Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Nieco mniej stabliny niż wczoraj, a przy okazji cokolwiek poraniony quasi-agent Tomek ponownie raczył się pojawić przed majestatem króla. Nie żeby sentyment czy coś. Poczucie obowiązku, honor i chroniczny brak gotówki odegrały tu znacznie większą rolę. Do kieszeni kapoty wkładał właśnie kartkę pokrytą dziwacznymi symbolami, a poniżej standardową cyrylicą. Całkiem dużymi literami. Część niestety się nie zmieściła i teraz radośnie wystawała z prowizorycznej kryjówki, roznosząc zapach alkoholu i smażonego mięsa. Stało na niej: Chosŏn Minjujuŭi Inmin Konghwaguk. Młodzian pokłonił się chwiejnie przed władcą, cudem tylko nie gubiąc patrolówki. Nie poczuł podarku od Chrysalis, albowiem twarz jego zajmowała maska gazowa z dwoma filtrami z boku. Dziwnym trafem nie zwrócił uwagi nawet na powszechną wilgoć.

 

- Pie - errwsza partia drutu przyszła. Przewoźnik żąda...  ...miski ryżu. - wyrzekł. Potem wystawił rękę do przodu, podchodząc zakosami do tronu. Zatrzymał się w stosownej odległości trzech metrów, co wcale nie przeszkodziło mu podeprzeć się powietrzem.

Ze względu na prawdopodobnych czyteników zdecydowano się przetłumaczyć język Towarzysza Obywatela na zwykłą polszczyznę.

 

1. Czy mogę otrzymać pamiątkę po Arceusie, która została mi przeznaczona?

2. Słyszałem, że z woli JKMości mam zająć się tworzeniem następcy Inkwizycji. Czy ta oferta jest wciąż aktualna?

3. Pisujesz odpowiednim kandydatom rekomendacje do Stowarzyszenia Złych Lordów?

4. Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś twierdząco: czy ktoś w niedługim czasie dostąpił tego zaszczytu?

5. Po której stronie sceny politycznej najchętniej bys stanął?

6. Czy jest jakiś ziemski odpowiednik twoich metod sprawowania władzy?

7. Czy dostanę dodatek za pracę w trudnych warunkach? Tu gaz, tam gaz... Nie jestem zbyt wymagający, pewna ilość dobrego środka relaksacyjnego wystarczy.

8. Czy w twoim władztwie prowadzi się eutanazję, przymusową sterylizację, politykę segregacji rasowej czy jakiekolwiek ludzkie wynalazki w dziedzinie uprzykrzania innym życia?

9. Azaliż uważasz, iż zostałem skorumpowany, skoro ci w jakiś sposób pomagam?

10. Lubisz patrzeć w gwiazdy?

 

Po takiej oto liście pytań można sobie odpuścić opis napiętego oczekiwania na odpowiedź, zwłaszcza na pytanie siódme. A także inne opisy utwierdzające Jego Wysokość we wspaniałym poczuciu całkowitej niesubordynacji luźno związanego z nim bojówkarza. 

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uzgodniłem z pewną Gildią, że oni będą zajmowali się zagrożeniem w zamian za to, iż będą mogli sobie wziąć te broń. Niestety wciąż trwają negocjacje ta temat podmieńczej magii bo nikt nie wie jak to zamknąć to cholerstwo.

 

1: Czy wie król jak zamknąć podmieńczą magię tak aby można było tym syfem handlować?

2: Czy więźniów mogę torturować od czasu do czasu?

3: Ewentualnie cały czas?

4: Czy za wymierzenie strzelbą w Wielce Wielmożnego Sombrę mogę kogoś zamknąć w lochu - Dyskretnie rozejrzał się za osobą o problemach ortograficznych, którego imię zaczyna się na S, a kończy na ajback.

5: Czy w królestwie żyją jakieś smoki?

6: Muszę nosić jakiś symbol w nowej pracy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Czy wie król jak zamknąć podmieńczą magię tak aby można było tym syfem handlować?

-hmmm z tego co mi wiadomo wystarczy jakaś klatka i kawałek liny... ponoć w państwie rządzonym przez, nawet nie będę na to uszu Jego Królewskiej mości narażał, klacz której nienawidzisz bardziej od władczyni sera, już to opanowali... 

 

1. Czy mogę otrzymać pamiątkę po Arceusie, która została mi przeznaczona?

-Skoro Sombra stwierdził "nie umarł" (a ja nawet nie wiem gdzie jest, ale co tam po mnie) to nie ma co dzielić jego majątku... ale zapasowe klucze do jego letniskowego domku mogę przekazać.

 

*Pada na kolana* Proszę panie wybacz za wtrącanie się w kompetencje, ale jak to ująć, kilka rzeczy powiedzieć musiałem jakoś to panu wynagrodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<W sali tronowej pojawiła się nowa ozdoba - mały robaczek, otoczony osłoną z kryształów, w której była tylko jedna dziurka. Dziurka była zatkana korkiem, do którego strony "wewnętrznej" przyczepiono teleport jednokierunkowy, który wysyłał smród do pałacu Chrysalis. Słychać było cichy szum wentylacji. Pachniało miętą.>

- Miałem świetny pomysł na rozwiązanie problemu prezentu od Chrysalis.

- To był mój pomysł...

- Nieważne. Dawaj pytania.

- Pytanie od klimuka777.


Królu, czemu nie wspomniałeś, że masz tak cudowny theme?

- Bo nie wiedziałem o nim. Od tej pory ten motyw jest Oficjalnym Motywem Przewodnim Sombry. Nie mylić z hymnem państwowym.

- Koledzy Arceusa.


1 Jest na wakacjach... hmmm do 2066 trochę zostało więc albo naprawia czołgi albo został zmasakrowany a w najgorszym wypadku częściowo zjedzony przez swoich licznych wrogów... albo Molestia go dopadła... któraś odpowiedź jest prawdziwa?

- Zmasakrowany? Nieee. nikt się nad nim nie pastwił, ani nic... Wszystko poszło szybko niczym wystrzał ze śrutówki.


2 emmmm... nie, ale wydaje dziwne dźwięki które, nawet ja nie wiem jak, jakimś cudem rozumie tylko królowa tych dziurawców. 

- W takim razie ją pytaj.


3 Zostawić pana w spokoju?

- Tak. Pytania przysyłajcie pocztą.


A i mam drobną sugestię: tych wszystkich skazanych na wieże lepiej dokleić do jakieś rakiety i wystrzelić... Nie będą chodzić po schodach, spadną z dwa razy większej wysokości i przysmażą się w locie... a później może jakiś kawałek metalu spadnie im na głowę. 

- Za dużo obliczeń, za duże koszta.

- Hidoi.


Dlaczego dzisiaj mi się śniło, że stałam się Tobą i szukałam jakichś misiów w pałacu? ...
A gdy przyszłam do mojej szkoły to stałam się Kryśką i rządziłam szkołą....

- Nie mam pojęcia, pytaj Luny.

- Po prostu Tomek. Wytrzeźwiałbyś!


- Pie - errwsza partia drutu przyszła. Przewoźnik żąda...  ...miski ryżu. - wyrzekł. Potem wystawił rękę do przodu, podchodząc zakosami do tronu. Zatrzymał się w stosownej odległości trzech metrów, co wcale nie przeszkodziło mu podeprzeć się powietrzem.

- Tylko tyle? No dobra... Zapłacić mu!


1. Czy mogę otrzymać pamiątkę po Arceusie, która została mi przeznaczona?

- Ależ proszę bardzo.


2. Słyszałem, że z woli JKMości mam zająć się tworzeniem następcy Inkwizycji. Czy ta oferta jest wciąż aktualna?

- Oczywiście. Powinni znać się na ściganiu namolnych bohaterów oraz wyszukiwaniu i likwidacji efektów działania magii Chrysalis.


3. Pisujesz odpowiednim kandydatom rekomendacje do Stowarzyszenia Złych Lordów?

- Teoretycznie mam taką możliwość, jednak  nigdy z niej nie skorzystałem.


4. Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś twierdząco: czy ktoś w niedługim czasie dostąpił tego zaszczytu?

- Jak już mówiłem: nie.


5. Po której stronie sceny politycznej najchętniej bys stanął?

- Po mojej!

- W sensie?

- Monarchia despotyczna jest po prawej?

- Tak.

- I tak uważam, że najlepiej pozbyć się tego sztywnego podziału.


6. Czy jest jakiś ziemski odpowiednik twoich metod sprawowania władzy?

- Teoretycznie będą to despotyczne monarchie starożytnego wschodu, jednak zwykła dyktatura też może być. Ważne, by władca miał pełnię władzy.


7. Czy dostanę dodatek za pracę w trudnych warunkach? Tu gaz, tam gaz... Nie jestem zbyt wymagający, pewna ilość dobrego środka relaksacyjnego wystarczy.

- Oczywiście. Zgłoś się do Wolfasta, niech ci coś wyda.


8. Czy w twoim władztwie prowadzi się eutanazję, przymusową sterylizację, politykę segregacji rasowej czy jakiekolwiek ludzkie wynalazki w dziedzinie uprzykrzania innym życia?

- Eutanazji nie ma, bo po co. To samo ze sterylizacją - wyjątkiem jest sytuacja, gdy ktoś ma już sześciu synów. Segregacja rasowa? No jasne! Changelingi zabijać, większość kucyków na niewolników. Zniewolonym jednorożcom uniemożliwiać używanie magii przez odcięcie rogu.


9. Azaliż uważasz, iż zostałem skorumpowany, skoro ci w jakiś sposób pomagam?

- Skorumpowany? Nie. Przecież służysz mi z własnej woli, ja cię do tego nie nakłaniałem.


10. Lubisz patrzeć w gwiazdy?

- Tak. Z gwiazd można wyczytać przyszłość, ich mocy używa się przy niektórych zaklęciach...

- Pyta Wolfast.


1: Czy wie król jak zamknąć podmieńczą magię tak aby można było tym syfem handlować?

- Zamykajcie ją w kryształach. Powinno wystarczyć.


2: Czy więźniów mogę torturować od czasu do czasu?
3: Ewentualnie cały czas?

- Jeśli na to zasłużysz. Więźniów z Changei możesz torturować bez pytania, ale najpierw sam muszę ich przesłuchać.


4: Czy za wymierzenie strzelbą w Wielce Wielmożnego Sombrę mogę kogoś zamknąć w lochu - Dyskretnie rozejrzał się za osobą o problemach ortograficznych, którego imię zaczyna się na S, a kończy na ajback.

- Jeszcze pyta... Bierz go!


5: Czy w królestwie żyją jakieś smoki?

- Nie żyją, musiałem je ożywić. Trochę nadpsute, ale wciąż zdatne do lotu.


6: Muszę nosić jakiś symbol w nowej pracy? 

- Nie, nie posiadam swojego symbolu.

- I ostatnie wtrącenie kolegów Aiona.


-Skoro Sombra stwierdził "nie umarł" (a ja nawet nie wiem gdzie jest, ale co tam po mnie)

- Bo to prawda. Nie umarł. Zabili go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wolfast, dnia 28 Wrze 2013 - 9:22 PM, napisał:

5: Czy w królestwie żyją jakieś smoki?
- Nie żyją, musiałem je ożywić. Trochę nadpsute, ale wciąż zdatne do lotu.

- Pamiętasz jak pytałem o tych gości od Wikingi? No to teraz chcieli by handlować lekko nadgniłymi kośćmi pewnych gadów.

 

1: Dogadaliśmy się z ppTomkiem jak mu flaszką pomachałem , że razem z nim zajmę się szkoleniem nowej "inkwizycji", dojdzie jeszcze jeden koleś i wyjdzie z tego coś z czego prawdopodobnie będziesz dumny.

2: Słyszałem, że Podmieńce odpowiadają pytaniem na pytanie. Czy potwierdzasz tę plotkę?

3: Jeśli chodzi o tę małą od gadających listów i różnych kamieni, to wiem gdzie taką osóbkę zutylizować, patrz jej starsza wersja. Zainteresowanyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej gimbusy widać ze wam sie nudzi cebulaczki i macie bul dópala XDDDDDDD

Ekhm, to zapytajka JkM Króla Sombry, nie zlot gimbusów, źle trafiłeś.

 

Mhm, a tak przy okazji.

Czy Sombraland faktycznie nazywa się Sombraland? W sumie nie brałam tej nazwy poważnie... ale jednak.

Nie, nie wymyślę lepszej.

A tak w ogóle - mogłabym Cię naryssać? Skoro Poczwarę (blech) rysowałam, to czemu nie Króla...

Um, na jakim terenie znajduje się rzekomy "Sombraland"?

 I czy Król sprowadził już do nich niewolników?Czy jednak już tam mieszkali?1

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Żołdacy wyszli*

Jakiś służący podał Sombrze listy wśród nich jeden z pytaniami

 

Szlachetny, Królu Sombra,

żeby panu ułatwić przejdę od razu do pytań:

1 Ci z Gildii Zabójców pracują tylko dla pana czy dla tego kto lepiej zapłaci?

2 Potrzebuje pan wywiadowców?

3 widział pan to ?

4 zamierza pan to zrobić? (na drugim planie widać konającą Celestię)

5 Wie pan że Arceusa zabili ponad 101 razy i 6 7 razy umarł?

6 Potrzebny panu spec od dań mięsnych?

7 Podał by pan e-maila?

No to tyle.

 

Pozdrawiam

Aion

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jadziem. Pierwsze pytanie... Dobra, pierwsze pytanie pominiemy. Pozdrawiam, Dolarze. Pytania od Wolfasta.

 

 

No to teraz chcieli by handlować lekko nadgniłymi kośćmi pewnych gadów.

- Dużo chcą? Jak tak, to ich po prostu podbijemy, a kości sobie zabierzemy.

 

 

1: Dogadaliśmy się z ppTomkiem jak mu flaszką pomachałem , że razem z nim zajmę się szkoleniem nowej "inkwizycji", dojdzie jeszcze jeden koleś i wyjdzie z tego coś z czego prawdopodobnie będziesz dumny.

- Mam nadzieję. Jeśli nie będę, to...

- To co?

- Coś wymyślę, ale zadowoleni nie będą.

 

 

2: Słyszałem, że Podmieńce odpowiadają pytaniem na pytanie. Czy potwierdzasz tę plotkę?

- A nazywam się Sombra?

- ,,,

- Tak poważnie - wydaje się, że plotka nie jest plotką, tylko szczerą prawdą.

 

 

3: Jeśli chodzi o tę małą od gadających listów i różnych kamieni, to wiem gdzie taką osóbkę zutylizować, patrz jej starsza wersja. Zainteresowanyś?

- Głupie pytanie. Plan został zaakceptowany. WYKONAĆ!

- Pytania od Hidoi.

 

 

Czy Sombraland faktycznie nazywa się Sombraland?

- A jak się miał nazywać? Slaveland od najpopularniejszego zawodu w moim państwie? Sombraland to Sombraland, koniec i kropka.

 

 

A tak w ogóle - mogłabym Cię naryssać?

- Jeśli zrobisz to tak, że będę zadowolony, to tak. W przeciwnym wypadku twoja twórczość nie przejdzie przez cenzurę.

 

Um, na jakim terenie znajduje się rzekomy "Sombraland"?

- Piękna pustynia lodowa na północ od Equestrii.

 

 

I czy Król sprowadził już do nich niewolników?Czy jednak już tam mieszkali?

- Niestety, musiałem ich importować z sąsiednich krajów.

- I na koniec pytania od Aiona.


1 Ci z Gildii Zabójców pracują tylko dla pana czy dla tego kto lepiej zapłaci?

- Nie służą mi, ale zatrudniam ich tak często, że mam u nich zniżkę i obiecali nie brać na mnie zleceń.


2 Potrzebuje pan wywiadowców?

- Na chwilę obecną nie.

=


3 widział pan to ?

- WTF?


4 zamierza pan to zrobić? (na drugim planie widać konającą Celestię)

- Złe i mroczne plany, aby doczekały się realizacji, muszą być logiczne. A tutaj? Mam zbombardować Equestrię puchatym czymś? Gdzie tu sens, gdzie logika, gdzie duma Mrocznego Lorda?


5 Wie pan że Arceusa zabili ponad 101 razy i 6 7 razy umarł?

- Nie i nie chcę wiedzieć.


6 Potrzebny panu spec od dań mięsnych?
7 Podał by pan e-maila?

- Jedna odpowiedź na ob pytania - nie.

- Tylko tyle?

- Mogę mu powtórzyć - nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Złe i mroczne plany, aby doczekały się realizacji, muszą być logiczne. A tutaj? Mam zbombardować Equestrię puchatym czymś? Gdzie tu sens, gdzie logika, gdzie duma Mrocznego Lorda?

Może je pan pomalować na czarno na pocieszenie dodam że to jest tak skuteczne że jeden włochacz wystarczy aby Kryśka uroniła łzę a garstka wystarczy aby błagała o litość.

 

List:

1 otworzył by pan okno?

2 rozważy pan opcje wymienioną w ostatnim liściku?

3 co pan myśli o chaosie?

4 Często zmienia pan zdanie raz że nawet fajne, innym razem szczera nienawiść a jak jest teraz: Co pan sądzi o Fluffle puff?

5 Będę się starał zadawać 5 sensownych pytań w jednym liściku, zmienić tę ilość czy może zostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może je pan pomalować na czarno na pocieszenie dodam że to jest tak skuteczne że jeden włochacz wystarczy aby Kryśka uroniła łzę a garstka wystarczy aby błagała o litość.

- Pfff a ja znam osobę, która w pojedynke sprawia, że Kryśka.exe przestaje działać.

 

1: Ile ma liczyć nowa Inkwizycja?

2: Nazwa ma zostać czy chcesz może ją zmienić? PPTomek pyta czy sam może ją nazwać.

3: Jeśli masz problemy z tym futrzastym obłokiem mogę ci pomóc. Mam gdzieś stare nożyce elektryczne, ale mają mała wadę przy dużym natłoku futra trochę się zacinają i zaczynają szarpać a nie ciąć przez można czasem wyrwać skalp. Zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Złamał polecenie i pojawił się w sali tronowej, uprzednio uprzejmie pukając i załatwiając wszelkie sprawy biurokratyczne.*  

- Pfff a ja znam osobę, która w pojedynke sprawia, że Kryśka.exe przestaje działać.

Jest różnica między prawdziwą Kryśką, a tym *podnosi za gardło małą Chrysalis* niby to samo ale jest pewna różnica *strzela Kryście w łeb, jej skóra się popieli i odpada, a za nią widać najzwyklejszego w świecie Changelinga, jakich są miliony* To czym się twoja siostra bawiła było właśnie czymś takim, nie wierzysz mi? To pomyśl czy dwulatek, na dodatek changeling, umiał by cokolwiek napisać?!

 

Ja wiem dla nich samobójstwo podszywać się pod królową, ale jak się da niezłą ofertę...

(cóż tu jak z Discordem, kiedyś kiedy był w maks zły żaden by mu nie dorównał, teraz kiedy dobry już z piętnastu widziałem, tak samo z Chrysalis tylko chodzi o różnice w wieku)

 

A teraz rzecz kluczowa:

1 co z tym zrobić? *pokazuje na martwego podmieńca* 

2 znajdzie się jakiś mop?

3 To jak potrzebny pany wywiadowca który rozważył by prawdziwość co to poniektórych tu obecnych?

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wierzysz mi?

-Nie, Kryśke dostałem od Sombry, a jemu wierze bardziej niż tobie( Bo po co zły lord miałby w tej sprawie kłamać). A i jeszcze jedno, Strzel raz jeszcze, a uznam cie za zagrożenie dla wszystkich tu obecnych i wykorzystująć przyznane mi prawa dać ci bileciki na wycieczkę do lochu z wyżywieniem( Lub nie) i noclegiem na pareset dni.

Spojrzał na WKM

- Chyba, że ktoś ma co do powiedzenia. Zresztą mam technologie na tyle rozwiniętą, że sam mogę uzyskać tą pewność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli byłby Król zmuszony do poślubienia Luny/Celestii,

Buahah, no wybacz, ale nikt nie miałby dość odwagi zmusić Króla do czegokolwiek.

Sama zadałam kiedyś pytanie o podobnej tematyce i teraz uważam, że to było jak kpienie z Króla.

A tak w ogóle jedno niby dziwne, ale ważne pytanie :

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wasze Sombrowskie Wieliczestwo, pytania do pana. Pierwszym pytającym jest nasza znajoma grupa terrorystyczna imienia Arceusa.

 

 


1 otworzył by pan okno?

- Nie. Mam takie dziwne wrażenie, że jak je otworzę, to do środka wpadnie granat. Aha, nawet o tym nie myśl - od kiedy ktoś wrzucił mi cegłę przez okno, wzmocniłem szyby magią.

 


2 rozważy pan opcje wymienioną w ostatnim liściku?

- Tę z tym kudłatym czymś? Nie. Jako zły lord powinienem mieć jakąś godność.

 


3 co pan myśli o chaosie?

- Niby fajny, ale zorganizowany terror - to jest to!

 


4 Często zmienia pan zdanie raz że nawet fajne, innym razem szczera nienawiść a jak jest teraz: Co pan sądzi o Fluffle puff?

- Stwierdzam, że to jest złe, Amen.

 

 


5 Będę się starał zadawać 5 sensownych pytań w jednym liściku, zmienić tę ilość czy może zostać?

- Nie przeszkadza mi ona.

- Pytań parę od Wolfasta.

 


1: Ile ma liczyć nowa Inkwizycja?

- Ujmę to tak - powinna być na tyle liczna, by była skuteczna, a przy tym na tyle nieliczna, by jej agentów nie było więcej, niż niewolników.

 

 


2: Nazwa ma zostać czy chcesz może ją zmienić? PPTomek pyta czy sam może ją nazwać.

- Nowa instytucja, nowa nazwa. Niech ją wymyśli i da mi do akceptacji.

 


3: Jeśli masz problemy z tym futrzastym obłokiem mogę ci pomóc. Mam gdzieś stare nożyce elektryczne, ale mają mała wadę przy dużym natłoku futra trochę się zacinają i zaczynają szarpać a nie ciąć przez można czasem wyrwać skalp. Zainteresowany?

- Jak najbardziej. Dostarcz mi te nożyce.

- I znowu drużyna A.

 


1 co z tym zrobić? *pokazuje na martwego podmieńca* 

- Arceus nabałaganił, Arceus posprząta.

 


2 znajdzie się jakiś mop?

- Nie. Masz do tego użyć swojej szczoteczki do zębów.

 


3 To jak potrzebny pany wywiadowca który rozważył by prawdziwość co to poniektórych tu obecnych?

- Jeśli przestaniesz ciągle zasypywać mnie spamem z prośbą o pracę, to tak.

- Znowu Wolfast.

 

 


- Chyba, że ktoś ma co do powiedzenia. Zresztą mam technologie na tyle rozwiniętą, że sam mogę uzyskać tą pewność

- Nie mam nic przeciwko. Do lochu z nim!

- Uff, już prawie koniec. Został nam klimuk777.

 

 


Dobra, teraz jedno pytanie z cyklu "samobójczych". Jeśli byłby Król zmuszony do poślubienia Luny/Celestii, to którą by wybrał i dlaczego Lunę?

- Faktycznie, minusujesz tym pytaniem. Trudny wybór. Przede wszystkim - niby czemu miałbym którąś poślubić? Pewnie zadecydowałby rzut monetą.

- Jest jeszcze Hidoi, ale ona nie zadała żadnego pytania.

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jedno niby dziwne, ale ważne pytanie :

Czy Król lubi pić krew?

Jest to ważne do rysunku z Królem i martwą Celestią i krwią wszędzie... narysowałam już jeden, ale on jest taki.. um.. spokojny?

 

- Nie. Mam takie dziwne wrażenie, że jak je otworzę, to do środka wpadnie granat. Aha, nawet o tym nie myśl - od kiedy ktoś wrzucił mi cegłę przez okno, wzmocniłem szyby magią.

A do mnie w zimę wleciała kula ze śniegu przez okno... ahaszki.

Którego ma Król urodziny? To Król powinie pamiętać, bo w końcu co rok... albo i nie?

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podłodze pojawia się czarny portal z którego wychodzi człowiek z rozpostartymi czarnym skrzydłami.

 

- Cześć królu! Tym razem wyjątkowo muszę się streszczać z pewnych powodów....

 

1. Tęsknił król?

2. Co mógłbym zrobić by król wybaczył mi to niefortunne wydarzenie ze strzelbą?

3. Czy wie król że go obserwuje?

4. Czy potrzebuje może król dobrej jakości broni?

5. mam się tu zjawiać czy lepiej wysyłać listy?

6. Co król o mnie sądzi?

7. Cieszy się król że jestem w trakcie pisania opowiadania opisującym twoją wielkość i historie władzy?

 

Człowiek zaraz po tych słowach ponownie znika w portalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Arceus nabałaganił, Arceus posprząta...

 

2- Nie. Masz do tego użyć swojej szczoteczki do zębów.

 

3- Jeśli przestaniesz ciągle zasypywać mnie spamem z prośbą o pracę, to tak.

1... Arceus nie żyje

2 czego??? a użyje tego na A nie będzie protestował ^^

3 Dzięki.

 

List:

1 Dlaczego pan podejrzewa że wysadzimy pana w powietrze?

2 skąd te środki ostrożności? kryśka mała, szefu nie żyje, koi kompani na urlopie, a ja nie mam nic przeciw panu.

3 Załatwić panu jakiś obiekt badań?

4 Może kilka raportów z KWKC?

5 coś takiego jak Equestriański wywiad istnieje?

 

 

(drobna poprawka: nigdy nie wybiliśmy żadnej szyby cegłą w Sombralandze, był to diament, a jedyna cegła jaka jest, jest zapewne u JKM Sombry, albo u Wolfasta.) 

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Następna porcja pytań. Pierwsze są od Hidoi.


Czy Król lubi pić krew?

- Nie, nie jestem wampirem.


Którego ma Król urodziny? To Król powinie pamiętać, bo w końcu co rok... albo i nie?

- Piętnasty grudnia. Oczekuję ładnych prezentów!

- Pyta Sajback.


1. Tęsknił król?

- Nie.


2. Co mógłbym zrobić by król wybaczył mi to niefortunne wydarzenie ze strzelbą?

- Jak już mówiłem, znajdź mi nowego Arceusa.


3. Czy wie król że go obserwuje?

- Doprawdy? PS. Nie odwracaj się, stoję za tobą.


4. Czy potrzebuje może król dobrej jakości broni?

- Już taką mam, więc nie.


5. mam się tu zjawiać czy lepiej wysyłać listy?

- Dla własnego bezpieczeństwa radzę korzystać z usług poczty.


6. Co król o mnie sądzi?

- Absolutnie nic. No, może oprócz tego, że mnie denerwujesz.


7. Cieszy się król że jestem w trakcie pisania opowiadania opisującym twoją wielkość i historie władzy?

- Jeśli będzie dobre, to tak. Jeśli będzie złe... Wiesz, co się stało z ostatnim, który napisał złe opowiadanie o mnie? Do tej pory znajdują go w śmietnikach w całej Equestrii.

- Pyta Kitsun.


PALISZ?
PIJESZ?
HARRY POTTER?

- 1. Tak! Uwielbiam, jak moje ofiary płoną na stosie... 2. Nie! 3. Nie!


Pozdrowionka Pawlex ^^/)

- Pawlex? To on jeszcze żyje?

- Chyba mieliśmy go wypuścić z kopalni... Pytania od znajomych.


1 Dlaczego pan podejrzewa że wysadzimy pana w powietrze?

- Po prostu wam nie ufam i już.


2 skąd te środki ostrożności? kryśka mała, szefu nie żyje, koi kompani na urlopie, a ja nie mam nic przeciw panu.

- Jesteście kumplami Arceusa, czyli osobnikami podejrzanymi.


3 Załatwić panu jakiś obiekt badań?

- Tak, dostarcz mi Chrysalis. Chcę zobaczyć, jak lata changeling bez skrzydeł.


4 Może kilka raportów z KWKC?

- Nie.


5 coś takiego jak Equestriański wywiad istnieje?

- Equestriański wywiad? Niby jest, ale nie potrafili wykryć nadlatującej hordy changelingów. A nie zauważyć wielkiej zielonej chmury, lecącej pod wiatr, to wielkie osiągnięcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 No cóż... istnieje cień szansy by to się zmieniło?

2 Byliśmy... byliśmy? oni byli! ka nigdy za nim nie przepadałem.

3 Zrobię co mogę, ale cudów nie obiecuję.

4 Dlaczego? Changelingom za wywiad pan nie płaci, a wynikami swoich działań mogły by się "dzielić".

5 wie pan jaka jest różnica między kieliszkami do białego, a czerwonego wina? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, królu! Mam do ciebie kilka pytań:

Czy ta historia jest prawdziwa? http://www.youtube.com/watch?v=yDNTNXtsN1Y

Czy lubisz patrzyć na cierpienia innych?

Czy wolałbyś powrócić do władzy rządząc razem z Cadence czy czekać na odpowiedni monent by powrócić?

Podziwiam, cię oraz twój sposób bycia, gdyż jest on podobny do mojego lecz oświadczam ci, że jeśli spotkamy się na polu bitwy to niestety będziemy po przeciwnych stronach (wierny, aż do śmierci Księżniczce Lunie, gotowy oddać życie by ją uszczęśliwić) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Łoj wielki Królu, dawno zem gościem w twych łogromnych salach nie był, jeno pytanko do najwspanialszego posiadam.

 

Jak to jest być ino jedynym Królem, a jako ze Królewskie gadane od najdostojniejszych książy ważniejsze jest, to i cemuś ty Królem caluteńkiej Equestryi nie jest jeszcze?

Edytowano przez Thomas Cale
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...