Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Tarreth

Ogłoszenia od administracji

Recommended Posts

Poszukiwany, Poszukiwana - Opiekunowie Działów!

Posiadamy wolne pozycje Opiekunów dla:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Starlight Glimmer,
- Fluttershy,
- Rarity,
- Twilight Sparkle

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

• +1 3

Pozycje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Bierzcie póki ciepłe!

Opiekunów poszukują jeszcze:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Rarity

Ale to nie wszystko!
Jeżeli posiadasz pomysł na swój własny dział - zapraszamy do odzewu! Jeżeli przedstawisz ciekawy pomysł na prowadzenie własnego działu, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie by go otrzymać!

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

Edytowano przez Szonszczyk
Update :V
  • +1 1

Tłoczno dziś.

Zegarmistrz otrzymał awans na stanowisko Administratora Wspierającego. Od dziś przestał być Papą Inkwizytorem a stał się Papą Adminem. Życzmy mu szczęścia na nowej drodze życia.
Dodatkowo, na okres próbny, moderatorem zostaje PervKapitan. Przez dwa tygodnie będziemy patrzeć na jej poczynania. Jeżeli się sprawdzi, nasza mała gromadka ogóreczków powiększy się o jednego korniszonka. Trzymajmy kciuki!

• +1 3
  • Mistrzostwo 5

Polowanie czas zacząć!

Zapraszamy wszystkich Użytkowników do wzięcia udziału w ogólnoforumowym evencie!
Wszystkie szczegóły znajdziecie na Wzgórzu Ognia w dziale Zecory.

• +1 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.