Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Zwą mnie Tomasz lecz prosze mówcie mi Iron Mam powiedzieć pare słów o sobie więc.Uwielbiam MLP oraz Warhammera 40K.Jestem gaduła i lubie komętować dzieła,literature oraz sztuke która zasługuje na miły i Sprawieldiwy komętarz .Jeśli o muzyke chodziłoby to lubię tą co wpada w ucho (Czyli każdą :D) Uwielbiam Straegie,Sztuki Walki,Białą broń oraz Modelarstwo I dzięki Ares Prime Wiem o tym wspaniały miejscu więc dziekuje i życze wszystkim urzytkowniką wspaniałych radosnych i słonecznych dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje imię Robert, wiek mocno dorosły, mieszkam na stałe w Holandii w mieście Helmond. Pewnego razu zobaczyłem w tv te cudowne zjawisko o nazwie My Little Pony no i wpadłem. Zakochałem się w tym bez reszty tylko że troche dziwny dla mnie był fakt że ja stary koń to oglądam i że mi się to w ogóle podoba. W końcu to jest bajka dla dziewczynek w wieku raczej młodym. Pomyślałem sobie że coś ze mną nie tak ale poszperałem w necie i stwierdziłem ku mojemu ogromnemu zdumieniu że nie jestem jedyny który to lubi/kocha i żyć bez tego nie potrafi. Oczywiście zassałem całość i oglądam namiętnie każdego dnia w domu i w pracy (wrzuciłem na telefon). Ulubiona postać to sliczna Fluttershy na drugim miejscu Rainbow Dash Pozdrawiam serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych Bronies i Pegasis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię, Tomaszu, witamy również kolejnego Roberta, sam także nim jestem. Cóż, wybaczcie, nie jesteśmy w stanie was należycie przywitać... Ale mamy nadzieję, że pomożecie temu skromnemu miejscu stać się jeszcze lepszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Bartosz. Przybyłem do was z Łodzi. Urodziłem się 89r więc już trochę latek mam. Aktualnie rozwijam się zawodowo. Interesuje się komputerem, grami na niego oraz oglądam kilka kultowych anime. Jeśli coś mnie bardzo zainteresuje zazwyczaj staram się zebrać jak największą kolekcje na ten temat. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Karolina i mieszkam w Katowicach ...moimi obecnymi dwoma fandomami nr 1 jest MLP FiM oraz Neverhood :D. Pierwszy raz styczność z serialem miałam niecałe rok temu ,a pierwszego kucyka dostałam na swojej osiemnastce od przyjaciela :D (teraz jestem posiadaczka dość sporek kolekcji 4 gen). Moja pasja w codziennym szarym życiu jest amatorskie rysowanie i szczerze dzięki mojemu hobby... dowiedziałam się o tym serialu (na DeviantArt łatwo jest obserwować co jest na topie w fandomie). Moje ulubione kucyki to Pinkie oraz Fluttershy ..a użytkownik Alberich93 będzie miał ode mnie mam nadzieje niedługo w realnym spotkaniu opieprz :D......Wybaczcie ,ale u mojego chłopaka nie ma polskich liter D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai wszystkim, którzy przybyli. Niech czas na forum zostanie mile spędzony :D Propos dygresji z imieniem to tak jak Niklas już powiedział. I Guzik raczej Bartek nie jest skrótem od imienia Bartosz.. chociaż nie znam się na tym ;p I co ja widzę? Jest jednak osoba, która zna uniwersum Neverhooda :D. Już za to masz + u mnie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie też witam Karolino. A wracając do tematu: Niestety się mylicie. Bartosz a Bartek to inne imiona.Wyciąg z Wiki: "Bartosz – staropolska skrócona forma imienia Bartłomiej używana w średniowieczu" lecz teraz używa się jako osobnego imienia, dlatego: np. mamy Bartosza Kurka (siatkarz) i Bartosza Ślusarskiego (piłkarz) a z Bartków np Bartłomieja Grzelaka (też piłkarz). Wiem, że jest to zagmatwane ale niestety taka jest prawda :D i tak jak napisałem wcale się nie gniewam bo to częsta pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...