Skocz do zawartości

Klasa prof. Fluttershy


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Green uśmiechnęła się lekko w stronę Twig'a i po chwili rozejrzała się po klasie. Jej uwagę przykuła skulona Shine. Zielona klacz sama jeszcze nie otrząsnęła się całkowicie po tym, jak smok podniósł głos. Westchnęła cicho i wbiła wzrok w ławkę. Nie chciała zadawać pytań, żadnych nie miała. Nawet nad nimi w tym czasie nie rozmyślała, była zajęta głosami roślin, które krążyły po jej głowie. Były raczej szczęśliwe, gdyż Darkamena niedawno je podlała. To dobrze. Spojrzała w przód. Zaczęła rozmyślać nad pytaniami, które mogłaby zadać. Na tę chwilę żadne nie przychodziły jej do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z korytarza dobiegł tętent kopyt, po chwili coś przebiegło obok drzwi i dało sie słychać stłumione łupnięcie o posacke. Chwile później przez drzwi wszedł lekko zdezorientowany czarny kuc z ciemno brązową grzywą.

-przepraszam za spóźnienie pani profesor...

urwał widząc że przed biurkiem nie siedzi profesor Fluttershy tylko jej asystent smok

-prosze pana...

poprawił sie

-musze sie jeszcze przyzwyczaić do wczesnego wstawania.

zobaczył że ławka w drugim żedzie przy oknie jest wolna i ruszył w tamtą stronę chwiejnym krokiem 'widocznie nadal był zdezorientowany po niewyrobieniu się na zakręcie przy drzwiach’

-coś ciekawego mnie ominęło

zapytał gdy usiadł przy oknie

[sory że tak późno ale długo wątek był nieaktywny i przestałem go sprawdzać]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkie spojrzała w stronę Lonley. Widziała że klacz chce, by nikt na nią nie patrzył .

-Będziemy mieć w klasie szarą myszkę. - pomyślała.

Następnie jej wzrok padł na nowo przybyłego kucyka. Uśmiechnęła się do niego i spytała:

-A zdradzisz nam swoje imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonley podniosła się i spojrzała na Darkie.

Po chwili spojrzała na Pana Smoka, wzięła się w garść, wstała z ławki.

Zaczęła mówić.

-Nie jestem przekonana czy, obecni tutaj zgadzają się na Pana Krzyki. Niech Pan pomyśli ile robi pan tym przykrości.- zbliżyła się do Smoka.

-Jeśli nadal będzie pan krzyczał, to ja bardzo przepraszam, ale może mnie pan wypisać z klasy- Trochę głośniej powiedziała Lonley.

Wróciła do ławki i znów cichutkim głosem powiedziała.

-oh...i mam nadzieję iż nie uraziłam Pana tymi słowami- i znów zakryła się kopytkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi klasy otworzyły się. Do klasy pełnej znanych i nieznanych mu kucyków wszedł Shylitude. Spojrzał na Pana Smoka po czym zapytał:

-Co prawda, poprzedni lekarz zabronił mi uczęszczania na zajęcia, ale przed napisaniem dokumentu wypił zbyt wiele cydru i wkradło się w niego kilka błędów. Na szczęście po ostatnich wypadkach - to jest posłaniu ogiera na salę porodową, a ciężarnej klaczy do poczekalni stracił pracę.

Nowy lekarz po przeprowadzeniu zezwolił mi na udział w zajęciach, pod warunkiem że nie będą zbyt intensywne. Mam pytanie - czy mógłbym odzyskać status ucznia/studenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do klasy wchodzi Jej Majestat, Diament Nocnego Nieba, Współwładczyni Equestrii, Księżniczka Nocy - Luna.

Z okazji Tłustego Czwartku postanowiliśmy przynieść wam te oto słodycze prosto z prywatnej spiżarni mojej siostry naszych zapasów, byście mogli się poczęstować.

Jeśli coś zostanie, odnieście proszę do zamkowej kuchni. Nie krępujcie się, są pyszne.

tower_doughnuts_470x352-300x224.jpg

Bierz tą łapę Arjen...

h0zzHyy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pączka... te nabite na róg również... i te wyniesione za pomocą magii :flutterblush:

Hmm... nie będę wredota i nakarmię dzięcioła, który dobija się do słodkości stukając w okno. Lepiej oddać pączka niż wstawiać szybę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green ukłoniła się przed księżniczką Luną podchodząc do niej, wzięła ostrożnie jeden pączek i ugryzła. Pyszny.

- Dziękuję. - szepnęła.

Usiadła w ławce i spokojnie dokończyła jedzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Shine pokłoniła się przed Księżniczką Luną* Dzi-dzień dobry Księżniczko. Umm... Cieszymy się wszyscy, że przyszłaś i... Umm... Dziękujemy za pączk. *wzięła jednego pączka i niepewnie się uśmiechnęła*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!... ponczki - rzuciłem się do stolłu i odrazu ugryzłem jednego, nagle przypomniałem że nie jestem sam więc przęknołem szybko i lekko zmieszany powiedziałem kłaniając się - to znacy... Dziękuję wasza Wysokość są wyśmienite

[jak zwykle wlazłem na forum trohe zapuźno]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*DiceMuz Teleportuje się idealnie tak blisko ciastek ze na róg nabiły się 3 doutle*

-Przepraszam ale od loch..znaczy mojego pokoju jest masa drogi więc się teleportowałam-

*Oczywiście napisała piosenkę...każdy chyba wie jaką a to podpowiedz..Wierze jej Czy nie Wierze (xD)*

-Siada w ławce i skulona myśli o....ciastku-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shylitude teleportuje się do klasy w koszulce z napisem " ASOT600 Expedidion. Turn the world into a dancefloor!" . Jego uszy są czerwone, a na głowie i grzywie widać odciśnięty pałąk od słuchawek. Rozgląda się po klasie i widząc zdziwione spojrzenia kolegów i koleżanek odpowiada:

-Przepraszam, ale wczoraj prawie całą noc słuchałem relacji na żywo z wspaniałej imprezy... jestem trochę śpiący (zieeew) Aha.. mój opiekun djsound powiedział, że już jutro będzie kolejna relacja. Tym razem około 2:00. Ale i tak dopiero od 7:45 rano zagrają ci najlepsi. Pobudka o 7:00, powrót na Ziemię... odeśpię to za miesiąc gdy to szaleństwo się skończy. Prosił mnie abym was wszystkich zaprosił.

Shy, podszedł chwiejnym krokiem do ławki, usiadł na swoim miejscu i padł jak zabity. Zasnął, ale nie chrapał :lazyrainbow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

*Do klasy wchodzi Bellamina, przeglądając plik kartek*

- Przepraszam, że przerywam zajęcia, pani profesor. Mam ważne ogłoszenie.

Uczniowie!

Jak zapewne wiecie, zbliża się termin biwaku. Wycieczka będzie miała formę podróży po kilku miejscach Equestrii, których lista na razie pozostaje miłą niespodzianką. Proszę o przygotowanie niezbędnego ekwipunku. Miło by jednak było, gdyby Was bagaż nie wyglądał tak:

Rarity_classic_moment_S3E6.png

Miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Z okazji dzisiejszego dnia [dnia kobiet] chciałbym ofiarować wszystkim kobietom w naszej klasie ten oto prezent - wyczarowuje doniczkę z ziemią i małą kiełkującą roślinką - mam nadzieję że wraz z tym jak ta oto roślinka będzie nam tu kwitnąć tak i wy będziecie pięknieć,a teraz coś tak na... em... teraz. - na stole wylądował talerz z...

karta postaci Anathiela dawniej Rubinka.txt

Miłego dnia kobiet.

(niestety dość późno to napisałem ale lepiej późno niż wcale)

post-2675-1366225030783_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...