Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Szukam Fanfika - temat zbiorczy

Recommended Posts

Fanfiki gdzie główną bohaterką jest Derpy? Znam tylko Bubbles, moglibyście polecić coś jeszcze? Obojętnie jaka tematyka. 

godzinę temu Dairinn napisał:

Fanfiki gdzie główną bohaterką jest Derpy? Znam tylko Bubbles, moglibyście polecić coś jeszcze? Obojętnie jaka tematyka. 

Cykl fanfików DeadDerpyverse? "Wielka Draka o Motyla" w tłumaczeniu (chyba) aTOMa?

Szukam czegoś z Sunset. Najlepiej już po nawróceniu, albo jeszcze sprzed ucieczki do Equestrii. 

Może być fantasy, może być fantastyka naukowa. W sumie to nawet większość tagów(choć post-apo to raczej nie). Byle żadnego gore ani clopów(czy wszystkiego co blisko nich stało). 

Najlepiej w sumie jak by to było już zakończone dzieło... 

Wątki typu Sunset powracająca do Equestrii, Sunset będąca/stająca się alikornem, Sunset jako Siódmy Element Harmonii, czy "ziemska" Sunset bardzo mile widziane. 

A w ogóle najlepsza to by była kontynuacja drugiego Przebłysku(o podtytule "Mutacje" - tego w którym Nyx rodzi się w świecie Equestria Girls połączonym w świecie kucyków). A i kontynuacjami innych Przebłysków(lub zupełnie nowymi Przebłyskami... tym bardziej gdyby była w nich Sunset) czy po prostu dobrym opowiadaniem z uniwersum Past Sins bym nie pogardził. 

Coś w stylu "Si Deus nobiscum" też byłoby ciekawe.

Edited by Lyokoheros

3.11.2016 at 22:51 Jedenrożek napisał:

Szukam fika Księga Śmiechu albo jakiegokolwiek kontaktu z autorem : )

Oj, proszę bardzo, 3 części "Księgi śmiechu...". niestety, do autora się raczej nie dobijesz, taranem nawet :( Ale ja mam archiwum jego tekstów...

9.11.2016 at 15:49 Dairinn napisał:

Big Buterfly Bruhaha... Albo, wielka draka o motyla, tłumaczenia aTOM'a :)

Edited by Accurate Accu Memory
  • Upvote 1

38 minuty temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Szukam potężnego wielorozdziałowca, może być dark i violence chociaż nie musi. Czytam całe te equetripy, smocze łzy, wiedźmę, fallouty itd.

szykam juz ze 3 dni czegoś i nie umiem znaleźć dalej nic. Jakieś pomysły?

Może PB? To potężny fanfik, kilku pisarzy... Trochę clopa w tym jest, ale jeśli lubisz epickie pojedynki i OP, to ci się spodoba. Choć raczej linku do moich zbiorów... Nie wiem czy go podać, napiszę ci PW może, :) z linkiem.

• Upvote 1

godzinę temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Szukam potężnego wielorozdziałowca, może być dark i violence chociaż nie musi. Czytam całe te equetripy, smocze łzy, wiedźmę, fallouty itd.

szykam juz ze 3 dni czegoś i nie umiem znaleźć dalej nic. Jakieś pomysły?

Cień Nocy polecam

• Upvote 2

Wśród polskich tytułów nie przypominam sobie nic takiego.

Możliwe że w angielskim fandomie jest, ale się z takim jeszcze nie spotkałem.

Niestety, przez geniusza, który wymyślił nazwę Cutie Mark Crusaders, wyszukiwanie na FimFiction jest motzno utrudnione.

Związanego z historią mówisz? 

A może być husaria? 

Jak tak to polecam "Si Deus nobiscum".

Spoiler

W gratisie jeszcze kucza rewolucja komunistyczna, masa spisków, humoru i historycznych nawiązań

Ma nawet kontynuację... szkoda, tylko, ze Gandzia coś się nie pali by ją dokończyć... szczególnie, że w mojej opinii to najlepsze opowiadanie w uniwersum kucyków - zaraz po "Past Sins" naturalnie.

Edited by Lyokoheros
  • Upvote 1

39 minut temu CiasteczkoMen napisał:

A coś innego związanego z historią? Przykładowo WWII.

Z WWII warto polecić również "Krwawe Słońce" (można znaleźć w MLN)

• Upvote 1

godzinę temu CiasteczkoMen napisał:

A coś innego związanego z historią? Przykładowo WWII.

Albo i Kryształowe Oblężenie :) - to jedno z 3 dużych opowiadań drogo wojennych na tym forum - Choć Dolar pewno zareaguje pianą na pysku...

Edited by Accurate Accu Memory

4 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Albo i Kryształowe Oblężenie :) - to jedno z 3 dużych opowiadań drogo wojennych na tym forum - Choć Dolar pewno zareaguje pianą na pysku...

Cóż, mogłem je wymienić, ale z zasady zazwyczaj polecam tylko opowiadania od średnich w górę, więc się nie kwalifikuje.

• Upvote 3

55 minut temu Aranarth napisał:

Szukam fanfika w tematyce Metro 2033. Jest jakiś ?

Jest, ale nieskończony. Autor przerwał prace i na razie ich nie kontynuuje. 

Szukam dwóch ficów. 1. pewnie większość kojarzy, chodzi mi o Rainbow factory, jednak nie mogę znaleźć polskiej wersji.

2. Chciałbym jakiś dobry shipping, który byłby naprawdę wciągający.

2.12.2016 at 22:03 CiasteczkoMen napisał:

Czy istnieje jakiś fanfic o wyprawach krzyżowych?

Serdecznie polecam "Srebrenica to magia", co prawda opowiada tylko o jednoosobowej krucjacie serbskiego rycerza w świecie osiołków, ale jest bardzo realistyczny. Z tego powodu trzeba tylko uważać na wulgaryzmy, bo wiadomo przecież, że przeciętny rycerz wcale nie dysponował zbyt wyszukanym słownictwem. 

• Upvote 1