Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Heloł <3 jestem niespełna 16 letnią Pegasis z Krakowa, która nie zdradzi swojego imienia, bo go nie cierpi. XD jestem tu zupełnie nowa, więc nie mam pojęcia o niczym na tym forum, ani nikogo nie znam, ale mam nadzieję że wkrótce poznam, a z niektórymi może nawet zobaczę się na My little konwencie : D interesuję się grafiką komputerową. Moje ulubione kuciki to Fluttershy i Twilight Sparkle. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć wszystkim,jestem tutaj nowy i chciałbym się przywitać :D.Me imię to Piotrek,pochodzę z Ciechanowa a wiek to 16 lat.Zainteresowań mam sporo ale te główniejsze to: gry,szukanie nowych anime/bajek,piercing,trochę śpiew i oczywiście kuce ;],no i wiele więcej rzeczy.Jeśli chodzi o my little pony obejrzałem wszystkie odcinki,pomimo że na początku byłem negatywnie nastawiony na mlp to jakoś zdanie zmieniłem i naprawdę mnie to wkręciło:P.Ulubiona postać to Rainbow Dash,a na 2 miejscu jest Fluttershy.Z muzyki zazwyczaj słucham metalu i rocka,ale nie lubię się ograniczać i jestem otwarty na nową muzykę i ludzi :D.To chyba tyle i wybaczcie że się rozpisałem :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hei wszystkim ^^. Nazywam się Nicolette i jestem pegasis ze Zgorzelca. Mam 14 lat. Moim ulubioną postacią z MLP jest Rainbow Dash :rd7: i Rose :3. Interesuję się wszelakimi creepypastami i oczywiście poniaczami. ;D Obecnie kończę oglądać już 2 sezon. Jeżeli chodzi o muzykę to słucham przeważnie rocka. No to chyba tyle o mnie. Miło by było kogoś poznać stąd, bo jako nowa nikogo jeszcze nie znam ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parto :) Mam na imię Adrian, rocznik 97, mieszkam w Ciechanowie. Coś o mnie? Jaram się Rainbow Dash :D Poza nauką reżyser amator, członek i współzałożyciel youtube'owej grupy NieKonieczni, drobny wariacik i uzależniony od komputera troll :D Ale tak bez żartów, lubię wszelkiego rodzaju gry komputerowe, zwłaszcza klasykę typu Guitar Hero lub Carmageddon. Muzyka: Głównie cięższe brzmienia, szczególnie grunge. Moim ulubionym zespołem jest Nirvana. Ale Pearl Jam lub Alice in Chains nie pogardzę ^^ Może od MLP uzależniony nie jestem, ale lubię ^^ i podoba mi się to, co to robi z ludźmi, jak ich łączy ^^ Co więcej gadać, piszcie na gg:3677890 to dowiecie się więcej jeśli chcecie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...