Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jak zostałeś/aś pegasis/brony?


Recommended Posts

O kucykach dowiedziałam się od przyjaciółek, które zawsze są na bieżąco w nowych, dziwnych modach i tym podobnych sprawach. Powiedziały mi, że nowa seria jest bardzo fajna i wyjątkowo popularna. Zainteresowało mnie to więc postanowiłam sprawdzić jako, że lubię bajki i wszelkiej maści seriale/filmy/filmiki animowane. Obejrzałam i się zachwyciłam. Jednakże dosyć długo (może nawet rok) byłam jedynie fanką serialu, nie brony. Nie pamiętam co było tym impulsem by wstąpić do fandomu. Zaczęło się od zbierania zabawek. Pierwsza zabawka z McDonalda, potem blindy, Rairty do czesania i przerwa. Nagle deviantArt i masa artów z MLP. Nie chciałam być gorsza. Dorzuciłam coś od siebie. Ktoś dał zdjęcie kolekcji, dorzuciłam swoje. Zyskałam motywację by kupić więcej zabawek. Miałam sporo zabawek to chciałam się pochwalić. Znalazłam jakieś forum (nie to). Trochę tam popisałam, było fajnie. I tak stałam się pegasister. Jakiś rok po poznaniu MLP. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1% (lub nawet mniej) bronych/pegasis zaczęła od tej strony co ja (nie chodzi o strone internetową)

 

Może nie byłem ogromnym hejterem kucyków pony, ale hejtowałem ludzi którzy to oglądają, wtedy nie wiedziałem nic o bronych, ale miałem (i mam kolege) który nagle zaczął gadać o kucykach pony, coś typu: to jest fajne jak poniacze! ja i moi koledzy krzywo na niego patrzyliśmy i się z niego śmialiśmy, a on odwzajemniał krzywym wzrokiem, i mówił - przecierz kucyki pony są fajne! a my jeszcze bardziej się śmialiśmy. On tego nie ukrywał, że lubi kucyki pony i najprawdopodobniej cała ta jego "fobia" zaczęła się od JJayJokera którego nie lubiłem. Instalował mody związane z mlp i nic sobie z tego nie robił.Raz wysłał mi filmik z kucykami z którego się śmiał a ja z niego.

 

Jak wiadomo, po słowach nad moim avku, intresuje się wszystkim związanym z tematyką creepy. Pewnego dnia (w grudniu 2013) zobaczyłem pewien filmik Top 22 Non Gaming Creepypastas czy jakoś tak, i w pewnym urywku zobaczyłem Cupcakes, nie mówie co tam było bo to tematyka gore, ale powiem tyle, że Pinkie Pie robiła coś złego ;p

 

Zaczołęm się tym bardziej interesować, i oglądałem różne "chore" rzeczy ( Największym uczuciem darze utwór: Rainbow Factory ) Wysłuchałem swojego pierwszego fica: właśnie Rainbow Factory przez miśka2000. I w styczniu ( 24 ) obejrzałem pierwszy odc.MLP:FiM i mniej więcej wyglądałem tak :wut: , i bałem się, że się stane jak mój kolega, ale oglądałem co noc 1 odcinek i... myśle że ten 24 styczeń to rozpoczęcie mojego życia ;*

 

I tak przez Cupcaks'y zostałem Bronym... wiem bardzo źle i stasznie, ale... wszystko ma swój początek, i niekoniecznie musi być miły i wesoły, ale dla mie był to fajny i ciekawy filmik który mi się bardzo podobał :shrug2:

Edytowano przez JakubPonyStep
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1% (lub nawet mniej) bronych/pegasis zaczęła od tej strony co ja (nie chodzi o strone internetową)

Może nie byłem ogromnym hejterem kucyków pony, ale hejtowałem ludzi którzy to oglądają, wtedy nie wiedziałem nic o bronych, ale miałem (i mam kolege) który nagle zaczął gadać o kucykach pony, coś typu: to jest fajne jak poniacze! ja i moi koledzy krzywo na niego patrzyliśmy i się z niego śmialiśmy, a on odwzajemniał krzywym wzrokiem, i mówił - przecierz kucyki pony są fajne! a my jeszcze bardziej się śmialiśmy. On tego nie ukrywał, że lubi kucyki pony i najprawdopodobniej cała ta jego "fobia" zaczęła się od JJayJokera którego nie lubiłem. Instalował mody związane z mlp i nic sobie z tego nie robił.Raz wysłał mi filmik z kucykami z którego się śmiał a ja z niego.

Jak wiadomo, po słowach nad moim avku, intresuje się wszystkim związanym z tematyką creepy. Pewnego dnia (w grudniu 2013) zobaczyłem pewien filmik Top 22 Non Gaming Creepypastas czy jakoś tak, i w pewnym urywku zobaczyłem Cupcakes, nie mówie co tam było bo to tematyka gore, ale powiem tyle, że Pinkie Pie robiła coś złego ;p

Zaczołęm się tym bardziej interesować, i oglądałem różne "chore" rzeczy ( Największym uczuciem darze utwór: Rainbow Factory ) Wysłuchałem swojego pierwszego fica: właśnie Rainbow Factory przez miśka2000. I w styczniu ( 24 ) obejrzałem pierwszy odc.MLP:FiM i mniej więcej wyglądałem tak :wut: , i bałem się, że się stane jak mój kolega, ale oglądałem co noc 1 odcinek i... myśle że ten 24 styczeń to rozpoczęcie mojego życia ;*

I tak przez Cupcaks'y zostałem Bronym... wiem bardzo źle i stasznie, ale... wszystko ma swój początek, i niekoniecznie musi być miły i wesoły, ale dla mie był to fajny i ciekawy filmik który mi się bardzo podobał :shrug2:

Wow.. niezła historia :3.hejter zamienia sie w brony'ego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1% (lub nawet mniej) bronych/pegasis zaczęła od tej strony co ja (nie chodzi o strone internetową)

 

Może nie byłem ogromnym hejterem kucyków pony, ale hejtowałem ludzi którzy to oglądają, wtedy nie wiedziałem nic o bronych, ale miałem (i mam kolege) który nagle zaczął gadać o kucykach pony, coś typu: to jest fajne jak poniacze! ja i moi koledzy krzywo na niego patrzyliśmy i się z niego śmialiśmy, a on odwzajemniał krzywym wzrokiem, i mówił - przecierz kucyki pony są fajne! a my jeszcze bardziej się śmialiśmy. On tego nie ukrywał, że lubi kucyki pony i najprawdopodobniej cała ta jego "fobia" zaczęła się od JJayJokera którego nie lubiłem. Instalował mody związane z mlp i nic sobie z tego nie robił.Raz wysłał mi filmik z kucykami z którego się śmiał a ja z niego.

 

Jak wiadomo, po słowach nad moim avku, intresuje się wszystkim związanym z tematyką creepy. Pewnego dnia (w grudniu 2013) zobaczyłem pewien filmik Top 22 Non Gaming Creepypastas czy jakoś tak, i w pewnym urywku zobaczyłem Cupcakes, nie mówie co tam było bo to tematyka gore, ale powiem tyle, że Pinkie Pie robiła coś złego ;p

 

Zaczołęm się tym bardziej interesować, i oglądałem różne "chore" rzeczy ( Największym uczuciem darze utwór: Rainbow Factory ) Wysłuchałem swojego pierwszego fica: właśnie Rainbow Factory przez miśka2000. I w styczniu ( 24 ) obejrzałem pierwszy odc.MLP:FiM i mniej więcej wyglądałem tak :wut: , i bałem się, że się stane jak mój kolega, ale oglądałem co noc 1 odcinek i... myśle że ten 24 styczeń to rozpoczęcie mojego życia ;*

 

I tak przez Cupcaks'y zostałem Bronym... wiem bardzo źle i stasznie, ale... wszystko ma swój początek, i niekoniecznie musi być miły i wesoły, ale dla mie był to fajny i ciekawy filmik który mi się bardzo podobał :shrug2:

 

Więc jednak jest jakaś nadzieja, że hejterzy dadzą się nawrócić i nie będą ślepo hejtować całe życie ;w; Aż ci dam za to plusa. 

 

A co do Cupkakes..Pinkamena w takiej wersji is one of best ponies. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow.. niezła historia :3.hejter zamienia sie w brony'ego

Też kiedyś miałem podobnie,nawet nie wiedziałem jaki błąd popełniałem patrząc krzywym okiem na kuce.

To był Wielki błąd!.


Więc jednak jest jakaś nadzieja, że hejterzy dadzą się nawrócić i nie będą ślepo hejtować całe życie ;w; Aż ci dam za to plusa. 

Pewnie że się dadzą tylko nic na siłę,co inteligentniejsi się nawrócą,pomyślą-skoro to takie popularne to w tym coś musi być!

Potem obejrzą kilka filmików o kucowej tematyce,parę odcinków i tyle.....zamarzyłem się  :lol:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moje pierwsze spotkanie z kucykami miało miejsce rok temu. Przeglądałem sobie ulubione filmy z transformers na YouTube i patrzę na tytuł Rainbow Dash vs G1 Starscream. Z transformerami dorastałem i na nich się wychowałem. Oj jak bardzo byłem wściekły na to niebieskie małe coś robiące jakieś tęczowe akrobacje. Pomimo mojego zamiłowania do kreskówek z wartościami i humorem, i do dubbingu pomyślałem sobie: -takiego wała nie oglądam kucyków.

Unikałem ich jak ognia w internecie. Wiem wiem głupi byłem.

Pół roku później dziewczyna się mnie pyta czy wiem kto to Rainbow Dash. Ja mowię że chyba kojarzę a w głowie pojawił się tytuł filmiku.

Podesłała mi pierwszy odcinek iiii zniknąłem na parę godzin w Equestrii. Od tamtej pory zgłębiałem fandom, a nie dawno trafiłem na to forum.

Pozdrowienia dla Bronies i Pegasisters.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje pierwsze spotkanie z kucykami miało miejsce rok temu. Przeglądałem sobie ulubione filmy z transformers na YouTube i patrzę na tytuł Rainbow Dash vs G1 Starscream. Z transformerami dorastałem i na nich się wychowałem. Oj jak bardzo byłem wściekły na to niebieskie małe coś robiące jakieś tęczowe akrobacje. Pomimo mojego zamiłowania do kreskówek z wartościami i humorem, i do dubbingu pomyślałem sobie: -takiego wała nie oglądam kucyków.
Unikałem ich jak ognia w internecie. Wiem wiem głupi byłem.

Ciekawi mnie ile jeszcze Bronies powstało w ten sposób. (też kiedyś unikałem kucy ale po jakimś czasie przyzwyczaiłem się,obejrzałem kilka odcinków,spodobało mi się i oto jestem! :brohoof:

Już nawet nie pamiętam jakie były moje pierwsze filmiki na YT z kucami które widziałem,bo jest tego dużo.

Ale SERIO polubiłem ten serial po tym jak poznałem pewną postać z Mane 6 (tak,tak patrz- avek :lol: )

No,co,prawie identyczny charakter do mojego,nieustraszona,itd itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku miałem bardzo neutralny stosunek do kucyków. Mam prawie 4 letniego przyrodniego brata, kiedyś w odwiedzinach gdzieś między harmidrem widziałem urywki jednego odcinka w tv puszczonego dla niego. Szczerze to nie porwał mnie ale RD mi wtedy zapadła w pamięć (w ogóle długi czas myślałem, że RD to "on"). Z czasem szukałem sobie różnych artów z nią i innymi. W ostatnim tygodniu wakacji widziałem kilka przeróbek i postanowiłem, że obejrzę trochę odcinków. Szczerze z początku nie porwało mnie, dopiero 3 albo 4 odcinek z AJ mi się spodobał. I tak jakoś w połowie września zmęczyłem pierwszy sezon. Drugiego już nie miałem ochoty oglądać bo stwierdziłem, że oceniłem tą bajke na wyrost, jest dość nudna w wielu momentach, szczególnie z CMC. Podczas przeglądania bardzo fajnego dzieła trafiłem na to forum. Z początku pomyślałem <kurcze ponad 4 tysie zarejestrowanych użytkowników i lubią arty z kucykami, na pewno gdzieś będzie taki co podzieli inne moje zainteresowania>.

W związku z tym, że lubie arty ale nie lubie serialu niezbyt uważam się za broniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz natknąłem się na MLP nie wiedziałem co to jest, nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Jakim cudem? Na joemonster pojawiło się zdjęcie z serii: "co tu jest nie tak"? A tam jakiś pluszowy jednorożec (teraz wiem, że to Lyra). 

 

Pierwsze zdjęcie - pluszak jak pluszak

 

Drugie zdjęcie - dalej nic, zwykły pluszak

 

Trzecie zdjęcie (od strony zadu) - pluszak...ja tam nic nie widzę

 

Czwarte zdjęcie - pod ogonem jest... dziura  :rarityderp:  Autor pluszaka, twierdzi, że na dłoń...  :sick:  Aha... jasne

 

Uwaga... ktoś... to... kupił. I to za konkretne pieniądze (google twierdzi, że ponad 700$!!!). 

 

A odpowiadając na pytanie: dwuczęściowa parodia > 30s odcinka z polskim dubbingiem > angielskie odcinki > czasy obecne

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło to się od wizyty kolegi, pokazał mi ,,Happy Tree Friends'' xD I potem zobaczyłam to, mina Twilight Sparkle z odcinka pierwszego na YouTube, to był klucz do zostania pegasis. Mój skucykowany przeze mnie brat, fan RD, powiedział że jego kolega to oglądał. Ja myślałam, że to coś jak HTF, przemoc itp xD I chciałam go nastraszyć włączając to. No ale ten pierwszy odcinek okazał się zbyt bardzo wciągający, iż obejrzałam kolejne odcinki i stałam się mega fanką. Następnie przez szkołe zapomniałam o MLP, aż kiedy ma siostra cioteczna i 15 letnia jej siostra mi to pokazały, że oglądają, powróciłam do oglądania kuców i EQG, które się akórat pojawiło :D No to tyle.

post-5818-0-91695200-1400930191_thumb.pn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło się podobnie jak u wielu nowych Bronych/Pegasis.

Na początku oglądałem rożnego rodzaju przeróbki rożnych kreskówek np Byliśmy Herosami itp.

W końcu zobaczyłem przeróbki by "StalinCHWC" Z MLP.

Po czym obejrzałem parę odc. Przez cały czas myśląc co ja oglądam?

Lecz po pewnym czasie na Wikipedii znalazłem wzmiankę o Bronies i zagłębiłem się bardziej w ten temat i znalazłem to Forum.

Najpierw  nie wiedziałem co ze sobą zrobić ale po jakimś czasie wziąłem udał w Evencie Pinkie Pie , potem zabrałem się za fanart na końcu z Quiz Pinkie Pie.

I tak już poszło 27 minie pół roku jak jestem na fandomie.

Teraz wybieram się na MLK .

Fandom MLP jest dla mnie dość niezwykłą przygodą która wciąż mnie zaskakuje i oby tak dalej.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pewnego pięknego czy tam brzydkiego dnia (już nie pamiętam... z resztą tak jak nie pamiętam dokładnej daty) z końcem sierpnia czy tam z początkiem września 2013 roku wpisałam sobie w wyszukiwarkę Rainbow Dash. Wpisałam to tak dla jaj....nwm nudziło mi się? W każdym razie już wcześniej miałam styczność z tym imieniem(miałam figurkę o tej nazwie z g3(tak wiem straszne) z dzieciństwa). Widywałam też na tzw.Howrse avatary ludzi z kolorowymi kucykami(czyli akurat z g4)W wynikach wyszukiwania w google grafika pojawił się zupełnie inny kucyk... taki podobny do tych na avatarach ludzi w necie! Kiedy wpisałam swoją RD w wyszukiwarce natrafiałam po kolei na róźżne strony typu mlp wiki itd. Dowiedziałam się o istnieniu fandomu i tego serialu. Wiedziałam już o co kaman i nieco obspoilerowana zaczęłam oglądać od samego początku odcinek za odcinkiem.Serial okazał się być ujmujący..Rainbow stałą się moją ulubioną postacią i autorytetem. Zagłębiłam się w MLP... Noi co dalej to wiadomo.... ZOSTAŁĄM PEGASISTER!!! :soawesome:

 

Oto moja niezmiernie ciekawa lub jak kto woli nieciekawa historia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Heh. Uznacie mnie za wariata... TAK! WY BRONIACZE I PEGASIS uznacie mnie za wariata. Jestem posiadaczem tulpy... (więcej info na tulpa.info.pl) Sarren mnie nakłonił. I'm craaaaaazy. Pójdzie za to do piekła. Ja też.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dawno nie byłem na tym forum, więc coś napisze. Na przełomie maja/czerwca 2012 roku byłem sobie fanem przeróbek StalinaCHWC i pewwnego razu wstawił sobie przeróbkę z MLP. A, że było późno to odłorzyłem ją sobie na potem. Gdy naszło już to potem obejrzałem ten twór i uznałem, że fajny. Potem kilka dni temu przełączałem sobie tv natrafiłem na początek odcinka pierwszego sezonu o tym jak m6 opowiadały o zdobyciu swoich CM. Cały odcinek oglądałem z miną niczym z meme "bitch please" i postanowiłem dla beki obejrzeć je od początku. Deklarować się jako brony zacząłem w przesilenie letnie 2012, dlatego też jestem solarny. Pierwszy mój meet był na początku lipca. Był to Ponynight v2.0. Przedtem patrzałem na YT jak wyglądają meety i widziałem jedną z recenzji gurgiego z jednego krakowskiego. Na meecie względnie cicho siedziałem na uboczu. Atmosfera na nim była bardzo fajna, fajniejsza niż wiele obecnych. Mój pierwszy group hug niezbyt mi przypasował, bo przed dołączeniem do fandomu byłem antyspołecznym faszystą, który bije ludzi drutem kolczastym :v. 2 i dalsze meety zmieniały moją osobowość na bardziej potulną i dobrą i oto jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przestałem oglądać bajek, zawsze to lubiłem i zawsze będę lubił. Na forum o Mortal Kombat poznałem jednego znajomego, z którym czasami rozmawiamy przez GG. Po pewnym czasie zaczął mi wysyłać trochę rzeczy związanych z MLP. Trochę inna tematyka niż Mortal Kombat :D Ale że nie lubię zbytnio oglądać filmów w komputerze, a nie miałem kanału, na którym kucyki leciały, to nie wnikałem w to zbytnio. Po pewnym czasie przeczytałem sobie parę fanficków (wgrałem sobie je do telefonu i czytałem w czasie jazdy autobusem do pracy). Spodobało mi się. Niedawno dowiedziałem się, że moja idolka śpiewa jako Pinkie Pie w 4 sezonie MLP (wiem, że wiele osób jest bardzo niezadowolonych z jej udziału, poczytałem trochę opinii na forum. Ale ja zawsze miałem taki gust, którego nikt nie podzielał, więc się tym nie przejmuję). Więc z jej powodu zacząłem oglądać trochę więcej. I to też był dla mnie taki bodziec, żeby się tu zarejestrować.

Czy jestem Bronym? Sam nie wiem. Serial jest fajny, ale nie zachwycił mnie bardziej niż np. Domisie (które bardzo lubię). Ale lubię go oglądać, czytam fanficki, więc tu jestem. Na razie nadal go poznaję, jeszcze dużo odcinków przede mną, dlatego na razie udzielam się raczej w ,,okołokucykowych" tematach, a nie dotyczących bezpośrednio samego serialu. Jak poznam go lepiej - niewykluczone, że napiszę więcej o samym serialu.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia jest dość nietypowa :P

Otóż o MLP dowiedziałem się z zapowiedzi maratonu JJay'a z okazji 100k widzów prawie 3 lata temu. Wtedy byłem takim "internetowym nowicjuszem" (o ile można użyć takiego określenia) i nie odwiedzałem wielu portali internetowych. Ograniczałem się praktycznie do samego YouTube więc jakoś umknął mi cały fenomen poniaczy.  Jednak jak to często bywa po prostu zapomniałem o tym całym maratonie. Po fakcie obejrzałem kilka wycinków z live oraz kilka pierwszych odcinków. Sam serial spodobał mi się jednak po czasie jakoś o tym zapomniałem.
No i tak minęło trochę czasu oraz zaczęły się wakacje. Pech chciał, że podczas burzy piorun uderzył kilkanaście metrów od mojego domu i spalił część urządzeń elektronicznych. Miesiąc wakacji bez kompa - koszmar nerda :P Żeby nie było nieporozumień dużo czasu spędzałem na wolnym powietrzu ale mimo wszystko doskwierała mi nuda. Tak czy siak chciałem mieć jako taki kontakt ze światem zewnętrznym, a jedyną opcją było używanie laptopa mamy. No i tutaj ponownie przypomniałem sobie o MLP. Jako że mam małą siostrę puszczałem jej kilka odcinków pierwszego sezonu dziennie i przy okazji sprawdzałem aktualności w sieci. No i właśnie to wciągnęło znów wciągneło mnie w świat kuców.
Po odzyskaniu komputera nadrobiłem resztę pierwszego i cały drugi sezon no i tak już zostało do dziś :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W sumie to dzięki mojej młodszej siostrze stałem się fanem MLP. Moja siostra oglądała kucyki, więc chcąc nie chcąc puszczałem jej na moim komputerze odcinki na youtubie. Byłem zmuszony też je oglądać, ale akurat te kucyki wywarły na mnie dobre wrażenie. Kiedyś pięknego nudnego wieczoru postanowiłem z ciekawości obejrzeć parę odcinków. I to wszystko.  :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś trzy lata temu dowiedziałem się o istnieniu fandomu. W tamtych czasach grałem jeszcze w Minecrafta i właśnie na serwerach multiplayer spotkałem Bronych poraz pierwszy. Nie interesowało mnie jednak wcale co w MLP widzą, więc po prostu to olewałem. Jakieś dwa i pół roku później na forum o pewnej grze nagle zaczęła się fala hejtu na Poniacze, sam je również hejtowałem chociaż w zasadzie nawet nie wiem czemu. Jednakże, niedawno nastąpił swego rodzaju przełom. Zaintrygowany serialem oraz fandomem poszukałem informacji na ich temat na Know Your Meme, YouTubie oraz Nonsensopedii. Później zacząłem przeglądać Derpibooru, następnie obejrzałem sobie przeróbkę StalinaCWHC. Postanowiłem w końcu obejrzeć oryginalny serial by zobaczyć czy naprawdę jest taki dobry. Poprosiłem znajomego Bronego o link do pierwszego sezonu, obejrzałem pierwszy, potem drugi odcinek, i tak oglądałem sobie po kolei. No i tak zostałem fanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ohh... szkoda, że dopiero teraz natrafiłam na ten temat. Ale wiecie jak to mówią: Lepiej późno niż wcale :1xkfz: 

A co do samego tematu.

Moja przygoda rozpoczęła się gdzieś... hmm... niech chwile pomyślę...

Jakieś... 1,5 roku temu może nawet więcej, kto wie :lunathink: A wszystko dzięki mojemu upodobaniu do parodii :derp6:

Od jakiegoś czasu oglądałam parodie od StalinaCWHC. No i... jedna z nich z bohaterami z tego właśnie serialu strasznie mi się podobała. Oglądałam ją po parę  razy w kółko :twiblush2:  Aż... zadałam sobie pytanie: Co to jest właściwie za bajka?

A musicie wiedzieć, że od dziecka AŻ DO TERAZ po prostu uwielbiam oglądać wszelakie animację :derp2: 

W końcu ciekawość wzięła górę. Zaczęłam od samego początku, czyli dwóch pierwszych odcinków. Nie byłam sceptyczna co do serialu tak jak niektórzy bronies... to pewnie dlatego, że w pewnym sensie mam trochę dziecinne upodobania :twiblush: No... ale obejrzałam jeden odcinek, drugi, trzeci, czwarty. I w ten sposób w bardzo krótkim czasie udało mi się ogarnąć dwa sezony :fluttershy5: Pamiętam, że gdy zaczynałam oglądać wchodził chyba chwile później polski dubbing do sezonu drugiego.

Szczerze? Nie pamiętam w jaki sposób natknęłam się na to forum i inne "kucykowe" stronki, ale byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem ilości osób, fanów tej animacji. Przez jakiś czas byłam zwyczajnym broniakiem, który śledził nowinki i czekał na kolejne sezony. W sumie... dalej trochę tego typu fanem jestem. Ale gdzieś od roku, tak na oko, zaczęłam rozwijać swoją kreatywną stronę w fandomie. Moim pierwszym krokiem w tym kierunku był mój pierwszy fanfik "Kindness and Loyalty", który jakimś cudem został przeze mnie ukończony. Obecnie mam parę pomysłów na inne "opowieści", ale dokładnie w tym momencie skupiam się w dużej mierze na rysowaniu. Bliskie osoby widzą jak bardzo poprawiłam zdolności w przeciągu paru miesięcy, chodź... tak naprawdę aż tak wiele rysunków nie narysowałam. A jeśli już mowa o bliskich i o ich opinie na moje "inne zainteresowanie". Widzę, że nie do końca mnie rozumieją w tej kwestii, ale też widzą, szczególnie moja mama, że w jakiś sposób rozwijam siebie przez tą fascynacje kolorowymi taboretami :fluttershy4: 

Sam fandom uważam osobiście za wspaniałą sprawę. I nie zamierzam z nim kończyć. Przynajmniej jeszcze przez dłuższy okres czasu :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja jestem pegasis od...wow, to już będą ze trzy latka. Obejrzałam odcinek na minimini, "Ślub w Canterlocie". Po odcinku wyłączyłam telewizor, i...CHCĘ WIĘĘĘĘĘCEEEEJ!!!! Zaczęłam oglądać, rysować kupować...wszystko z MLP :pinkie2: Mój tata to nawet ze mną ogląda :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy miałam (chyba XD) 5 lat oglądałam masę odcinków starszych generacji. Była dłuuuuuga przerwa, ok 5 lat... Taką prawdziwą pegasis stałam się 2 lata temu. Zaczeło się od oglądania artów innych w google grafika, pózniej zaczęłam je rysować *rysunki wyglądały okropnie*. Facebookow'a grupa i do tego czasu jestem w fandomie  :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...