze dwa pytania:

1. Tłok może zabić gracza?

2. Jak zrobić ustrojstwa strzelające strzałami (o płycie naciskowej i "prochu" wiem :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na creative nie ma niezniszczalnego materiału

Nikt ci kopać nie będzie mógł, tylko ty możesz w obrębie twojego terenu rozwalać lub kłaść bloki itp

Na creative wszyscy mają god'a, czyli tłok nikogo nie zabije

Na ustrojstwa strzelające strzałami jest niesamowicie wiele pomysłów, używając trochę wyobraźni i czerwonego proszku i innych dupereli tego typu, tak najlepiej ;)

(Dla przykładu możesz zrobić taki mechanizm, który może strzelać z 2-3 strzały na sek, ludzie potrafią zrobić 16 bitowy komputer w Minecrafcie używając do tego czerwonego proszku, czasu i mózgu, także ten :v )

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Bronek napisał:

Czy to tylko u mnie mody nie działają czy po prostu są wyłączone na serwie? 

Na serwerze nie ma żadnych modów. Po stronie klienta znajduje się tylko minimapa, Mine Little Pony i autorski poprawiający parę bzdetów.

godzinę temu Bronek napisał:

W paczce modów nie było moda ponyfikującego. Nazywa się "Mine Little Pony", tak? Czy jak sam zainstaluję to będzie prawidłowo działał na serwie?

Właśnie sprawdziłem i... Ten mod tam jest :rainderp:

Pobranie innego nic nie da, gdyż będzie pobierał informacje z serwerów mojangu, nie naszego. Spróbuj pobrać tą paczkę z tego bezpośredniego linka.

 

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Nie chcę, żeby ktoś kopiąc zepsuł mój pomysł

Tereny są na tyle daleko od siebie, że raczej nikt nie zrobi tego przypadkiem. Jak ktoś zniszczy coś komuś celowo, wówczas takiego delikwenta złapiemy w kilka sekund, więc o straty się nie martw. Na resztę zawiłości odpowiedział ładnie @Onyx :v 

 

godzinę temu Onyx napisał:

Nikt ci kopać nie będzie mógł, tylko ty możesz w obrębie twojego terenu rozwalać lub kłaść bloki itp

Nah, nie bawiłem się w stawianie cubów. Ufam, że umiecie się bawić i sobie niczego nie porozwalacie :v 

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tydzień to mi drzewa do nieba urosną, a i miejsca zabraknie. Nawet Bob Budowniczy nie da rady z uprzątnięciem xD A tak na serio, jestem neutralny. Co zbuduję to zbuduję, a dodatkowy tydzień pozwoliłby na co najwyżej dopieszczenie "anty-dzieła" niż wymyślenie koła na nowo. Lub "prostych" konstrukcji, które widziałem na YT. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...