Skocz do zawartości

Brohoof nr 10 (luty)


bobule

Recommended Posts

1. Z mojej rozmowy z Tobą, prywatnej, wyciągnąłeś jeden fragment tylko po to by mnie zgnoić. Sorry gościu, ale ja nigdy nie robię screenów podczas prywatnych rozmów i nie wykorzystuję tego przeciwko komuś. Jakbyś wkleił resztę (choć miałbyś trochę cenzurowania) to tam jasno napisałem, że jak nie clopiesz do kucy to nic do Ciebie nie mam.

2. Dałeś Avro warna - zupełnie bezasadanie, po prostu z czystej złośliwości, żeby się odegrać.

3. Ogólnie mały mam szacunek do forumowiczy, część z nich reprezentuje sobą dosyć niski poziom (strzelanie fochów bez powodu, odchodzenie z forum i wracanie po dwóch godzinach, na prawdę jest tu tylko kilka osób które szanuję).

Artykuł przepuściłem, bo jego głównym celem nie było kogoś obrażać, lecz zwrócić uwagę na to "jaki był/mógłby być fandom bez clopów", a że padły dosyć ostre słowa, cóż, lepsze ostre niż brak reakcji, czy nawet promowanie R34.

PS

Słuchajcie Avana, a zajdziecie na prawdę daleko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł przepuściłem' date=' bo jego głównym celem nie było kogoś obrażać, lecz zwrócić uwagę na to "jaki był/mógłby być fandom bez clopów", a że padły dosyć ostre słowa, cóż, lepsze ostre niż brak reakcji, czy nawet promowanie R34.[/quote']

Nie zmienia to faktu, że artykuł jest obrazą dla wszystkich ludzi, lubiących clopy, z różnych powodów. I takie coś nie powinno się tu pojawić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko *nawet*?

+ oczywiście, że był rasistowski i obraźliwy xd.

Dziękuję

Nie świadczy to dobrze o tobie,albo jesteś fałszywy pod względem kultury, albo pod względem hipokryzji, proste, ale jak chcesz, nie mam zamiaru cię pouczać mówię.Dla mnie to żałosne.

cóż, lepsze ostre niż brak reakcji, czy nawet promowanie R34

Gdybyście zastosowali tę drugą opcje nie było by żadnych problemów.A r34 nie da się promować, to syf internetu, ale niektórzy ten syf lubią i nawet ich trzeba szanować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiP ma rację. Czasopisma, gazety nie powinny, a nawet nie mogą przedstawiać subiektywnego zdania jednego z redaktorów, czy członków radia. Artykuły powinny opisywać suche fakty, a nie to, co ktoś o tym myśli. Bobul, zrobiłeś straszny błąd z tym artykułem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarreth polecam zapoznać się z tym -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Publicystyka

BiP w artykule autor po prostu użył zbyt dobitnych słów, ale nie okłamujmy się, nie jeden z nas niejednokrotnie napisał/powiedział coś zbyt dobitnie niż to wymagała sytuacja.

Takie mam też wrażenie patrząc na reakcje po artykule. Ja rozumiem jakby ten tekst znalazł się na okładce, ale on pojawił się w środku numeru i dowiedzieć się o nim można było dopiero czytając spis treści. Na prawdę ludzie, proszę o więcej dystansu do samych siebie i mniej bulwersu, a najlepiej jeszcze jakbyście zajęli się czymś bardziej pożytecznym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,To je beznadziejny argument''.:lyra3:

To jest najlepszy argument. Internet nie jest poważnym miejscem i nie należy go tak traktować.

Gazetka której nikt nie czyta stała się nagle bardzo popularna, zagrywka na poziomie Faktu ale zadziałała. Tu kogoś obrazić, potem porobić drame i już jesteśmy rozpoznawalni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat.

Proszę bardzo. Jak sam napisałeś: "chyba zbyt wiele oczekiwałem od ludzi z tego forum." - innymi słowy od wszystkich użytkowników tego forum. W tym mnie. Skąd wiesz, jakie są moje poglądy (na różne tematy), jak reaguję gdy ktoś ma odmienne zdanie niż ja, co sobą reprezentuję, czy jestem tolerancyjny (czy wręcz przeciwnie)... Mógłbym tak wymieniać. Takie wrzucanie wszystkich do jednego worka jest "be". No chyba, że faktycznie znasz wszystkich. W co wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiP w artykule autor po prostu użył zbyt dobitnych słów, ale nie okłamujmy się, nie jeden z nas niejednokrotnie napisał/powiedział coś zbyt dobitnie niż to wymagała sytuacja.

Takie mam też wrażenie patrząc na reakcje po artykule. Ja rozumiem jakby ten tekst znalazł się na okładce, ale on pojawił się w środku numeru i dowiedzieć się o nim można było dopiero czytając spis treści. Na prawdę ludzie, proszę o więcej dystansu do samych siebie i mniej bulwersu, a najlepiej jeszcze jakbyście zajęli się czymś bardziej pożytecznym ;)

Ok to ja zaraz zhejce fandom używając takich samych słów jak ten pisarz, ciekawe jaka reakcja będzie? Więcej dystansu? Nie jak ktoś mnie obraża i nie licz na wyrozumiałość, to jest zwykły HEJT! ps. proponuję lepiej czytać dodawane artykuły, niż takie byle co publikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepszy argument. Internet nie jest poważnym miejscem i nie należy go tak traktować.

Gazetka której nikt nie czyta stała się nagle bardzo popularna, zagrywka na poziomie Faktu ale zadziałała. Tu kogoś obrazić, potem porobić drame i już jesteśmy rozpoznawalni.

Ok,o tym akurat wiem,ale to nie znaczy,by pozbywać się kultury...ale ok zakończmy ten temat.

Tą opcję też podejrzewałem,w sumie się zgadzam.

Proszę bardzo. Jak sam napisałeś: "chyba zbyt wiele oczekiwałem od ludzi z tego forum." - innymi słowy od wszystkich użytkowników tego forum. W tym mnie. Skąd wiesz, jakie są moje poglądy (na różne tematy), jak reaguję gdy ktoś ma odmienne zdanie niż ja, co sobą reprezentuję, czy jestem tolerancyjny (czy wręcz przeciwnie)... Mógłbym tak wymieniać. Takie wrzucanie wszystkich do jednego worka jest "be". No chyba, że faktycznie znasz wszystkich. W co wątpię.

Napisałem,że zbyt wiele oczekuje od ludzi z tego forum,ale nie mówiłem,że wszyscy tu przebywający to jakieś negatywne odpały.Hiperbolizujesz lekko,i tak...nie wiem jakie są twoje poglądy na żadne tematy,w sumie mnie to nie obchodzi,ale osoba,która coś pisała(jak dla mnie)wykazała się co najmniej nietaktem,ale(jak już pisałem wyżej)nie ma sensu walczyć z wiatrakami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Jak sam napisałeś: "chyba zbyt wiele oczekiwałem od ludzi z tego forum." - innymi słowy od wszystkich użytkowników tego forum. W tym mnie. Skąd wiesz, jakie są moje poglądy (na różne tematy), jak reaguję gdy ktoś ma odmienne zdanie niż ja, co sobą reprezentuję, czy jestem tolerancyjny (czy wręcz przeciwnie)... Mógłbym tak wymieniać. Takie wrzucanie wszystkich do jednego worka jest "be". No chyba, że faktycznie znasz wszystkich. W co wątpię.

Psssssst! Jesteśmy kryptonazistami i co wieczór palimy krzyże po mieszkaniach, siedząc w takich białych kapelutkach.

Internet tak mówi, więc to prawda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka której nikt nie czyta stała się nagle bardzo popularna

Syskol, robienie chaosu słabo Ci wychodzi. Brohoof jest cały czas czytany i to nie tylko przez jego redakcję. Zresztą jakby nie był, to nikt by nie zauważył tego artykułu pewnie :P Więc chyba mamy się dobrze i cieszę się, że się o nas martwisz.

Ok to ja zaraz zhejce fandom używając takich samych słów jak ten pisarz' date=' ciekawe jaka reakcja będzie? Więcej dystansu? Nie jak ktoś mnie obraża i nie licz na wyrozumiałość, to jest zwykły HEJT! ps. proponuję lepiej czytać dodawane artykuły, niż takie byle co publikować.[/quote']

Ok, ale potem nam to wyślij byśmy mogli to opublikować :D Tylko damy tytuł - hejt w czystej postaci :) - ciekawe czy się ktoś obrazi :P Poza tym BiP na prawdę zachęcam - uważasz, że zrobiłbyś/napisałbyś lepiej? No to napisz, my to puścimy i wszyscy będziemy zadowoleni. To będzie bardziej konstruktywne niż dyskusja na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym BiP na prawdę zachęcam - uważasz' date=' że zrobiłbyś/napisałbyś lepiej? No to napisz, my to puścimy i wszyscy będziemy zadowoleni. To będzie bardziej konstruktywne niż dyskusja na forum.[/quote']

KAŻDY NAPISZE LEPIEJ! Wystarczy napisać największą durnotę i unikać obrażania i poniżania innych....i już jest dobry artykuł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syskol, robienie chaosu słabo Ci wychodzi. Brohoof jest cały czas czytany i to nie tylko przez jego redakcję. Zresztą jakby nie był, to nikt by nie zauważył tego artykułu pewnie :P Więc chyba mamy się dobrze i cieszę się, że się o nas martwisz.

Gdyby był czytany tylko przez redakcje to by było naprawdę słabo...aż mnie korci by się was spytać ile ludzi was czyta?Nie przegląda,ale naprawdę czyta?200/300?Raczej nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oczekiwać wyników typu tysiąc czy dwa tysiące dla internetowej gazety działającej w tak ścisłej tematyce.

Nasz Polski fandom mały nie jest, ale przecież nie wszyscy czytamy zwykłe gazety a co dopiero gazety o kucykach(chociaż nie przeczę że jest interesująca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oczekiwać wyników typu tysiąc czy dwa tysiące dla internetowej gazety działającej w tak ścisłej tematyce.

Nasz Polski fandom mały nie jest, ale przecież nie wszyscy czytamy zwykłe gazety a co dopiero gazety o kucykach(chociaż nie przeczę że jest interesująca).

Zatem,gdyby tak trochę lepiej podchodzić do prowadzenia gazety(nie zasłaniając się głupią dumą i upartością),próbować poprawiać błędy(takie jak wiadomy artykuł)i starać się pisać tak obiektywnie jak tylko jest to możliwe, to może była by szanse na ten 1000 czytelników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem,gdyby tak trochę lepiej podchodzić do prowadzenia gazety(nie zasłaniając się głupią dumą i upartością),próbować poprawiać błędy(takie jak wiadomy artykuł)i starać się pisać tak obiektywnie jak tylko jest to możliwe, to może była by szanse na ten 1000 czytelników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sttark powiedz mi jedną rzecz. Czy widziałeś kiedyś obiektywny felieton? Takie coś nie istnieje. Fakt, autor mógł swoje przemyślenia ubrać w inne, łagodniejsze słowa, ale obiektywizm w tego typu artykułach jest po prostu niemożliwy. I niewskazany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sttark, powiedz mi, a kto poza naszym fandomem miałby czytać Brohoofa? Furries? Fani Warhammera? Skini? Punki? Rastamani? Może mamy postawić na fanów LoL'a, żeby zwiększyć liczbę czytelników?

Aktualnie Brohoof dociera do całego fandomu. Staramy się z całych sił zachęcać ludzi do czytania, ale co ja tam wiem, pewnie źle się prowadzimy :P

Niklas, dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie skoro na forum wchodzi około 1k osób dziennie to trudno aby każda z nich czytała brohoof'a(zarejestrowanych jest prawie 3k ale większość pewnie to konta nie używane) bo wydaje mi się Brohoof działa głównie na naszym forum.

W ciągu ostatnich 24 godzin było 577 użytkowników online (43 z nich było ukrytych)

Do tego reklama na FGE i przegląd Miśka. Tak aby sprostować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...