Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Zakapturzona postać w czarnym płaszczu przechodzi ulicami Sombralandu, a w każdym razie tym co z niego zostało, co jakiś czas słychać odgłosy walki, w pewnym odstępie od drogi, tam gdzie jeszcze parę dni temu stały budynki wydać grupki kucyków, jedni na widok przechodzącego wiwatują inni chcą go zabić, ale nikt nie ma odwagi się zbliżyć. Postać dochodzi do zgliszczy gdzie kiedyś stał pałac, siada spokojnie w gruzach w których znajduje spopielony kawałek peleryny Sombry.

-I na co ci to było?-mówi puszczając kawałek materiału na wiatr.

(No dobra dosyć tego)

 

Normalnego dnia, tak pod wieczór w sali pojawia się pewna zakapturzona postać, podchodzi do Sombry i mówi.

1 Optymistyczna wizja przyszłości pana kraju nie?

2 Wie pan że to początek końca Sombralandu?

3 Tęskniłeś?

4 Niech zgadnę "ochrona!" ew. "Wolfast!"?

Postać zniknęła tak szybko jak się pojawiła.

 

(dobra dobra spokoje, Sombraland jeszcze nie upada, ale pytań przybywa, a nie ma to jak postraszyć tyrana nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co, kto, gdzie, jak?

- Gandzia, nasz stary znajomy się pojawił!

- Z kim, po co, na co, dlaczego?

 

 


Zakapturzona postać w czarnym płaszczu przechodzi ulicami Sombralandu, a w każdym razie tym co z niego zostało, co jakiś czas słychać odgłosy walki, w pewnym odstępie od drogi, tam gdzie jeszcze parę dni temu stały budynki wydać grupki kucyków, jedni na widok przechodzącego wiwatują inni chcą go zabić, ale nikt nie ma odwagi się zbliżyć. Postać dochodzi do zgliszczy gdzie kiedyś stał pałac, siada spokojnie w gruzach w których znajduje spopielony kawałek peleryny Sombry.
-I na co ci to było?-mówi puszczając kawałek materiału na wiatr.
(No dobra dosyć tego)
 
Normalnego dnia, tak pod wieczór w sali pojawia się pewna zakapturzona postać, podchodzi do Sombry i mówi.
1 Optymistyczna wizja przyszłości pana kraju nie?
2 Wie pan że to początek końca Sombralandu?
3 Tęskniłeś?
4 Niech zgadnę "ochrona!" ew. "Wolfast!"?
Postać zniknęła tak szybko jak się pojawiła.
 
(dobra dobra spokoje, Sombraland jeszcze nie upada, ale pytań przybywa, a nie ma to jak postraszyć tyrana nie?)

- Ktoś tutaj chce być na cenzurowanym. Gandziu, zawołaj...

- Wolfasta?

- Nie, Po prostu Tomka. On już wie, jak zrobić cenzurę... A ty pomóż mi odpowiedzieć na zaległe pytania.

- Tak jest. Pierwszy jest ktoś... Ech, zapomniałem imienia... Nazwijmy go Anonimowy Rebeliant Celowo Eksterminujący Użyteczny Sprzęt. W skrócie ARCEUS.

 


1 No cóż... istnieje cień szansy by to się zmieniło?

- Nie.

- A o czym była mowa?

- Nie wiem, ale tradycyjnie mu odmawiam.

 


2 Byliśmy... byliśmy? oni byli! ka nigdy za nim nie przepadałem.

- I tak jesteś podejrzany.

 


4 Dlaczego? Changelingom za wywiad pan nie płaci, a wynikami swoich działań mogły by się "dzielić".

- Mam dziwne przeczucie, że to mi nie wyjdzie na zdrowie.

 


5 wie pan jaka jest różnica między kieliszkami do białego, a czerwonego wina? 

- Tak. Do białego kosztują dwóch niewolników za sztukę, do czerwonego - trzech.

- Co tak drogo?

- Kryzys...

- Pytania od Flippyn


Czy ta historia jest prawdziwa?

- CO!? Król miałby się bratać z niewolnikiem? Nawet przed przejęciem władzy w Kryształowym Imperium? NIE!

- Porada dnia - uciekaj.

 

 


Czy lubisz patrzyć na cierpienia innych?

- Zdecydowanie tak.

 


Czy wolałbyś powrócić do władzy rządząc razem z Cadence czy czekać na odpowiedni monent by powrócić?

- Wolę czekać niż współrządzić z tą SKRZYDLATĄ RÓŻOWĄ...

- Kryj się! JKMość ma napad!

<5 minut i dwadzieścia rozbitych szyb później>

- Już? Można następne pytanie?

 

 


Podziwiam, cię oraz twój sposób bycia, gdyż jest on podobny do mojego lecz oświadczam ci, że jeśli spotkamy się na polu bitwy to niestety będziemy po przeciwnych stronach

- Znaczy będziesz po stronie tych, którzy padną przede mną na kolana? Jak miło...

 


wierny, aż do śmierci Księżniczce Lunie, gotowy oddać życie by ją uszczęśliwić

- Już cię lubię.

- Już cię nienawidzę.

- Thomas Cale. Spod samiuśkich Tater!

 

 


Łoj wielki Królu, dawno zem gościem w twych łogromnych salach nie był, jeno pytanko do najwspanialszego posiadam.

- Na wszystkie kryształy świata, Janosik się znalazł...

 


Jak to jest być ino jedynym Królem, a jako ze Królewskie gadane od najdostojniejszych książy ważniejsze jest, to i cemuś ty Królem caluteńkiej Equestryi nie jest jeszcze?

- Mówiłem kiedyś o tym, że czasem od złapania króliczka jest gonienie go? Mówiłem. A mówiłem, co sądzę o Janosiku i gdzie jego miejsce? Nie? Bo zaraz tamto miejsce zwiedzisz.

- Dorregaray pyta:

 

 


Cegła waży dwa kilo i pół cegły, a pytaniem jestem... Ile waży cegła?

- Jedną ósmą niewolnika.

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Czego? W sensie ja mam zacenzurować Arceusa? 

 

Miło. Będę mógł począć wypróbowywać twoją nową siłę, to jest Autonomiczne Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego. Od dzisiaj proszę tytułować mnie generał-komisarzem, bo po tak ciężkiej robocie jak tworzenie całego aparatu przymusu od zera i szkolenie tych dekli chyba zasłużyłem na stanowisko szefa AMBP. Nie będziesz musiał martwić się o szpionów, niedrugów czy innych w twoich granicach. Zadbam o to dzięki niezależnym pułkom, niesamowitym umiejętnościom perswazji a także specjalnym miejscom pełnym radosnej, przyjaznej reedukacji. Tak przy okazji, druga dostawa drutu przyszła, kierowca opłacony.

 

No, ale nie z tym tutaj przyszedłem. Mam kilka pytań, do rzeczy.

 

1. Z wielkiej ciekawości. Próbowałeś kiedyś macy?

2. Czy jako mag nie posiadasz umiejętności wykrywania innych istot z potencjałem?

3. Jak zapatrujesz się na plany Nightmare Moon?

4. Pytanie poboczne, ale dla porządku jest w tej sekcji. Zadowolony z mojego wytężonego wysiłku?

5. Czy spośród tak wielu alkoholi, jakie udało się wymyślić mojemu (choć nie wiem, czy waszemu też) rodzajowi jakiś przypadł ci specjalnie do gustu?

6. Czy mam ci też pomóc w szkoleniu innych jednostek? Bo gwardia chyba ma urlop zdrowotny, czy coś, że Arceus tak się szwenda.

 

No, to jest wszystko. Życzeń dobrych ci niestety nie złożę, sam wiesz jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sali tronowej wjeżdza 1,5 metrowy bot, podjeżdza do tronu podaje królowi kartkę i odjeżdza. Na kartce widać kilka pytań i powitanie

 

Ahoj Królu Sombra, jak się żyje?

1.Udało ci się wkońcu zdobyć dostęp do morza?

2.Wiesz że nadchodzi niezła zamieć?

3.Masz z tego powodu ciepłe ubrania, bo zbroją i peleryną kuc nie żyje?

4.Jestem poszukiwany czy mam spokój, akurat zamierzam przyjechać do Sombralandu na ferie ale obawiam się że będe ścigany wojsko czy inne tego typu rzeczy?

5.Król mi odda list?

6.Wie Król że mogę jeszcze przed Styczniem przyjść do tej sali tronowej więc się przygotuj?

I na tym kończe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Umm... Wasza wysokość, pora na jakieś odpowiedzi, albo coś...

- Dobra, dawaj.

- Pierwszy jest Po prostu Tomek. Znaczy Po prostu generał-komisarz Tomek.

- ?

- On ma na imię Po prostu...


1. Z wielkiej ciekawości. Próbowałeś kiedyś macy?

- Tak, dobra jest, zwłaszcza z krwią...

- ???

- Żartuję, nigdy tego nie jadłem.


2. Czy jako mag nie posiadasz umiejętności wykrywania innych istot z potencjałem?

- Tak. W końcu muszę jakoś wykrywać konkurentów! Niestety, zdolność ta jest ograniczona - muszę być w pobliżu takiej istoty.


3. Jak zapatrujesz się na plany Nightmare Moon?

- Wprowadzenie wiecznej nocy to dobry pomysł! W końcu w nocy lepiej widać stosy. Nie wiem, czy wiecie, ale ostatnio zainteresowałem się pyrothaumaturgią...


4. Pytanie poboczne, ale dla porządku jest w tej sekcji. Zadowolony z mojego wytężonego wysiłku?

- Nawet bardzo. Udzielam ustnej pochwały.


5. Czy spośród tak wielu alkoholi, jakie udało się wymyślić mojemu (choć nie wiem, czy waszemu też) rodzajowi jakiś przypadł ci specjalnie do gustu?

- Dobry jest ten cały kociołek Ponyramiksa.

- To raczej mieszanka...

- Oj tam oj tam.


6. Czy mam ci też pomóc w szkoleniu innych jednostek? Bo gwardia chyba ma urlop zdrowotny, czy coś, że Arceus tak się szwenda.

- Nie, na razie nie ma potrzeby. Arceus może trochę pozwiedzać, jeśli nie robi nikomu krzywdy. No i ten futrzasty podmieniec na jego avatarze tak słodko wygląda!

- Bosh... Sombra ma depresję. Może komputer pomoże?


Ahoj Królu Sombra, jak się żyje?

- Dobrze, dobrze, dziękować.


1.Udało ci się wkońcu zdobyć dostęp do morza?

- O tak! Wprawdzie morze jakieś takie zamarznięte, ale jest!


2.Wiesz że nadchodzi niezła zamieć?

- No co ty?


3.Masz z tego powodu ciepłe ubrania, bo zbroją i peleryną kuc nie żyje?

- Jak to dobrze, że jestem panem północnych mrozów i zimowe ubranie mi niepotrzebne.


4.Jestem poszukiwany czy mam spokój, akurat zamierzam przyjechać do Sombralandu na ferie ale obawiam się że będe ścigany wojsko czy inne tego typu rzeczy?

- Wiesz co? Przyjeżdżaj śmiało. Weź ze sobą narty!

- Tomku, dzwoń po psychologa...


5.Król mi odda list?

- Jasne, tylko musisz stawić się po niego osobiście. Twój robot już odjechał.


6.Wie Król że mogę jeszcze przed Styczniem przyjść do tej sali tronowej więc się przygotuj?

- Gandzia, przygotuj ciastka i herbatę!

- Wasza wysokość, czemu jesteś dzisiaj taki...

- Wesoły? Patrz! Ktoś się pode mnie podszywa!

- Gdzie?

O tu!

- Ojej...

- To pewnie robota Chrysalis. Wszystko, byle mnie zezłościć!

- To co, bombardowanie czy klasyczna inwazja?

- A, zostaw. Siądź sobie, popatrzymy, jak ten ktoś będzie się podszywał pod moją wspaniałą osobę. W końcu jak się podszywać, to pod najlepszych! Albo nie! Przynieś najpierw popcorn!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni później wraca ten sam robot, podaję nowy list oraz jakąś paczkę i bierze stary ze sobą.
Po otwarciu widać kilka pytań

1.Emm król się dobrze czuję? Taki nagle rozpromieniony, nie pomyślałbym że jesteś zły. Uznam to za nastrój świąteczny

2.To nice, narty wezmę chętnie, przygotuj jakąś fajną górkę albo twoi niewolnicy niech zrobią ok?

3.Podobno król powiększył swoje państwo, pytam się bo nie jestem pewien czy wywiad nie robi sobie żartów.

4.I ostatnie, jako że napewno król lubi gorącą kawę. To proponuję wysłanie niedługo automatu w którym nic się nie płaci za kubek, może być?

 

W paczce ogrzewała się najbardziej coolowa uszatka made in China, podobno stworzona z psich włosów...

Edytowano przez komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooo trochę mnie tu nie było dobra trzeba wprowadzić trochę zamętu, muahahaha!

 

Przez wzmocnione magią, rozbite przez Sombrę okno jak nazłość wpada granat, widząc to Aion chce to jak najszybciej wyrzucić ale widząc zawleczkę i kartkę wiedział co to.

1 chce Król bęc granata? spokojnie to zabawka podnosząca na duchu i motywująca do działania

2 wstawić nowe szyby?

(przez cenzurę powstało trololo!)

3 Jak tam zima?

 

Do sali tronowej wpada oficjalny wróg Sombrandu.

Siemano! dobra no to teraz ja!

4 Jak ci tam bezemnie?

5 Król serio o tym włochatym...? 

Sombro, Towarzyszu generale komisarzu Po Prostu Tomku "ważniejsza" część dawnej inkwizycji Sombralandu przepadła, najgorsze jest to że nawet ja nie wiem jak! "Elita" zawsze najgorzej znosi rozstanie z pracą, cała reszta... szkoda gadać szkolenie by się przydało bo pomysł "klasyczna inwazja" zmienił by się w rzeź swoich. A gwardia wiecie też ich jakoś nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź mi z tą herezją

A tak na poważnie, mnie by na miejscu Gandzi, jako osoby zajmującej się od dłuższego czasu zapytajką z Sombrą, coś wzięło, ale well, jego brocha. Zresztą, nie dziwi mnie specjalnie, że nic nie robi. W końcu podlinkowany temat sam umrze smiercią naturalną. xD

Cava chce całą sławę zgarnąć dla siebie, dlatego nie dopuszcza gandzi do eventu :rainderp:

Sombro!

W imię jej wysokości, Księżniczki Celestii rozkazuje ci się ujawnić i poddać!

Siemasz Królu!

1. Jak liczne jest twe wojsko?

2. Jakie miasto/królestwo jest twoim celem zaraz po Crystal Empire?

3. Co robisz kiedy nikt nie patrzy? xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny żeście dali Sombrze prezent na urodziny, kolejna zapytajka ._.

Więc co Król powie na takie coś?

stained_glass__king_sombra_corrupted_crystained_glass__king_sombra_by_akili_ametking_sombra_wins_glass_v2_by_kyss_s_by_k

Alboo to?

twilight_sparkle_socks_by_uxyd-d552a0y.pTwilicorn, schwytany niedawno, pozbędziłam się jej skrzydeł, żeby Króla nie urazić.

Ok.. nic nie widzieliście.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. nic nie widzieliście.

AAAAA! moje oczy!

Dobra:

- A, zostaw. Siądź sobie, popatrzymy, jak ten ktoś będzie się podszywał pod moją wspaniałą osobę. W końcu jak się podszywać, to pod najlepszych! Albo nie! Przynieś najpierw popcorn!

Dum Dum Dum... nie muszę podważać autorytetu króla, ech moje wrodzone lenistwo... (nie ma to jak ktoś inny odwali za ciebie czarną robotę)

Popcorn? Dobra! Taco daję do kompletu, a kto skoczy po napój?

 

a jeszcze jedno

1 Mógłby pan tak ładnie powiedzieć "jestem" z takim rozczarowaniem w głosie? 

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartki w kalendarzu nie wyrwałem i przespałem Króla urodziny... ech, miałbym pewien fajny prezent... ale pewna osoba niezwiązana z Changeą niczym poza wzajemną nienawiścią jakoś tak nie pozwoliła na pocieszenie dam to

oraz to

Przepraszam za spóźnienie ale jeden dzień imprezy dłużej kalendarza nie przestawiłem i myślałem że wczoraj był 14, lepiej późno niż wcale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zauważyliście, że w dziale Kryształowego Imperium jest Event ,,Zapytaj Króla Sombrę", więc ten temat jest już szczerze niepotrzebny...

 

Nie uznaje twego tematu Cavo. :grumpytwi:

To jedynie Gandzia jest dla mnie prawdziwym i oficjalnym avatarem Sombry. Twa herezja  nie jest przeze mnie uznawana.

 

Do sali tronowej wolnym krokiem wchodzi człowiek, jak zawsze przyodziany w czarne skrzydła. Ponadto ma na sobie czarny płaszcz który po przekroczeniu progu nagle spala się czarnym ogniem nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

- Witam cię królu. Dawno mnie nie było, lecz postanowiłem wrócić i zadać ci kilka kolejnych pytań.

 

1.  Czy potrafi król przemienić się w cień i stać się częścią innego kucyka (na jakiś czas)?

2. Posiada król jakąś mroczną bibliotekę?

3. Jeśli tak, to czy są w niej zakazane zaklęcia?

4. Czy jest możliwe zaszczepić w czyjejś głowie pragnienie samobójstwa?

 

Po wypowiedzeniu pytań człowiek wolnym krokiem wychodzi z sali tronowej, przywdziewając z powrotem płaszcz, przy użyciu czarnego ognia.   

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj drogi Królu, mam dla Ciebie pytanka i parę prezentów z okazji Wigilii Serdeczności.

1.Jak Król obchodzi tą Wigilię? Czy może Król jednak prowadzi jakąś mroczną odwrotność?

2.Jakie książki Król czyta najczęściej?

3.Lubi Król kolor biały? Czy bardziej kojarzy się ze śniegiem, czy z Sam-Wie-Król-Kim?celllelel

4.Czy Król pozwoli, żebym zwracała się po prostu po imieniu? Oczywiście i tak bardzo szanuję.

Szary jednorożec nagle wyczarował parę rzeczy.

- To dla Króla...

wow_what_is_that____better_look_at_crystSchwytany niewolnik, pałętał się po Cloudsdale, pewnie się Króla bał, nawet ma skrzydła kryształowe, podświetlane!

Crystal_Blue_Angel_Wing_by_ShadoweddanceKryształowe skrzydełka (nie wiem po co), może je Król przekolorować i zostać alicornem, albo dać je gdzieś do ozdoby, albo zrobić duże voodoo Celestii (poniżej)

Jednorożec wyczarowuje kawałek włosów Celestii.

- Może Król zrobić sobie pluszaka-voodoo, albo co tam chce ._.

king_sombra_2_by_xchrysalisssx-d6uh10n.p

Już dawno Króla narysowałam, błagam, niech mnie Król za ten dziecinny bazgroł nie zabija...

twkcrown1.jpgHah taka tam koronka zapasowa ._.

oryginalne-pude%C5%82ko-kawy-kopi-luwak.Czarna kawa!

i-gerlach-04g-mango-polysk-lyzeczka-do-kI łyżeczki!

I najważniejsze...

dark-chocolate.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo. Siemka króliku Somborunikuuuu Witaj o wielki królu Sombro. Blazing Heart ma kilka pytań.

1. Dlaczego jesteś takim truu darhkk królem? Wyglądasz jak byś przebrał się za księcia ciemności (mam na myśli wielkiego złego według wiary chrześcijan) na hallowen i do teraz się nie przebrał.

2. Kogo poza Cadance i Shining Armorem nienawidzisz najbardziej?

3. Ulubiony typ muzyki? 

4. Ulubiony gatunek sera? ( :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gandziu, co to za harmider za drzwiami, jakby niewolnicy bunt podnieśli? Znowu mam ich przypiec czarami?

- Nie, Wasza Wysokość, to twoi fani dobijają się do drzwi pałacu. Chyba mają masę pytań.

- Nie dadzą w spokoju popatrzeć, jak ktoś się pode mnie podszywa... No dobra, wpuść ich. Załatwimy to raz dwa i wrócimy do obserwacji tego podejrzanego podszywacza...

- Zgodnie z rozkazem. Pierwszy w kolejce pytających jest komputer.

 

 


1.Emm król się dobrze czuję? Taki nagle rozpromieniony, nie pomyślałbym że jesteś zły. Uznam to za nastrój świąteczny

- Masz szczęście, minęło mi. Już po świętach, podszywacz czeka nie wiadomo na co, a mi przerywają urlop.


2.To nice, narty wezmę chętnie, przygotuj jakąś fajną górkę albo twoi niewolnicy niech zrobią ok?

- Mam lepszy pomysł - skoki narciarskie! Skoczysz z mojej wieży zegarowej. Zamiast nart dam ci sztangę.


3.Podobno król powiększył swoje państwo, pytam się bo nie jestem pewien czy wywiad nie robi sobie żartów.

- Prawda to li. Niewiele, bo niewiele, ale jednak. 

 


4.I ostatnie, jako że napewno król lubi gorącą kawę. To proponuję wysłanie niedługo automatu w którym nic się nie płaci za kubek, może być?

- No, nareszcie jakaś danina, którą z chęcią przyjmę.


W paczce ogrzewała się najbardziej coolowa uszatka made in China, podobno stworzona z psich włosów...

- A tą sam sobie noś. Jak już mówiłem - zapraszam na wieżę zegarową. Następny!

- Kto to może być...

 

 


Przez wzmocnione magią, rozbite przez Sombrę okno jak nazłość wpada granat

<Granat odbija się od magicznej powłoki. Wiadomość nie dochodzi.>

 

 


Do sali tronowej wpada oficjalny wróg Sombrandu.

<Oficjalny wróg Sombralandu zostaje magią wyrzucony za drzwi.>

- Wpadać to sobie możesz do swojego domu, a nie do mojego pałacu! Następny!

- Następna jest Insomnia.


1. Jak liczne jest twe wojsko?

- W zasadzie to nieliczne, gdyż spora część żołnierzy musi pilnować niewolników. Nawet nie wiesz, jacy ci dranie potrafią być złośliwi! Wczoraj jeden z górników postanowił uciec! To ja udaję, że ich karmię, a oni tak po prostu uciekają? Bezczelność. Ale nadal mam większą armię od Celestii.

 


2. Jakie miasto/królestwo jest twoim celem zaraz po Crystal Empire?

- Nie chcę nic mówić, ale Celestia i Luna już raz odwiedziły mnie w mojej stolicy. Teraz czas na rewizytę...

 


3. Co robisz kiedy nikt nie patrzy? xD

- Układam moje mroczne przemowy na różne okazje.

- A te figurki powierniczek Elementów Harmonii...

- Chcesz dzisiaj dostać jeść?

- ... których Wasza Wysokość nie posiada. Czy ja coś mówiłem?

- ...

- Tak... Ehem... Hidoi, teraz ty...

 

 


Ładny żeście dali Sombrze prezent na urodziny, kolejna zapytajka ._.
Więc co Król powie na takie coś?

- Witraże ładne, ale można się było bardziej postarać. Alicorna do lochu, będzie na okup.

- Dalej jest Arceus, czy kto to w końcu jest...

- Znowu? Serio, jak następnym razem pojawią się dwa listy z pytaniami pod rząd...

- Król ma na myśli dwa i więcej postów z pytaniami na jeden post odpowiedzi...

- To po prostu na nie nie odpowiem. Będę miał mniej roboty. A te kieliszki, Arceusie...

- Widziałem takie wczoraj na targu!

- Dlatego ich nie przyjmę. Gandzia, wyrzuć je!

 


1 Mógłby pan tak ładnie powiedzieć "jestem" z takim rozczarowaniem w głosie? 

- Nie. Następny!

- Czyli Sajback.

 

 


1.  Czy potrafi król przemienić się w cień i stać się częścią innego kucyka (na jakiś czas)?

- Prosta sztuczka. Problemem jest tylko to, że muszę wpierw stanąć w czyimś cieniu. No i gdy cień zrobi się za mały, to czar pryska.

 


2. Posiada król jakąś mroczną bibliotekę?

- Każdy szanujący się mroczny lord, który posługuje się magią, musi mieć bibliotekę, więc ja też taką mam.

 


3. Jeśli tak, to czy są w niej zakazane zaklęcia?

- Oczywiście, że tak! Mam kilka ksiąg takich czarów na wypadek, gdybym zapomniał jakiegoś zaklęcia.

 


4. Czy jest możliwe zaszczepić w czyjejś głowie pragnienie samobójstwa?

- Jak się odpowiednio postarasz, to tak. Oczywiście musisz to robić subtelnie i umiejętnie. No i nie na każdego działa.

Darwin.

 

 


Jak długo uczyłeś się czarnej magii/ magi kryształów (jak zwał tak zwał)?

- Z czarną magią jest tak, że możesz szybko opanować jej podstawy - o ile masz odpowiedni ku temu potencjał - ale na wyszlifowanie tego talentu do poziomu mistrzowskiego potrzebujesz całych lat. Ja nie byłem wyjątkiem.

- Znowu Hidoi...

 

 


1.Jak Król obchodzi tą Wigilię? Czy może Król jednak prowadzi jakąś mroczną odwrotność?

- Po prostu Wigilii nie obchodzę i tyle. Dzięki temu mam kilka dodatkowych dni na wcielanie w życie moich planów zdominowania świata.

 


2.Jakie książki Król czyta najczęściej?

- Mroczne horrory, księgi zaklęć i poradniki w stylu Pozbądź się natręta.

 


3.Lubi Król kolor biały? Czy bardziej kojarzy się ze śniegiem, czy z Sam-Wie-Król-Kim?

- Jakbym nie lubił białego, to w całym moim dominium byłoby czerwono. Wolę dobrze kojarzyć biel.

 


4.Czy Król pozwoli, żebym zwracała się po prostu po imieniu?

- Nie.

- Dalej jest qmet.

 

 


1. Gdzie Król spędza sylwestra?

- Tam, gdzie zwykle. Na dorocznym balu Złych Lordów.

 

 


2. Co Król będzie robi podczas sylwestra?

- Razem z innymi Złymi Lordami będziemy puszczać fajerwerki z przywiązanymi do nich wrogami.

 


3 Jak Król podsumowałby ten rok ? 

- Pomijając zmianę na stanowisku mojego prawego kopyta, problem z Arceusem i pojawienie się podszywacza? Jako nijaki.

Arceus.

- Znowu?

 


1 Jak było na Sylwestrze?

- Wystrzałowo. Masa ofiar śmiertelnych. Wszyscy Źli Lordowie zadowoleni.

 


2 Co pan planuje na 2014?

- Wprowadzić ład, porządek i krwawe rządy w całej Equestrii.

 


3 Jakieś postanowienia?

- Czym różni się to pytanie od poprzedniego?

- Teraz Jaenr Linnre. Coraz dziwniejsze te imiona...

 

 


Panie mój i jedyny prawdziwy władco, co odpowiesz na tego uzurpatora Cave?

- Chciałem nic nie mówić i poczekać, aż jej uzurpacja się skończy. Na te pytania odpowiadam już teraz tylko dlatego, że nie dajecie mi w spokoju poobserwować poczynań Cavy i tego podmieńca, który mnie udaje.

- Sprinterka.

 


Masz dziewczyne? ;3

- Nie. Za to ty masz. Bilet. Do lochu.

- I wreszcie, last but not least, Harmony.

 

 


Lubi Król zabijać?

- Nawet nie wiesz, jak bardzo.

- To była ostatnia pytająca.

- Świetnie. Kończymy zatem tę serię pytań i...

- Królu, nie zapomniałeś czasem o czymś?

- Niby o czym? Wszystko już załatwiłem.

- Ale...

- No dobra. Chciałbym... Nie wiem, czy mi to przejdzie przez gardło, to takie brzydkie słowo... Chciałbym po... podzię... PODZIĘKOWAĆ klimukowi777, Insomni de Lya, Sajbackowi oraz Jaenr Linnerowi za poparcie. Jednocześnie nakazuję, byście poczekali z zadawaniem dalszych pytań do końca sprawy tej podejrzanej zapytajki Cavy i podszywającego się pode mnie osobnika. Naprawdę, ja chcę jeszcze go poobserwować, a do tego potrzebuję SPOKOJU!

- Teraz już wszystko załatwione.

- Świetnie. Podaj mi moją Sombrową Lornetkę Wielkiej Mocy. Popatrzymy sobie na tamten temat...

 

EDIT...

- Panie, jeden spóźnialski się do drzwi dobija! Zwie się Blazing Heart.


1. Dlaczego jesteś takim truu darhkk królem? Wyglądasz jak byś przebrał się za księcia ciemności (mam na myśli wielkiego złego według wiary chrześcijan) na hallowen i do teraz się nie przebrał.

- Uznam to pytanie za marną prowokację, mającą wyprowadzić mnie z równowagi.


2. Kogo poza Cadance i Shining Armorem nienawidzisz najbardziej?

- Celestii, Luny, Arceusa, ciebie, Arceusa... Kontynuować?


3. Ulubiony typ muzyki?

- To pytanie już było. Poszukaj sobie odpowiedzi.


4. Ulubiony gatunek sera?

- Też było. Z dziurami, żebym mógł go zdezintegrować. A teraz cisza! Gandziu, Lorneta!

 

 

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...