Skocz do zawartości

Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa [NZ][Crossover][Comedy][Violence]


Recommended Posts

O przepraszam w idealnym społeczeństwie musi być browarek i wódka oraz browarek ! Piwo i wódka to podstawa każdej cywilizacji.  Zecora to niby co w środku lasu robi jak nie bimber pędzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkochol zeżre i upodli każde społeczeństwo, nawet idealne, więc nie piernicz mi tutaj o podstawach cywilizacji, Polska została przez alkochol przeżarta na wylot. Alkochol zmienia ludzi w małpy, takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się offtop. Jeżeli chcecie, to przenieście Waszą dyskusję na grunt wiadomości prywatnych, ten temat służy do dyskusji nad opowiadaniem. Jeżeli będziecie kontynuować rozmowę w tej manierze, to posty będą usuwane, zaś jeżeli to też nie dotrze, polecą warny. Proszę traktować tą wiadomość jako ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Zaczyna się akcja. Będzie ciekawie się dziać...

 

Jeśli Warkot zginie... to Equestrie zaleją fale zielonoskórych, tak? No... brzmi ciekawie... Oby przeżył w tym lesie :D

 

 

I jeszcze jedno, czy planujesz wprowadzić "Wiencej chłopakuf"?? 

(Most of our battlebrothers are in space")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Zaczyna się akcja. Będzie ciekawie się dziać...

 

Jeśli Warkot zginie... to Equestrie zaleją fale zielonoskórych, tak? No... brzmi ciekawie... Oby przeżył w tym lesie :D

 

 

I jeszcze jedno, czy planujesz wprowadzić "Wiencej chłopakuf"?? 

(Most of our battlebrothers are in space")

 

Najsampierw mam złą wiadomość dla tych czytelników którzy oczekują rozbudowanej i ociekającej epickością akcji.

Nie planowałem dodawać w tym fiku jakichś długich rozrób itp. i raczej (chyba że wymyślę coś na poziomie przynajmniej "Awesome") nie będzie tu takich. Ale na ten temat będę miał jeszcze ciężką debatę ze swoim Naczelnym Pre-readerem więc wszystko możliwe.

 

Wiencej hopakuf?

 

Nie. A przynajmniej na razie nie. :> (Mysterious foreshadowing)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ogłoszeń duszpasterskich:

 

1. Z żalem muszę powiedzieć, że przerywam pracę nad fanfikiem. Przepraszam wszystkich czytelników, ale decyzja jest nieodwołalna.

 

2. Poprzedni podpunkt należy zignorować.

 

3. Pisanie tego w podpunktach jest bezsensu dlatego dam sobie spokój. :>

 

Oto kolejny rozdział! Przepraszam że taki krótki, ale nastąpiło kilka zmian w koncepcji fanfika.

Mówiąc całkiem szczerze, to rozdział 8 (poza krótkim Epilogiem) miał być ostatnim rozdziałem tego fanfika (byłby wtedy oczywiście o wiele dłuższy), ale po ciężkich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że fanfik z orkiem w roli głównej bez kilku porządnych zadym to nie fanfik, więc go przedłużam. :D

 

Kolejne rozdziały już wkrótce.

Edytowano przez Gryzzli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się czepić, że

Warkot zbyt wielu Chopaków do pomocy nie zbierze

Ale potem przypomniałem sobie, że

Orkowie rozmnażają się przez 

wyobraźnię grzyby, więc może być wesoło...

 

PS. Nie strasz więcej Nekronów takimi ogłoszeniami, kapewu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się czepić, że

Warkot zbyt wielu Chopaków do pomocy nie zbierze

Ale potem przypomniałem sobie, że

Orkowie rozmnażają się przez 

wyobraźnię grzyby, więc może być wesoło...

 

PS. Nie strasz więcej Nekronów takimi ogłoszeniami, kapewu?

Sorki, nie mogłem się powstrzymać :pinkie4:

I nie martw się, już ja to wszystko ogarnę :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warkot jak ma rejdża to trza wzywać Kasrkinów! 


A nie takie ciumy jak kilku żołnierzy z patykami...


Przedłużaj fika tak jak się tylko da :D. Czyta się przyjemnie, nie mogę powstrzymać napadów głupawki a jak "miotał jak szatan" tymi żołnierzami to myślałem że obudzę osiedle  :rainderp:. I jak skończysz pisać (NIE) to zrób kontynuację. PLIS :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję :fluttershy4:

 

Również gratuluję dostania się do FGE i również chciałbym się zapytać czy planujesz część dalszą historii naszego ulubionego orka?

 

Fanfik jeszcze się nie skończył :aj5:

Edytowano przez Gryzzli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wstałem sobie z myślą "No, czas się pouczyć na kolokwium i zrobić program na zaliczenie". Na moje nieszczęście uznałem też, że na miły początek dnia mogę zerknąć na jakiegoś fanfica... Chwała Imperatorowi dopiero za dwie godziny idę na uczelnię, zdążę się pouczyć... na pewno... czyli tym prędzej przeczytam tym prędzej będę mógł się uczyć, chyba że poczytam od nowa... Ekhm... *wraca do czytania*

 

Edit 1 - Przynajmniej pójdę oblać z szerokim bananem na twarzy. 

 

Edit 2 - banan został wyrównany przez zawał wywołany "ogłoszeniem" o przerywaniu pracy nad ficiem. 

Edytowano przez Ghatorr
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z nowymi rozdziałami teraz może być trochę krucho.

Do końca wakacji mam pracę na dość wysokich obrotach i niewiele czasu na pisanie.

Obecnie jestem w trakcie przebudowy rozdziału 8 i prawie ukończyłem rozdział 9 więc update nadejdzie niebawem.

Niestety, tak jak już mówiłem z kolejnymi rozdziałami do końca wakacji będzie słabo, ale będę się starał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zmieniony rozdział 8 czeka już tylko na aprobatę mojego Prereadera jak tylko leniwy łach w końcu raczy go przeczytać :flutterage:

 

Niestety przy moim obecnym trybie pracy mam dla siebie niecałe 3 godziny dziennie i żadnych dni wolnych aż do końca sezonu wakacyjnego, a w tak krótkim czasie nie jestem w stanie ogarnąć nic porządnego.

Tak więc z żalem ogłaszam zawieszenie prac nad Fanfikiem aż do Września. :fluttersad:

Proszę nie spalcie mnie na stosie.

 

WAAAGH! never die!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...