Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Potwierdzam obecność o ile ktoś pomoże mi z problemem w tej grze. Mianowicie nie mogę wejść na singleplayer i multiplayer, chociaż jestem zalogowany na swoje zarejestrowane konto.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

57d4558f3245e_Screenshot2016-09-1020-48-

I to nie jest jedyna gra, z którą mam problemy. Mam jeszcze jedną, SkySaga, która nawet odpalić się nie chce. Próbowałem już różnych sposobów na nią, nawet tych sugerowanych przez moderatora forum tej gry. A tak to wszystkie inne gry działają bez problemu, np. BF1.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przeinstalować? ewentualnie uruchomić bezpośrednio z folderu instalacyjnego? ewentualnie jest też w systemie windows magiczna opcja pod tytułem uruchom jako administrator, która znajduje się pod prawym przyciskiem myszy

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Sosna napisał:

A próbowałeś przeinstalować? ewentualnie uruchomić bezpośrednio z folderu instalacyjnego? ewentualnie jest też w systemie windows magiczna opcja pod tytułem uruchom jako administrator, która znajduje się pod prawym przyciskiem myszy

Tak, tak, tak i nic. Mam to powtarzać to wszystko co ze SkySaga? Nie dzięki, bo i tak nie zadziała. To te gry są zepsute, nie mój PC.

A co ja próbowałem robić? Proszę

A teraz się wypisuję z tej gry, czołem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gimby nie znajo"... jak ja tego nie cierpię :burned: Wejdziesz na Demoty - co drugi to "gimby nie znajo". No i co z tego? Ktoś czuje się z tego powodu lepszy czy co? :burned: Wybaczcie, ale dostałem uczulenia na ten tekst po obejrzeniu 8039850350 "zabawnych" memów na demotywatorach. A co do gier - OW grałem, ale nie przypadła mi do gustu (tak jak większość strategii :P Gra miała premierę w kioskach... szkoda, że "inicjatywa" padła). AQ - nie moje klimaty. Z emerytów - Unreal to było coś - FPS z zagadkami, świetnymi przeciwnikami... No i ta broń :partycannon:

 

EDIT. Konto zarejestrowane, wszystko powinno być OK. Ale mają upierdliwą "kapczę" :twilight6:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...