Skocz do zawartości

[Zabawa] Podaruj komuś gwiazdkę


Lukiner

Recommended Posts

Dołączona grafika


jest pełne gwiazd, które Luna za każdym razem układa na niebie by je jeszcze bardziej upiększyć. Zapewne wielu z was marzy lub nawet miało już okazję znaleźć się w miejscu gdzie w piękną i bezchmurną można było obserwować gwiazdy i podziwiać popularne gwiazdozbiory jak Cefeusz, Kasjopeja, Mała Niedźwiedzica, Smok, Wielka Niedźwiedzica, Żyrafa (czy to przy pomocy teleskopu lub wytężając sokoli wzrok ;p)

ALE



co gdyby Luna postanowiła wzbogacić nocne niebo o nowe konstelację? Czy znajdą się chętni by pomóc jej w tym zadaniu?


Zasady:
1. Ja lub Kuoth wybieramy postać dla której będzie tworzona konstelacja: postać z MLP, użytkownik forum, WIP z reala lub fikcyjna postać (filmy/anime/gry/etc...).

2. Wy podajecie pomysły jaki charakterystyczny "element" związane z daną postacią można by umieścić na niebie (banalny przykład: Twilight=książka, Tarreth=wielki młot :lunaderp:, etc...). Mile widziane są przykłady w postaci obrazków

3. W skrócie opiszcie dlaczego akurat "TO COŚ" pasuje. Oczywiście nie zmuszam nikogo do tworzenia długich opisów :)

4. Najlepszy pomysł zostanie wybrany i zostanie utworzona jego konstelacja. Jeżeli ktoś bardzo chce to przy swojej propozycji może od razu zaprezentować gotową konstelację zrobioną w paincie, photosopie, SAI,...



Przykład (na szybkiego):
prosty mikrofon


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja bym zaproponował konstelację w kształcie... gwiazdy. By przypominała Scootie, że niezależnie jak mocno pojedyncza by świeciła, dopiero wraz z innymi tworzy piękną całość... Edit: Najlepiej chyba trójramienną... z dosyć oczywistych względów. Edit #2: Choć nie jestem pewien, czy to za bardzo nie nakieruje oglądających na tę bardziej oczywistą interpretację symbolu... chciałbym, aby ta konstelacja odnosiła się zarówno do jej przyjaciółek, jak i jej idola...

Link do komentarza

Trixie jest ciężkim kąskiem.

Wystąpiła jak na razie w 1 odcinku, a jej temat jest dość popularny wśród kucyków. Wszystkie znaki szczególne związane z magią i gwiazdami. Moim zdaniem nie można dawać na niebo uroczych znaczków, bo nie oto chodzi w tej zabawie.

Oto moje propozycje:

Można dać jej cygański domek. Tylko ona mieszkała w takim:

Dołączona grafika

Druga propozycja to jej niebieska peleryna z klejnotem. Nie jest jedynym kucem, która nosiła pelerynę, ale jest jej znakiem rozpoznawczym. Razem z jej czapeczką (pełne umundurowanie) będzie stanowić piękną kompozycje na tle skuterka.

Można pomyśleć też nad np jakąś kartą do gry lub innym przedmiotem, który kojarzy się z iluzją i magami w naszym świecie. Jeśli pomyślimy tylko o jakimś kucyku który robił magiczne sztuczki dla publiki. Na pewno będzie nim Trixie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...