Jump to content

Poznajmy się!

Adisso

Recommended Posts

Hejo wszystkim :luna: Nazywam się Kamil i mieszkam w woj. mazowieckim, moja ulubiona postać to oczywiście Luna. Interesuje się informatyką, grami i wszelkimi takimi rzeczami :twilight4: O czy mogę jeszcze wspomnieć...lubie słuchać rapu, oglądać TV no i oczywiście jestem uzależniony od MLP :soawesome: Mam tam jakąś małą nieśmiałość, w sumie to nawet nie małą :fluttershy3: czasami ciężko ją przełamać ale pewnie tutaj dam rade To by było na tyle jeśli chodzi o zarys ogólny, poznać mnie można tylko przez dłuższą rozmowe ze mną. :cheese:

Witam jestem Robert

Interesuje sie wieloma rzeczami ale napewno jestem uzależniony od MLP.

Jestem dość nieśmiały ale przez internet to jakoś inaczej.

Aby mnie poznać trzeba mnie wciągnąc w dłuższa rozmowe :fluttershy4:

witam cię Yankesss

A więc tak : nazywam się Kala, mam 15 lat. Uwielbiam czytać książki, mangę i oglądać anime. Moje marzenie , tak jak większości otaku, to wyjazd do Japonii. Na forum nie będę się zbyt często udzielać, gdyż dostęp do kompa mam ograniczony. Niestety :c Mam nadzieję, że mimo to przyjmiecie mnie ciepło. P.S. Nie ogarniam tego forum :pbdt:

Witajże przybyszu w naszym stadzie//Welcome to the herd.. Baw się dobrze! Interesujesz się matematyką? Ehh... Ja jej nie znosze..

Ayos! I kolejny! Ile już ich jest?! Nieważne.. Witaj.

Hippis, maniery...

Oj dobra, no dobra.. Jestem Hippi. Kucyk Hippisa, ale mówią do mnie tak samo jak do mojego opiekuna, czli Hippis.. A teraz chodź do mnie, niech no cię uściskam! :hug2:

I od razu lepiej... Przepraszam, za niego. Ciągle próbuje nauczyć go manier, ale się opiera.. Dobra, na czym my to... A tak! Łapaj cyder! :cydr: