Jump to content

My little pony the movie

Recommended Posts

Film kupiony :) Kilka fotek:

Okładka, jeszcze w folii

Spoiler

lXxaEdx.jpg

Co ciekawe w książce są ciekawe informacje. Przeważnie dają jakieś łamigłówki dla dzieci

Spoiler

lDsbi6t.jpg

Menu płyty. Niestety jakość obrazu nie powala (nawet jak na DVD) :MJTQO: Szkoda, że póki co nikt nic nie mówi o blu-ray. 

Spoiler

yRY9thm.jpg

Oprócz tekstu są i obrazki

Spoiler

2WIphSm.jpg

A tak wygląda płyta

Spoiler

W6FtezP.jpg

• Upvote 4
  • Like 1

• 1 month later...
40 minut temu, sweter00 napisał:

Ajajaj... Rzadko chodzę do Biedronki to nawet nie zauważyłem, a tak to bym obejrzał... Wie ktoś gdzie teraz można kupić film? Nie musi być na płycie, byle by się dało na lapku obejrzeć, najlepiej online.

Film można kupić pewnie w każdym empiku, czy saturnie. Natomiast jeśli idzie o strony internetowe, to nie wiem.

Wie ktoś gdzie da się ten film obejrzeć, tego nie ma a jak jest na cda to dzień później usuwają go.

Bardzo chcę to obejrzeć szukałem na amerykańskich,niemieckich,polskich a nawet na rosyjskich stronach i tego po prostu w internecie nie ma.

To jest jedyny film który szukam i go niema a bez sensu oglądać sezon 8 mlp jeżeli tam są zawarte rzeczy z filmu wtedy nie będę wiedział o co w tym chodzi.

A wiem, że film to była na pewno petarda bo jak oglądałem  Trailer Mlp the movie to tak bardzo się tym zachwyciłem, że tylko czekałem aż będzie w necie mija 6 miesięcy od premiery i głucha cisza.

A wiem, że film można kupić na Amazonie niemiecka wersja językowa DvD chyba 10€ a jak ktoś chce na blu ray to 15€ ale tylko niemiecka wersja innej nie sprzedają.

8 minut temu, Keks napisał:

A wiem, że film można kupić na Amazonie niemiecka wersja językowa DvD chyba 10€ a jak ktoś chce na blu ray to 15€ ale tylko niemiecka wersja innej nie sprzedają.

A ja wiem, że można go kupić na Allegro za jakieś 20 - 30zł. :suspicious: Sprzedawali go premierowo w Biedronce. Na płycie jest dubbing i angielska wersja bez napisów. Dodatków brak, wydanie - książeczka z płytą. Polecam

Dzięki ratujesz mnie bo już tak długo tego szukam.

A, że na Sparkle Subs można to znaleść to nie wiedziałem.

A i jeszcze jaka wersja polska czy angielska.

Taki kuferek z niespodzianką typu "idź i sprawdź" dobra to ja idę szperać tam ciekawe co wykopię?

Edit:

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki Decaded jest wersja z polskimi napisami to przynajmniej mam zajęcie na święta, nareszcie tyle szukania i w końcu jest.

Tylko jeden minus mam pełno reklam ale z tym sobie Adblockiem poradzę;)

Edited by Guest

• 1 month later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
30 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Więc tak one będą wyglądać? Ładnie, tylko że komputer wypiera rysunek.

Przecież generacja 4 powstała w pełni na komputerze :sweetbook: No, ale domyślam się, że masz na myśli przejście z 2D do 3D. Trochę mnie to niepokoi, ale zobaczymy co z tego będzie. 

• Upvote 2

• 4 months later...