Skocz do zawartości

Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa [NZ][Crossover][Comedy][Violence]


Recommended Posts

Dziękuję wszystkim :fluttershy5: . Postaram się ogarnąć następny rozdział jeszcze w tym tygodniu, bo potem w arbajt jadę i może być ciężko. Północno-koreański system spędzania majówki :aj3:

 

 

 

Nieźle wyszło, ten cały zamęt i rozp... zniszczenie w Ponyville. A wszystko, że strachu.

 

Lekcja na dziś: Nigdy nie naginać praw nauki w pobliżu Twilight Sparkle :9QuUw:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna cześć z farbą! Czegóż innego moglibyśmy się spodziewać, ech?

 

Ale odnoszę wrażenie, że lekko odbiegasz od standardowej Equestrii ;o

 

Ale chodzi o zaginanie praw logiki czy cydro-imprezę?

Bo jeśli to drugie to wiesz.... Jak dla mnie to ten ich poncz wygląda trochę jak denaturat z cytryną :RmpP9:  Sneaky poni gitz dem all!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W takim razie musielibyśmy iść kiedyś na piwo xD NIE NIE JESTEM Z ORDO XENOS :lie:

Bardzo chętnie! Nie spodziewam się żadnego najazdu Imperialnej Inkwizycji. :ajawesome:

 

Kiedy następny rozdział, bo nie mogę się doczekać?

Right here, right now! Jak to mówi pewna piosenka.

Dziś półtora rozdziału.

Z góry przepraszam wszystkich fanów Gildy za rozdział 6,5... A właściwie to nie.   In your face Gilda! :vinylderp: Wiem, że trochę nie zgrywa się z rozwojem postaci Fluttershy ale po prostu musiałem to napisać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 6,5? :lol::D

Siedziałem skacowany o 5 rano czytając fanfiki i mnie natchnęło na pisanie. Jest trochę za krótki i za mało wnosi żeby być pełnoprawnym rozdziałem, ale i tak zdecydowałem się go zamieścić, bo czemu nie :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<logic nazi mode on>

Co do tego cydru to chodzi ci o taki cydr czy o ten kucy, bo ten robiony przez kucyki nie ma nawet promila alkocholu, i nie ma mowy żeby się nim upić. Swoją drogą gdybyś się próbował upić 3%-owym jabłecznikiem to i tak najpierw siadłby pęcherz a potem głowa, więc widzę pewną nieścisłość.

<logic nazi mode off>

Poza tym ja jestem zdania, że kuce nie wynalazły alkocholu, między innymi dlatego ich społeczeństwo jest niemal idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...