Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Neiter

Zapytaj Rarity

Recommended Posts

Siemka Rarity Mam takie pytanie : Czy na 1 dzień zamieniłabyś się w smoczycę, tak specjalnie dla Spike'a ? Widziałem kilka fanartów z tobą w smoczej postaci i muszę powiedzieć że i na nich wyglądasz świetnie.

Witam ponownie Rarity. Mam pare nowych pytań 1. Czy zdarzyło ci się kiedyś tak o czymś myśleć że na chwile straciłaś kontakt ze światem? 2. Czy będziesz robić nowe suknie na następną gale? Przy okazji: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin forum

Witaj Rarity to znowu ja i dzisiaj będą tylko 3 pytania :yay: 1. Jakiego kucyka najbardziej nie lubisz (nie licząc księcia Blueblood'a)? 2. Wiesz coś o nas?(ludziach) tzn. nasze zachowania, zwyczaje itd. itp.? 3. Może powiesz nam jakieś przeżycie ze swojego dzieciństwa?:D

Witaj znowu Rarity. 1. Co twoim zdaniem jest największą zbrodnią przeciw mody? 2. Co sądzisz o mojej mądrości w sygnaturze?

Witaj, Panno Rarity. 1. Czy chciałabyś mieć jednego z Psów na Diamenty w domu (zakładając, że nie pogryzłby się z Opal)? 2. Jak ci się podobają buciki mojego awatara? Sam je zrobiłem. :fluttershy5: 3. I tak jak mój poprzednik zapytam cię, co sądzisz o mądrościach w mojej sygnaturze? Życzę ci dużo radości z pracy (więcej niż teraz :fluttershy4:) i wielu klientów. Tak bez okazji.:pinkie2:

1. Co byś zrobiła gdybyś wiedziała że dzisiejszy dzień jest twoim ostatnim? 2. Co twoim zdaniem jest piękniejsze? Wschód czy zachód słońca? 3. Czym karmisz Opal? 4. Czy miałaś kiedyś taki moment w życiu że czułaś się całkowicie wolna? P.S Przepraszam że niektóre pytania są dziwne ale ostatnio odzywa się we mnie myśliciel i filozof

1. Jaki był twój najlepszy sen? 2. Dźwięk jakiego instrumentu lubisz najbardziej? 3. Co sądzisz o bracie Twilight? 4. Czy zawsze płaczesz na ślubach?

Hej Rarciu, parę pytań ode mnie : Kto Ci czesze grzywę, jest świetna. Zdarzyło Ci się kiedyś "odbić" jakiejś klaczy ogiera? Z Twoim urokiem nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu. Skąd masz Opal, dlaczego ją tak nazwałaś i czemu akurat kot ? Co robisz, że jesteś taka śliczna ?

Witam cię serdecznie Rarity jeśli moge,to zadałbym ci góra 2-3 pytania. 1.Co sądzisz o Flutteshy? 2.Co sądzisz o Colgate? 3.Czy planowałaś kiedyś w życiu robic cos innego,niż szyć ubrania ?

Pamiętasz może najbardziej skomplikowaną kreację jaką stworzyłaś ? Nie chodzi mi o suknie dla twoich przyjaciółek, lecz o innych klientów. BTW, a garnitury też szyjesz ? Za miesiąc idę na wesele, i przydałby mi się jakiś elegancki gajer.

Ponownie mam do ciebie pytanie panno Rarity 1.Czy zgadzasz sie z moimi dwoma innymi "mądrościami"? Nr.1 Jeśli bycie dobrym jest zbrodnią to skażcie mnie na dożywocie Nr.2 Czy jak żyje na uboczu i w cieniu to można mnie brać za złą osobę? 2. Możesz mi pokazać swój słodki wyraz twarzy? Uwielbiam go

Witaj panno Rarity. Czy uszylabys mundurki dla Nowej Ligi Znaczkowej? Czy oprocz SB masz jakies inne rodzenstwo?

1. W twoim domu jest bomba która wybuchnie za 30 minut, musisz uciekać. Co zrobisz i co weźmiesz z domu ? 2. Masz facebooka? byśmy się na jakieś piwko wtedy zgadali ;) 3. Sypiasz z misiem :) ?

• Create New...