Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Tak więc, zaczęłoby się jak w starej dobrej bajce, albo telenoweli. Twi uczy się bycia księżniczką (typowo lekcje z działu "Noszenie książek na głowie - podstawy" oraz "Którym widelcem mam zjeść tą przeklętą zupę"). Jeśli to jej nie wykończy mamy wiele innych wariantów takich jak:

- praca mnie przerasta

- nie mam na nic czasu

- nie mam czasu dla przyjaciółek (przez natłok zajęć, spotkań itp.)

- przyjaciółki dziwnie się przy mnie zachowują

- oddalam się od przyjaciół

- Spike poszedł w odstawkę

Ta , to jest dobry sposób na zgrabne odalikornirzenie ( chyba tak to sie pisze ) Twilight a przy okazji materiał na dwa lub trzy pierwsze odcinki , po czym Twi zrezygnuje z bycia Księżniczką z któregoś z ww powodów chociaż ja stawiam na wszystko na raz , fani zadowoleni , wszystko gra .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Przepraszam że niawiązuje wszystko do alkoholu)

Wódka się kiedyś skończy ale jak ma się siły to pójdzie się po nową, lecz monopolowy może być już zamknięty. A z serialem może być podobnie... albo ciach odrazu za szkrzydła albo "monopolowy zamknięty" :P A najgorsze jest to że niewiemy do kiedy jest czynny ten monopolowy

Szczera prawda, święta prawda i sama prawda. Sam bym lepiej tego nie ujął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu... "Cześć Księżniczko Celestio, nie mam czasu na bycie Księżniczką bo w ten sposób zaniedbuję przyjaciół, wracam z powrotem do nich, Twoja wierna uczennica (Księżniczka) Twilight Sparkle."

Może najpierw będzie w Canterlot, może zmieni zdanie i wróci do Ponyville (jakoś przekona Celestie), ale skrzydła raczej zostaną jej na zawsze, będzie alicornem lecz bez tytułu jak już. Nie może być inaczej.

Nie można jej "odalicornować", bo to było jej przeznaczeniem. Ma się cofnąć w nauce z powodu iluś % Bronies?

Wyobraźcie sobie, że jesteście pracownikami miesiąca najpierw jednego, później następnego i tak dalej. Nagle otrzymujecie awans na zarządce. Część waszych klientów jest oczywiście niezadowolona, bo nie dogodzi się każdemu, zawsze musi być jakiś minus. Ale z drugiej strony pracowaliście długo i ciężko by to uzyskać, możecie teraz dodać szerszy wachlarz usług by było ciekawiej, by firmę ożywić, wasi przyjaciele są dumni. I tak po prostu po kilku dniach zrezygnować? Można się przenieść do pracy w domu zamiast w biurze, ale nie po to traciliście czas, żeby teraz rezygnować.

Każdy medal ma 2 strony, zamiast patrzeć na tą złą, przeródźcie na tą drugą, lepszą.

Ewentualnie może być tak: Czarny charakter ma przyjaciół Twi, w zamian za nich chce całą moc Twi, w tym skrzydła itp., itd. , więc ona mu je oddaje, udaje jej się odzyskać np. 60% swojej mocy, ale reszta uległa zniszczeniu podczas walki z tym zUym i znów musi się uczyć by osiągnąć jakiś cel... Chociaż to i tak by sensu nie miało, bo do czegoś Twi musi dążyć, w tym wypadku znów do bycia Twilicornem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ToffiLove

Wiesz, ja tak sobie czytam te posty na tym forum i doszedłem do wniosku, że dopiero nowy sezon przekona ludzi, że Twilight zostanie alicornem na wieki wieków. ;) Choćbyś nie wiem jakich argumentów używał to jest jak walka z wiatrakami. :P Mi samemu na początku nie podobała się wizja Twilicorna, ale przyzwyczaiłem się i teraz zaczynam ją darzyć sympatią z tego powodu że coś osiągnęła w swoim kucykowym życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta , tylko wiesz że są trzy wyjścia :

Albo Twi zostanie odalikorniona i serial będzie dalej toczył się swoim torem .

Albo zostanie alicornem i będziemy mieli mane 5 co będzie wyglądało tak jakby człowieka skrócić o 1/6 .

Albo po prostu w 4 sezonie dashie zostanie Wonderbolt , rarity otworzy sklep w Canterlocie , czyli krótko mówiąc spełnią swoje marzenia i serial się skończy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wykluczacie życie Twilight ze swoimi przyjaciółmi? Przecież może być alicornem i mieszkać w Ponyville tak jak to było dotychczas, a z resztą w 1 odcinku 4 sezonu się dowiemy, a może nawet wcześniej bo jak zawsze będzie jakieś promo, czy wyciek piosenki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wykluczacie życie Twilight ze swoimi przyjaciółmi? Przecież może być alicornem i mieszkać w Ponyville

Heh nie wiem ile mam razy pisać, że Tara Strong powiedziała, że Twilight zostanie w Ponyville i będzie z przyjaciółkami. Nie wiem po co jeszcze wałkujecie ten temat.

A wracając do teorii spiskowych to coś wyczytałem na Equestria Daily. http://www.equestriadaily.com/2013/02/unicon-2013-panel-writers-room.html Nie jestem zbyt dobry w angliku i jak ktoś coś ciekawego z tego wychwycił i przetłumaczył to by było fajnie.

Z tego co ja zrozumiałem na początku sezonu 4 ma wszystko kręcić się wokół Twilight i jej bycia kśiężniczką. Obawy i wiele pytań odnośnie "księżniczkowania". Odcinek z Rarity w roli głównej został potwierdzony. I jak też zrozumiałem, że powrót Sombry jest nie możliwy ponieważ go "wykończyli".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem ile mam razy pisać, że Tara Strong powiedziała, że Twilight zostanie w Ponyville i będzie z przyjaciółkami. Nie wiem po co jeszcze wałkujecie ten temat.

To może daj link do wywiadu, tweeta czegokolwiek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... według mnie jeszcze jest nadzieja z jednego prostego powodu. Czemu nie wypuszczono od razu całego odcinka tylko podzielono go na 3 części, a dwie z nich pojawią się nie wiadomo kiedy? Moim zdaniem twórcy chcą wstrzymać się z finałem, poczytać parę opinii i dopiero potem podjąć ostateczną decyzję.

A co do teorii spiskowych. Discord był potrzebny Celestii aby zmienić Twilight w alicorna, czy do czegoś innego? Nie pojawił się w ostatnim odcinku, więc może Celestia chowa go do czegoś większego? Wojna? Krucjaty? To byłoby zbyt piękne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej po prostu chcieli zakończyć ten krótszy sezon niezłym cliffhangerem, w których to amerykańce tak bardzo się lubują xd

A tymczasem na Uniconie padła kwestia tej dodatkowej gwiazdki przy znaku Twilie.

Meghan McCarthy: There is no new mane character.

http://www.reddit.com/r/mylittlepony/comments/193oqy/the_extra_star_on_twilights_mark_was_not_scripted/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight już wcześniej miała 6 gwiazdek przy uroczym znaczku.

S03E13_131.png.

Ja myślę, że te sześć gwiazdek(czyli sześć klejnotów harmoni) łączy siódemkę czyli przeznaczenie związane z byciem księżniczką. Możliwe jest również, że animatorzy popełnili błąd i dorysowali jeszcze jedną (nie umieją liczyć? :cadance4:)

Sądząc po tym, że Twi znowu ma 5 białych gwiazdek + różwową gwiazdę przedstawiającą magię, to myślę, że to po prostu był błąd.

S03E13_248.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby może być to błąd, ale 6 gwiazdek jest też na proporcach podczas samej koronacji.

nBnWzLH.jpg

Z jednej strony może być to błąd, ale z drugiej... walnąć trzy razy? (gwiazdki w oczach, na niebie i na proporcach)

Szczególnie że między tymi kadrami jest normalne 5 gwiazdek na CM Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą dodaną gwiazdką to naprawdę dużo pisze się w necie. Teorii jest też od groma. Może być to błąd animatorów, może to było specjalne zagranie z ich strony, aby pomieszać nam w głowach. Teorii o nowej postaci też nie brakuje, ale cóż... czas pokarze. Chociaż sądzę, że raczej w składzie mane6 nie będą mieszać i do tego na pewno nie będą kogoś z tego składu usuwać. Jedynie mogą kogoś dodać chociaż i tak dla mnie to mało prawdopodobne.

Prawdopodobnie pojawi się jakiś kucyk w masce (jednorożec) skoro wystąpił w linii zabawek. Tak samo było z Twilicornem.

To, że pojawiła się nowa figurka nie znaczy od razu, że taka postać zawita w serialu. Jak czytałem było kilka figurek postaci, których w serialu nie raczyliśmy zobaczyć. Ale wiadomo co nowy kucyk, nowa zabawka to rodzą się nowe teorie spiskowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM Twi przecież nie robią od nowa w każdym odcinku, często zdarza się tak, że ktoś ma czyjś znaczek (jak w 12 odcinku sezonu 3 Pinkie Pie miała znaczek Twilight przez błąd xd). Narysowali gwiazdkę, zapomnieli że miało być 5 mniejszych, bo 6 się lepiej rysowało, lepsze rozmieszczenie było. Bądź też z przyzwyczajenia brali stary CM Twi po przemianie, w co wątpię, bo nie dać ani razu 6 gwiazdek na jej boku?

Co do nowej zabawki: przez znaczek przypomina mi bardziej córkę Celestii (xD), przynajmniej jakąś bliską jej rodzinę. Maska - no powiedzmy, że wystąpi w premierowym odcinku i może będzie tam bal maskowy? Albo będzie jakąś bohaterką, tak jak mane 5 nabierające Rainbow Dash jako ta Tajemnicza Klacz? Niestety pół roku trzeba czekać :/ ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...