Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czy Discord jest dyskryminowany w serialu i poza nim?


Recommended Posts

Wydaje mi się, że niektórzy nie patrzą przychylnym okiem na naszego Pana Chaosu. Nie uważacie, że jest on postacią, która jest w pewien sposób dyskryminowana? Zamieniony w kamień i odstawiony w kąt, bo trochę nabroił. Dopiero później kucykom przypomniało się o nim, że mogliby go zreformować.

Co Wy o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

Link do komentarza

Czy był on dyskryminowany? No może trochę na początku, ale sam bez winy też nie był... Być może po zreformowaniu otrzyma drugą szansę u kuców. Swoją drogą mgłoby być ciekawie gdyby zrobili odcinek w którym Diskuś próbowałby przekonać do siebie mieszkańców Ponyville

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Osobiście lubię w miarę daną postać, jest śmieszna czasami a i jak widać również potrafi być miła. Myślę, że fandom go lubi. Nie sądzę że jest dyskryminowany.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Wydaję mi się osobiście, że Discorda w pewnym sensie M6 nie lubi (za wyjątkiem fluttershy, która uwierzyła w jego zmianę)

Zauważyłem to w ostatnim odcinku. Cała szóstka (M5 plus Spike) wciąż na niego naskakiwała, mimo, że chciał

pokazać, że wyraża chęć poprawy. Do tego zamiast cieszyć się z zawartej przyjaźni między nim a Flutterką, stroili tylko głupie miny.

Link do komentarza
Wydaje mi się, że niektórzy nie patrzą przychylnym okiem na naszego Pana Chaosu. Nie uważacie, że jest on postacią, która jest w pewien sposób dyskryminowana? Zamieniony w kamień i odstawiony w kąt, bo trochę nabroił. Dopiero później kucykom przypomniało się o nim, że mogliby go zreformować.

Co Wy o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

Wdg mnie, gdyby tylko był klaczą, to to by była moja ulubiona postać w ogóle.

Czemu kucyk? Wolałbym kucyka ala Screwball, np z oczami Discorda. Czemu klacz? Ładniej wyglądają w mlp klacze niż ogiery.

A tak w ogóle, to jest świetną postacią, choć czuję straszny niedosyt. Posiał sobie trochę chaosu i go zreformowali. Wolałbym, żeby im uciekł i pojawiał się w większej ilości odcinków.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Czy jest dyskryminowany? niedoceniany, pomijany i zapomniany jak najbardziej( w serialu jak i w fandomie, chociaż w serialu jest to bardziej odczuwalne, jest go za mało i...), z czego mogły by wynikać te niuanse? nie wiem ale discord ma w sobę niewykorzystany potencjał, i jeśli go wykorzystać w jakiś konkretny sposub to serial sporo by na tym zyskał.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Szczerze mówiąc chciałbym żeby w czwartym (albo jakim kolwiek) sezonie był taki wątek, że Discord staje się znowu "zły". Niestety wiem, że nie będzie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- Przeczyło by to magii przyjaźni. I było by, że Discord się nie zreformował pod wpływem magii przyjaźni. Dla sporej częsci fandomu to było by pewnie fajne, ale nie można zapominać o pierwotnym założeniu twórców MLP:FIM.

 

Czy Discord jest dyskryminowany?

Tu zgadzam się z poprzednikami. 

W serialu- Owszem, ma stanowczo za mało czasu antenowego. Fajnie by było gdyby poświęcić mu odcinek w, którym próbuje się zaprzyjaźnić z mieszkańcami Ponyville.

W fandomie- Nie sądze. Tyle artów, fic'ów (nie koniecznie jako główny bohater, ale w wielu występuje), piosenek i nie wiadomo czego jeszcze.

Link do komentarza

Powiem, że Discord jest dyskryminowany w serialu, jeśli nie pojawi się w czwartym sezonie. Skoro już przywrócili go "do życia", to chciałbym, żeby dostał pokaźną rolę w co najmniej jednym odcinku, Świetna postać, której faktycznie jest trochę za mało. 

Co do fandomu  - o dyskryminacji mowy być nie może :) To jeden z ulubieńców bronies. Obok Luny prawdopodobnie najbardziej popularny bohater spoza Mane 6.

Link do komentarza
  • 3 months later...

Czy sól jest słona? czy północ jest na poółnocy?

czy dwa minusy dają plus? Dyskryminacja w serialu?

nie raczej nazwał bym to szantażem i wykorzystywaniem

do własnych celów. Dyskryminacja poza nin? tak

jak najbardziej "bo on robi chaos a chaos nie jest harmonią więc jest be"

nic bardziej mylnego to raz dwa "śmieć" ogólnie disi jest spoko

napił bym się z nim cydru ale przy pkp to on wymięka sorry.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Dykriminowany? Ktoś odkrył nasz plan...

 

Ludzie myślą, że Discorda można wstawiać jeśli wiele nudą w serialu (Jeśli są takie chwile...). 

Tak nie powinno być!

Powinno być go więcej!!!!!

Oj dużo więcej!!!!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...