Skocz do zawartości

Przyszłość działu  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś/ chciałabyś zobaczyć w dziale?

    • Zaległe odpowiedzi na pytania, eventy z zapytajkami
      2
    • III Turniej Magicznych Pojedynków, nowe typy pojedynków
      5
    • Rekonstrukcję działu z przygodami, więcej elementów RPG
      1
    • Więcej gier, więcej wątków do dyskusji
      1
    • Pamiętniki postaci
      1
    • Zróbże wreszcie jakieś konkursy!
      3
    • Więcej postaci
      0
    • Coś innego (powiedz co)
      0
  2. 2. Czy sądzisz, że potrzebny jest lepszy drogowskaz/ mała reorganizacja działu?

    • Tak
      3
    • Nie
      3
    • Pomidor
      4


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam taki pomysl (moze juz byl nie mam pojecia) zrobic cos typu RPG gdzie Twilight zostala by wysłana przez celestie na swego rodzaju studia gdzie zdobywala by wiedze przygotowujac sie do egzaminow oraz roznych prob magii , praktyki itp. oczywiscie dobor postaci byl by przeprowadzony przez dowodzacego działem, ja jestem za swiezy by o tym mowic i nei znajac sie o tym jak narazie ;) , daj my na to nauczyciele poszczegolnych rodzajow magii, postacie legendarne, oczywiscie koledzy i kolezanki z klasy. Wiadomo reszta typu AJ RD i inne nie braly by udzialu co najwyej pisaly by listy do niej. Nie chodzi zeby przedukac temat tylko zeby zainteresowac nowych uzykownikow. Mysle ze jesli Kierujacy dzialem i fani ukrztałtowali by dobry poczatek fabułe oraz obsade mozliwe ze cos by sie z tego urodziło. Ale to jest do ustalenia ja chce po prostu podsunac pomysl nie dajcie mi czasem po łbie za lanie wody za co przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w działach mało się udzielam i jak dla mnie dział mógłby być po prostu podforum na dyskusje o danej postaci, ale... Rixon podsunął mi pewien pomysł: Twilight zostaje wysłana do magicznego przedszkola... żeby uczyć uzdolnione źrebaki. Początkowo delikatnie mówiąc nie jest zachwycona ani tym przydziałem, ani wyprowadzką z Ponyville. Kłóci się też z Cherelee. Dzieciaki wkurzają panią Sparkle i jest przez to marudna. Gracze mogą wcielać się w młode jednorożce i próbować ją rozweselić, zrobić na niej wrażenie, nauczyć się czegoś z jej lekcji, czy po prostu u niej zdać. To jest dobry temat na fanfica, ale zabawę może też da się z tego zrobić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO "Wymyśl zadanie dla Spika" ZOSTAŁO USUNIĘTE?! Cieszyło się dużą popularnością, a ja miałam jeszcze dużo pomysłów na zadania!

Bo ten temat był, jak inne w tym dziale, zły do szpiku kości i zalany spamem, a my tego nie tolerujemy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może dział tej ognistej wersji Twi?

Nie. W sumie, co miałoby znaleźć się w takim poddziale? Nie za bardzo mi się to widzi w mojej pozytywnej wizji przyszłości tego forum. Ale można zorganizować w tym klimacie jakąś zabawę chociażby. Masz może co do tego jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można zorganizować w tym klimacie jakąś zabawę chociażby.

Ja mam! Ale wątpie żeby to był dobry pomysł. Wpadła mi na myśl zabawa Upokój Twilight (nazwę by się dopracowało). Avatar/Regent podaje przykłady, w których Twilight strasznie się denerwuje, a my musimy ją jakoś uspokoić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tzw. Techniczne pytanie Twilight. Twili wie, że ludzie nie znają magii, ale nadrabiają ją techniką. W celu lepszego poznania jej, może pytać się o wybrane przez Avatara/Regenta nowinki techniczne. Takie coś mi wpadło do głowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tzw. Techniczne pytanie Twilight. Twili wie, że ludzie nie znają magii, ale nadrabiają ją techniką. W celu lepszego poznania jej, może pytać się o wybrane przez Avatara/Regenta nowinki techniczne. Takie coś mi wpadło do głowy...

Takie coś już było. Zabawa ''Magiczne Pytania Twilight''.

Poza tym, po przeglądnięciu folderu ''Obrazy'', zauważyłem, że mam od cholery zasobów graficznych.

Vectory Twilight, Backgroundy, vectory książek, diamentów, piór do pisania, chmur, przedmiotów etc z serialu. I myślałem, aby zorganizować jakąś zabawę/konkurs w takiej dobrej oprawie graficznej, oraz oczywiście walnąć ścianę tekstu.

Chciałbym właśnie wymyślić coś tak wielkiego, (może coś w najbliższym czasie wpadnie mi do głowy, jednak na chwilę obecną nie mogę wymyślić nic sensownego) ale najpierw chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, co wy chcielibyście ujrzeć.

MAM TO! Spodziewajcie się czegoś wielkiego w dziale!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wielkiego... z racji takiego obrotu spraw Pan Avatar zapewne jest bardzo zajęty, ale i tak podzielę się swoim pomysłem.

Otóż w czasie swojej edukacji Twillight na pewno nie raz była sprawdzana przez swoich nauczycieli z samą Celestią na czele. Jak widać dotychczasowe sprawdziany i egzaminy zaliczała bez problemu (no... prawie). A może czas aby zaczęli ją testować jej najwierniejsi fani?

Pomysł jest następujący - tym razem to my będziemy odpowiadać za kartkówki, sprawdzany, testy i egzaminy. Wymyślimy pytania, a może i złożone próby, które sprawdzą konkretne umiejętności Twillight, nie tylko magiczne. Mam tu na myśli także gry logiczne i zagadki które sprawdzą kondycję szarych komórek naszej bohaterki a także jej spostrzegawczość. Pewnie nie będzie to dla niej zbyt duża zagwozdka, aczkolwiek nie zaszkodzi sprawdzić, prawda?

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Co byśmy widzieli w dziale hmm... Mam kilka pomysłów, na przykład:

1) Avatar pisze krótką historię z morałem a zadaniem reszty jest napisanie listu, który zawierałby tenże. Można również inaczej - avatar podawałby list zawierający naukę, typu "(...) dzisiaj nauczyłam się, że (...) Twilight Sparkle" a zadaniem reszty byłoby napisanie jak najciekawszej krótkiej historyjki zawierającej ten morał...

2) Twilight lubi pomagać innym, prawda? Powiedzmy że coś się stało i myślimy co by zrobiła Twilight...

3) Avatar podaje tytuł książki a reszta ma za zadanie krótko opisać o czym ta książka jest (książka wymyślona oczywiście) Np. "W 80 dni dookoła Equestrii" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...