Dolar84

Equestria Times 2/2016 (11)

10 postów w tym temacie

ok%C5%82adka_web.jpg

Witamy ponownie!

Zgodnie z tradycją (niechcianą) trafił nam się drobny poślizg. Jednak po raz kolejny udało nam się pokonać wszelkie przeciwności i dostarczyć Wam kolejny numer Equestria Times. Na dodatek zdecydowanie większy niż poprzedni - w sumie od pierwszego wydania zdołaliśmy osiągnąć średnią 20 tekstów na numer. Nieźle, co?

Tym razem jak zwykle dostarczamy Wam recenzji fanfików, pewnej ilości artykułów fandomowych i felietonów, a także nieco rzeczy spoza świata pastelowych taboretów. Naturalnie nie należy zapominać o takich rzeczach jak wieści, opowiadania konkursowe czy wreszczie komiksy po raz kolejny dostarczone przez SoulsTornado.

Tyle słowem wstępu - zapraszamy do lektury!

Dolar84

8

Link do postu

No nareszcie. Zabieram się do czytania :D

0

Link do postu

Czytam, czytam i widzę:

Broń XX wojenna

w artykule o girls und panzer. I zaczynam liczyć. Liczę i za Lunę nie wychodzi mi 20. Przed drugą wojną było na pewno więcej (lub mniej, jeśli liczyć tylko te duże).

Swoją drogą, fajny numer. 

0

Link do postu

Dodano: (edytowano)

No i kolejny numer za nami. Po raz kolejny były recenzje ciekawych fanficów, przyjemnie zaprezentowane przez Dolara hity z początków fandomu, no i bardzo ciekawe teksty Ghatorra o TCB. No i oczywiście wpiórwiony Poor Sleep :rariderp: Za ostrzeżeniem Dolara w stopce, darowałem sobie czytanie czegokolwiek o Girls und Panzer. Dzięki ci, Władco Łopaty :D 

A i jeszcze pochwalę dobór komiksu w gazetce. Without Magic uważam za jeden z ciekawszych dzieł i fajnie się ono rozkręca. 

Także ten, dobry rozdział i czekam na kolejne!

A i zrobiliście ze swojego korektora dwie osoby:

Spoiler

KbW7Xxo.png

:ming: 

Edytowano przez Niklas
0

Link do postu
godzinę temu Sun napisał:

Czytam, czytam i widzę: Broń XX wojenna

w artykule o girls und panzer. I zaczynam liczyć. Liczę i za Lunę nie wychodzi mi 20. Przed drugą wojną było na pewno więcej (lub mniej, jeśli liczyć tylko te duże).

To nawiązanie do bardzo zabawnego błędu, który trafił się kiedyś w Brohoofie (co ciekawe, został przepuszczony przez korektę).

59 minut temu Niklas napisał:

A i zrobiliście ze swojego korektora dwie osoby:

Bo robił za dwóch, stąd ta pomyłka. Zresztą, pobierał też pensję za dwóch. Na szczęście zwróciłeś nam uwagę na ten błąd, więc naczelni usuną ten przecinek, zabiorą mu drugą pensję i Souls nie kupi sobie wymarzonego ferrari.

4

Link do postu

Ja się pytam gdzie jest kącik gastronomiczny.

0

Link do postu
Właśnie teraz White Hood napisał:

Ja się pytam gdzie jest kącik gastronomiczny.

Będzie w następnym. Zrobię dokumentację mojej nieestetycznej kuchni, ale przynajmniej nauczę Was robić idealne schabowe.

0

Link do postu

"Jak zrobić idealne schabowe dla twoich głodnych rosiczek".

10 godzin temu Gandzia napisał:

Bo robił za dwóch, stąd ta pomyłka. Zresztą, pobierał też pensję za dwóch. Na szczęście zwróciłeś nam uwagę na ten błąd, więc naczelni usuną ten przecinek, zabiorą mu drugą pensję i Souls nie kupi sobie wymarzonego ferrari.

Cieszę się, że mogłem pomóc. KU CHWALE LEPSZEGO EQUESTRIA TIMES!

0

Link do postu

Moje pieniądze ;( za pojedynczą pensję kupię najwyżej malucha bez silnika i karoserii.

0

Link do postu

Nie powiem, żebym czytał ET jakoś regularnie, raczej przeglądam niekiedy, jak akurat znajdę chwilę czasu, i to właśnie robiłem, po czym nie bardzo uwierzyłem własnym oczom. To recenzja mojego opowiadania pojawia się tutaj, a ja nic o tym nie wiem? :rarity4: Po bliższych oględzinach stwierdziłem, że jednak chodzi o moje. Ciekawe.

W każdym razie, nie miałem pojęcia, że jest w nim kącik o starych grach. Dwie z trzech opisywanych znam. Jedną z nich ukończyłem. Czekam na więcej i muszę przejrzeć starsze numery, trochę nostalgii poczuć, a kto wie, może starą amigę nawet odpalę w domu :D

0

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz