Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

Potwierdzam, film trafi do Biedronki już w ten poniedziałek (do tego inne filmy np. "Blade Runner 2049" - 25zł)

Spoiler

w4Z0UXy.jpg

 

Cena - 25zł, wydanie z książką (najprawdopodobniej kilka stron łamigłówek, rysowanek, wykreślanek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film kupiony :) Kilka fotek:

 

Okładka, jeszcze w folii

Spoiler

lXxaEdx.jpg

 

Co ciekawe w książce są ciekawe informacje. Przeważnie dają jakieś łamigłówki dla dzieci

Spoiler

lDsbi6t.jpg

 

Menu płyty. Niestety jakość obrazu nie powala (nawet jak na DVD) :MJTQO: Szkoda, że póki co nikt nic nie mówi o blu-ray. 

Spoiler

yRY9thm.jpg

 

Oprócz tekstu są i obrazki

Spoiler

2WIphSm.jpg

 

A tak wygląda płyta

Spoiler

W6FtezP.jpg

 

  • +1 4
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
40 minut temu, sweter00 napisał:

Ajajaj... Rzadko chodzę do Biedronki to nawet nie zauważyłem, a tak to bym obejrzał... Wie ktoś gdzie teraz można kupić film? Nie musi być na płycie, byle by się dało na lapku obejrzeć, najlepiej online.

Film można kupić pewnie w każdym empiku, czy saturnie. Natomiast jeśli idzie o strony internetowe, to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie da się ten film obejrzeć, tego nie ma a jak jest na cda to dzień później usuwają go.

Bardzo chcę to obejrzeć szukałem na amerykańskich,niemieckich,polskich a nawet na rosyjskich stronach i tego po prostu w internecie nie ma.

To jest jedyny film który szukam i go niema a bez sensu oglądać sezon 8 mlp jeżeli tam są zawarte rzeczy z filmu wtedy nie będę wiedział o co w tym chodzi.

A wiem, że film to była na pewno petarda bo jak oglądałem  Trailer Mlp the movie to tak bardzo się tym zachwyciłem, że tylko czekałem aż będzie w necie mija 6 miesięcy od premiery i głucha cisza.

A wiem, że film można kupić na Amazonie niemiecka wersja językowa DvD chyba 10€ a jak ktoś chce na blu ray to 15€ ale tylko niemiecka wersja innej nie sprzedają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Keks napisał:

A wiem, że film można kupić na Amazonie niemiecka wersja językowa DvD chyba 10€ a jak ktoś chce na blu ray to 15€ ale tylko niemiecka wersja innej nie sprzedają.

 

A ja wiem, że można go kupić na Allegro za jakieś 20 - 30zł. :suspicious: Sprzedawali go premierowo w Biedronce. Na płycie jest dubbing i angielska wersja bez napisów. Dodatków brak, wydanie - książeczka z płytą. Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ratujesz mnie bo już tak długo tego szukam.

A, że na Sparkle Subs można to znaleść to nie wiedziałem.

A i jeszcze jaka wersja polska czy angielska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kuferek z niespodzianką typu "idź i sprawdź" dobra to ja idę szperać tam ciekawe co wykopię?

 

 

Edit:

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki Decaded jest wersja z polskimi napisami to przynajmniej mam zajęcie na święta, nareszcie tyle szukania i w końcu jest.

Tylko jeden minus mam pełno reklam ale z tym sobie Adblockiem poradzę;)

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
30 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Więc tak one będą wyglądać? Ładnie, tylko że komputer wypiera rysunek.

 

Przecież generacja 4 powstała w pełni na komputerze :sweetbook: No, ale domyślam się, że masz na myśli przejście z 2D do 3D. Trochę mnie to niepokoi, ale zobaczymy co z tego będzie. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...