Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

1. Planowana jest w przyszłą sobotę

2.  Tak z dwie maks trzy

3. Bo zapomniałem o edytowaniu pierwszego posta

4. Bo jest pizzą

 

 

 

EDIT:

A tak przy okazji... wrzucę filmik i punktację z ostatnich rozgrywek, jak już mi internet zacznie działać, bo mi derpnął :v

Edytowano przez Sosna
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.09.2016 at 20:38 Dabrowski napisał:

Nie bój, się.

American Conquest to tez klasyk, tylko gimby nie znajo :( Bo nawet nie byli na świecie jak ta gra wyszła

Znam ten ból stary

 

EDIT: A w sumie to nikt tego nie zna co ja sie pocieszam :(

mało tu gimbusów na forum 

Że tak się wtrącę. Mam 14 lat a znam i grałem w American Conquest i uważam to za dobrą grę :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że będziez jeszcze jakiś FPS. Wiem, wiem - był CS. Niestety ta gra wymaga zgrania. Ktoś tak zielony jak ja pociągnął drużynę na dno :( Niby to tylko zabawa, ale mam do siebie żal. Osobiście chciałbym zobaczyć tryb TDM. Niby drużynowe, ale pojedyncze osoby coś tam nabiją. Co powiecie na UT2004? Kto nie ma może pobrać i potraktować to jako test wersji "demo" :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj tylko podam punktację, ogłoszę następną grę i zaktualizuję pierwszego posta. Filmik z ostatnich rozgrywek będzie jak mi zacznie net normalnie funkcjonować :v 

Więc tak następną grą będzie  Minecraft, którego rozgrywki odbędą się najprawdopodobniej w tę sobotę, choć jest to zasadniczo wstępny termin. Zasady pojawią się maksymalnie do czwartku.

Punktacja za ostatnie rozgrywki:

1. Miejsce Onyx, który za to miejsce zdobywa 8 punktów

2. Miejsce Reedman, który dostaje 6 punktów

3. Miejsce Triste, który dostaje punktów 4

@Decaded

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welll nie będzie wymagane kupno, bo będziemy grać przez Decadedowy Launcher. A co do samych rozgrywek... cóż póki co będziecie mieć niespodziankę :v

 

EDIT:

Uaktualniłem pierwszy post i przy okazji wyszło całkiem interesujące przetasowanie w tabeli :v 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli turniej w kwadratowofilskiej grze? Tej grze w której dzieciaki wrzeszczą jak się im rozwali drzwi i wyzywają od n00bów? Gdzie długopis? (w końcu już w dwóch nie grałem, gdyż podczas Jack Jazzrabit nie miałem czasu bo praca, a podczas Hedgewars to zrezygnowałem bo artylerzysta ze mnie jak z Hitlera miłośnik żydów). Zapisać mnie do Lunarnych. Reedman, dołączasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu KougatKnave3 napisał:

Czyli turniej w kwadratowofilskiej grze? Tej grze w której dzieciaki wrzeszczą jak się im rozwali drzwi i wyzywają od n00bów? Gdzie długopis? (w końcu już w dwóch nie grałem, gdyż podczas Jack Jazzrabit nie miałem czasu bo praca, a podczas Hedgewars to zrezygnowałem bo artylerzysta ze mnie jak z Hitlera miłośnik żydów). Zapisać mnie do Lunarnych. Reedman, dołączasz?

Są też i normalni, spokojni gracze. Wiem co mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Onyx said:

Minecraft? :ming:

Nie mam zielonego pojęcia, jak to chcecie przeprowadzić, ale tym razem "WOW! JA SIĘ NA TO PISZĘ!!!" Choćby to z czystej ciekawości ...

Ps. Miałem bojkotować resztę wojny, ale co mi tam ... znajcie moją dobroć xD :rdblink:

9 hours ago, Sosna said:

EDIT:

Uaktualniłem pierwszy post i przy okazji wyszło całkiem interesujące przetasowanie w tabeli :v 

Nie chcę nic mówić pisać, ale ZMIEŃ TEN CHOLERNY KOLOR U SOLARNYCH, BO KIJ TAM WIDAĆ ... Z GÓRY DZIĘKI xD

Quote

3. FrozenTear7 / MasterOfRainbows/Bronek - 12 pkt

Na np. TEN lub TEN

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...