Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam. Cholera, nie wierzę, że zarejestrowałem się na forum o kucach -.- Jednak do rzeczy. Na forum nie zamierzam sypać postami jak arab piaskiem (zamiary jednak nie zawsze wygrywają w konfrontacji z rzeczywistością) ,w związku na brak czasu i... pewnych komplikacji. Rozumiecie, nie odnoszę się tym, że urzekło mnie mlp, (chociaż znam ludzi którzy zdążyli się z tym ujawnić przed mną), coś co w dzieciństwie było synonimem największego szajsu spośród puszczanych kreskówek z dzieciństwa. Nadal nie potrafię pozbyć się zachwytu dla twórców obecnej generacji. Zrobili coś niesamowitego, jednak bądźmy szczerzy, to fandom tak naprawdę napędza to szaleństwo i to on sprawił, że jestem tu teraz. A jestem tu z konkretnego powodu, potrzebuję waszej pomocy, aby powołać pewien projekt do życia. O tym jednak napisze dopiero za jakiś czas. Póki co pozwolicie, że się rozgoszczę (jak znajdę na to czas.). P.S> Nie jestem bronym i nigdy się tak nie nazwę. Po prostu doceniam pracę twórców oraz zachwycam się tworami ludzi przez nich zainspirowanymi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Kamil, mieszkam w Warszawie, mam 18lat, chodzę do liceum na ubanistów. EEE nie wiem czy nazywanie mnie bronym jest słuszne, ale interesuje się subkulturami; najbardziej furry i bronies, uwielbiam ich :). Jestem "wszystkożerny", oglądam kreskówki, interesuje się trochę muzyką, kreskówkami, językiem i kulturą Rosji oraz tym... no, grami komputerowymi [głownie FPS-y i platformówki]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Na imię mam Sebastian i jestem z Tarnowa, zwanego w niektórych kręgach Trixowem. Wśród znajomych bronies znany jestem jako "Seba Zet". Jestem na tym forum gdyż chciałem zobaczyć inne środowisko polskich bronies niż FGE, a ze względu na wielkość forum głównie będę obserwował , ale nie wykluczam pisania postów naturalnie. Byłem również ciekaw ilu ludzi w Tarnowa i okolic jest na tym forum i widzę, że jest kilka osób, których nie kojarzę lub nie znam, a jeżeli znam to inaczej tutaj figurują. Tak czy inaczej witajcie /]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...