Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Szukam Fanfika - temat zbiorczy

Recommended Posts

"Upheaval: Breaking Point", ale z tego co wiem, to tłumaczenie stanęło po tych trzech rozdziałach, więc resztę trzeba czytać w oryginale.

Guest Anekito

Witam.

Przez ponad rok przeczytałem zaledwie trzy opowiadania. Czas zobaczyć, co nowego.

Jakie opowiadanie (napisane w okresie ostatniego roku) jest warte przeczytania?

GŁÓWNIE zależy mi na TCB i/lub Slice of Life. Jeśli znasz opowiadanie, które nie jest ujęte w żaden z tych tagów, a warte uwagi, to również z chęcią się z nim zapoznam.

Z góry wszystkim dziękuję.

Bezczelnie poleciłabym swoje fiki, ale są poniżej jakichkolwiek standardów. Linki w sygnaturce, jeśli jakiś masochista chce się męczyć z nieśmiesznymi komedyjkami/bieda-shippingiem w "mrocznych" klimatach.

A ja bardzo chciałbym przeczytać jakiś fanfic z shippingiem, ale chciałem zaciągnąć opinii. Może ktoś polecić jakiś dobry?

"Uczucie" miskopfa, bardzo krótkie i specyficzne, ale istna perełka.

"Bojąc się Miłości"- jest w MLS, ale nie zawiera elementów clop. Jeden z lepszych shippów, jakie czytałam.

"Czas i Harmonia"- wielorozdziałowiec, shipping jest jednym z elementów. Imho bardzo fajnie zrobiony.

"Po Prostu Mi Zaufaj"- klasyk, Sombra x Twilight. Wspaniały fik.

"Uwięziony"- kontynuacja PPMZ, Chrysalis x Blueblood, nietypowy i ciekawy shipp.

Wszystkie wymienione pozycje polecam jak najbardziej.

Jeśli zaś lubisz ballady romantyczne, to polecam samą siebie i mój "Szept Mgły".

Zaś jeżeli masz ochotę na shipping z elementami komediowymi to polecam serię Winningverse.

Hey, poszukuje jakichś fanfików nadających się do czytania bez znajomości serialu(koncze 2 sezon). Najlepiej Fantastyka, ale ogólnie przeczytam wszystko co dobre, oprócz romansów.

- Smocze Łzy

- Przymierze

- Czas i Harmonia

- Daedry Są Wśród Nas

- Łowca Dusz

- Synestezja

- Wieczna Wojna

Proszę, rasowa fantastyka :D

Witajcie Córki i Synowie Dobrej Rady. Czy ktoś zna ff zawiązujący do serii Dead Space? Jeśli tak, to proszę o wskazanie ich. Jeśli nie, to zadowolę się czymś w podobnych klimatach. Z góry dziękuje. :)

@Grentonumanuma

Był takowy - Pony Space na FiMfiction. Bodajże XI rozdziałów, ale został usunięty.

Więc, muszę z przykrością poinformować, że jako fan Dead Space, takowego tematu sam nie mogę znaleźć. 

Udało mi się go odkopać(po angielsku, niestety) - > https://www.fanfiction.net/s/6933825/1/Pony-Space

Tak wielkiego szału nie ma, ale to chyba jedyna rzecz o Dead Space.

Co do takowego klimatu survival horroru nie mam zbytnio pomysłów. Dla samej juchy czy dobrej fabuły + Dużo rzeczy, mógłbym jedynie podać Fallout:Equestria - Project Horizons w szczególności. 

@Do reszty

Sam poszukuję czegoś Postapokaliptycznego - nowego, niezbyt znanego, a może ktoś ma takowego fanfika. Odliczmy od tego właśnie Fallout'y, TCB, czy broń, Celestio - Warhammera! 

Jak ktoś poda "Pszczoły" to się wkur... zdenerwuję ;3

Edited by Vercio

@Foley

Dzięki, ale to akurat znam. Jako wierny czytelnik Bestera vel Draquesa mam 90% jego twórczości przeczytanej.

Tak czy owak - podziękował

Gdyby ktoś był tak miły i dał coś z dobrą Silver Spoon, byłabym bardzo wdzięczna! :)

Szukam fica o Romansie z rainbow dash klacz+ogier bez clop ale tez może być byle żeby był długi tak na 1000 stron  :crazytwi3:

Szukam fica o Pipsqueak'u. Się to chyba "Gwiezdny pył" nazywało, ale nie jestem pewny. Jakby ktoś wiedział gdzie to znaleźć mogę byłbym wdzięczny.

Niestety, największy fanfik z Świętej Czwórki został zdjęty. Może jeszcze istnieje na blogu autora. I to nie był Draco, Darco, Dargo?

Niestety, największy fanfik z Świętej Czwórki został zdjęty. Może jeszcze istnieje na blogu autora. I to nie był Draco, Darco, Dargo?

Jest coś takiego jak Święta Czwórka? :v I to jest największy z nich? W takim razie dołączam się do prośby.

Nie mam kontaktu z autorem.

Święta Czwórka to są najgorsze fanfiki polskiego fandomu...

A tak czytałem pewien fanfik i się spytam czy istnieje taki gdzie któraś z mane6 opiekuje się źrebakiem swoim bądz czyimś  :flutterblush:         

spytam się również o Romans z rainbow dash klacz+ogier bez clop ale tez może być z nim  :squee: