Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich. Mam lat 17 i przybyłem tu w celu zapoznania się z Bronies, gdyż w mojej okolicy wszyscy tylko mnie wyśmiewają iż oglądam bajkę dla małych dziewczynek.

(Wow, ale oficjalnie :P)

A u mnie w okolicy wszyscy mnie podziwiają(dziwne).

We rule this road...

Nie martw się tu cie nikt nie wyśmieje :fluttershy4:

A jak by mieli jakie wąty, (to do ortodonty) to zaproponuj im oglądać, od razu zmienią zdanie, mi się udało już 4 wciągnąć.

Witam i tradycyjnie

:muffin::cydr::brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dopisać,że Flutterkę uwielbiam tak samo jak Twi,bo do Fluttershy jestem najbardziej podobna :yay: .A i już powiem o tych moich ulubionych z drugiego planu...są ta Derpy i doctor Whooves :rd9::molestia:

@EDIT

Nikt mnie nie doceniał.Tutaj się niewiele zmieniło :OTE2F:

Ale dobra rozumiem.Zawsze Ci bardzo,ale to bardzo podobni do Fluttershy są tak samo jak ona prawie,że niewidoczni :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo wszystkim :luna: Nazywam się Kamil i mieszkam w woj. mazowieckim, moja ulubiona postać to oczywiście Luna. Interesuje się informatyką, grami i wszelkimi takimi rzeczami :twilight4: O czy mogę jeszcze wspomnieć...lubie słuchać rapu, oglądać TV no i oczywiście jestem uzależniony od MLP :soawesome: Mam tam jakąś małą nieśmiałość, w sumie to nawet nie małą :fluttershy3: czasami ciężko ją przełamać ale pewnie tutaj dam rade To by było na tyle jeśli chodzi o zarys ogólny, poznać mnie można tylko przez dłuższą rozmowe ze mną. :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Robert

Interesuje sie wieloma rzeczami ale napewno jestem uzależniony od MLP.

Jestem dość nieśmiały ale przez internet to jakoś inaczej.

Aby mnie poznać trzeba mnie wciągnąc w dłuższa rozmowe :fluttershy4:

witam cię Yankesss

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...